Karta atleta

Export do excelu
  • Kněžková Laura
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: PSK Olymp Praha, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.99 Praha - Eden 11.5.2018
60 m 09.11 h Praha - Stromovka 9.1.2019
150 m 21.61 Praha - Eden 13.9.2018
150 m 20.78 h Praha - Stromovka 13.2.2019
300 m 51.88 Praha - Kotlářka 7.6.2017
600 m 2:08.78 Praha - Stromovka 1.6.2017
800 m 3:11.65 Praha - Stromovka 26.6.2017
60 m překážek 11.82 Praha - Jeseniova 30.5.2018
pohár rozhlasu 0608 Praha - Stadion mládeže 7.5.2019
pětiboj 1312 Praha - Stromovka 26.6.2017
hod oštěpem 500g 11.66 Praha - Juliska 21.5.2019
hod kriketovým míčkem 29.50 Praha-Jeseniova 21.9.2017
vrh koulí 2kg 06.48 Praha - Jeseniova 17.5.2018
vrh koulí 3kg 05.85 Praha - Juliska 21.5.2019
skok daleký 3.30 Praha - Eden 20.6.2017
Přespolní běh 0:05:08 Vítkov -Jeseniova 4.4.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.05 Praha - Děkanka 9.5.2019
60 m 09.11 h Praha - Stromovka 9.1.2019
150 m 20.78 h Praha - Stromovka 13.2.2019
pohár rozhlasu 0608 Praha - Stadion mládeže 7.5.2019
hod oštěpem 500g 11.66 Praha - Juliska 21.5.2019
vrh koulí 3kg 05.85 Praha - Juliska 21.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.09.2017 MPD mladšího žactva - finále C (SK Jeseniova) 60 m př./Žkm/B1 5 Praha-Jeseniova 13.34
21.09.2017 MPD mladšího žactva - finále C (SK Jeseniova) kriket/Žkm 11 Praha-Jeseniova 29.50
14.09.2017 Semifinále B Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (SK Jeseniova) 60 m př./Žkm/B3 1 Praha - Jeseniova 12.61
14.09.2017 Semifinále B Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (SK Jeseniova) kriket/Žkm 14 Praha - Jeseniova 28.86
26.06.2017 Oddílový víceboj mladšího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žkm/B3 1 Praha - Stromovka 09.48
26.06.2017 Oddílový víceboj mladšího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žkm 12 Praha - Stromovka 3:11.65
26.06.2017 Oddílový víceboj mladšího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žkm/B3 2 Praha - Stromovka 12.86
26.06.2017 Oddílový víceboj mladšího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žkm 5 Praha - Stromovka 3.06
26.06.2017 Oddílový víceboj mladšího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) kriket/Žkm Praha - Stromovka 27.98
26.06.2017 Oddílový víceboj mladšího žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) pětiboj/Žkm 8 Praha - Stromovka 1312
20.06.2017 4. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva - skupina A (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žkm/B3 4 Praha - Eden 13.73
20.06.2017 4. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva - skupina A (ASK Slavia Praha) dálka/Žkm 17 Praha - Eden 3.30
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 150 m/Žkm/B5 6 Praha - Kotlářka 23.24
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 300 m/Žkm/B4 3 Praha - Kotlářka 51.88
01.06.2017 3. kolo MPD - kvalifikace mladšího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha, z.s.) 600 m/Žkm/B1 7 Praha - Stromovka 2:08.78
01.06.2017 3. kolo MPD - kvalifikace mladšího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha, z.s.) kriket/Žkm/F 8 Praha - Stromovka 29.23
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žky/B1 4 Kolín 53.07