Karta atleta

Export do excelu
  • Karolína Vilčková
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
  • Trenér: Siebeltová Veronika, Nejezchleba Jozef
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - 1 - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.65 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
60 m 08.47 Brno 07.09.2020
150 m 20.54 Brno 11.09.2018
150 m 20.60 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
300 m 43.42 Brno 11.09.2019
300 m 43.77 h Ostrava - Vítkovice 20.02.2020
400 m 63.03 Olomouc 12.06.2021
500 m 1:21.7 Frýdek-Místek 22.05.2019
600 m 1:42.66 h Praha-Stromovka 01.12.2018
600 m 1:44.1 Frýdek-Místek 10.04.2019
800 m 2:25.89 h Praha - Stromovka 07.02.2020
800 m 2:27.04 Třinec 11.07.2021
1500 m 5:09.80 Uherské Hradiště 18.07.2020
1 anglická míle 5:51.2 Frýdek-Místek 23.06.2021
3000 m 12:30.19 h Jablonec nad Nisou 17.02.2019
3000 m 13:06.0 Frýdek-Místek 10.04.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 11.27 Opava 10.05.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 10.93 h Praha-Stromovka 01.12.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 09.61 h Praha - Stromovka 07.02.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 19.80 Ostrava - Vítkovice 07.05.2019
100 m překážek (0.76/8.50) 17.65 Třinec 10.07.2021
300 m překážek (0.76) 48.20 Opava 01.06.2021
400 m překážek (0.76) 70.69 Ostrava - Vítkovice 04.09.2021
1500 m překážek 5:22.93 Frýdek-Místek 13.09.2020
skok vysoký 1.50 h Praha - Stromovka 07.02.2020
skok vysoký 1.49 Třinec 25.08.2020
skok daleký 5.04 Frýdek-Místek 03.09.2019
skok daleký 4.82 h Praha - Stromovka 07.02.2020
trojskok 11.14 Břeclav 11.09.2021
vrh koulí 2kg 06.17 Frýdek-Místek 30.06.2017
vrh koulí 3kg 07.45 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
vrh koulí 3kg 07.68 Frýdek-Místek 30.05.2021
hod oštěpem 400g 18.16 Frýdek-Místek 01.08.2018
hod oštěpem 500g 17.76 Třinec 11.07.2021
hod kriketovým míčkem 26.66 Frýdek-Místek 25.04.2018
pětiboj 2157 Frýdek-Místek 25.04.2018
pětiboj hala [Zky] 2993 h Praha - Stromovka 07.02.2020
sedmiboj [Dky] 3599 Třinec 10.07.2021
čtyřboj 0501 Třinec 19.06.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.85 Frýdek-Místek 01.05.2017
60 m 09.44 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
150 m 22.53 h Ostrava 03.02.2017
150 m 21.69 Ostrava 14.09.2017
300 m 46.35 Frýdek-Místek 03.10.2017
300 m 46.15 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
500 m 1:32.7 Frýdek-Místek 17.05.2017
600 m 1:55.2 Frýdek-Místek 12.04.2017
800 m 2:45.53 h Ostrava 11.02.2017
800 m 2:34.69 Ostrava 22.06.2017
skok vysoký 1.35 Frýdek-Místek 01.05.2017
skok daleký 4.41 Brno 13.09.2017
skok daleký 4.43 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
vrh koulí 2kg 06.17 Frýdek-Místek 30.06.2017
hod oštěpem 400g 13.95 Frýdek-Místek 12.06.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2017 Vánoční hala mladšího žactva (AK SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/R11 8 Ostrava - Vítkovice 09.44
15.12.2017 Vánoční hala mladšího žactva (AK SSK Vítkovice) 300 m/Žkm/B3 1 Ostrava - Vítkovice 46.15
15.12.2017 Vánoční hala mladšího žactva (AK SSK Vítkovice) skok daleký/Žkm/F1 17 Ostrava - Vítkovice 4.43
25.11.2017 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletický klub TJ Dlouhoňovice, z.s.) Přespolní běh/Žkm 50 Dlouhoňovice 08:54
07.10.2017 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 800 m/Žky/B2 6 Jablonec nad Nisou 2:40.49
03.10.2017 Mezinárodní atletické závody O pohár Euroregionu Beskydy (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 300 m/Žkm Frýdek-Místek 46.35
03.10.2017 Mezinárodní atletické závody O pohár Euroregionu Beskydy (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) skok daleký/Žkm Frýdek-Místek 4.11
25.09.2017 Finále krajského přeboru Moravskoslezského kraje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) 300 m/Žkm/B1 6 Ostrava - Vítkovice 46.96
25.09.2017 Finále krajského přeboru Moravskoslezského kraje mladšího žactva (Atletika Poruba z.s.) 150 m/Žkm/B1 6 Ostrava - Vítkovice 21.82
17.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Žky/B2 2 Šumperk 2:36.08
14.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje mladšího žactva (SSK Vítkovice) skok vysoký/Žkm/F 10 Ostrava 1.25
14.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje mladšího žactva (SSK Vítkovice) 300 m/Žkm/B1 5 Ostrava 47.02
14.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje mladšího žactva (SSK Vítkovice) 150 m/Žkm/B2 3 Ostrava 21.69
12.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 800 m/Žkm/B1 7 Brno 2:38.64
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) skok vysoký/Žkm/FA 10= Brno 1.28
12.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) skok daleký/Žkm/KA 5 Brno 4.31
13.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) skok daleký/Žkm/FB 7 Brno 4.41
30.06.2017 Slezanský hodskok I (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm Frýdek-Místek 06.17
22.06.2017 Čokoládová tretra Ostrava (SSK Vítkovice) 800 m/Žkm/B02 1 Ostrava 2:34.69
14.06.2017 Desítka na dráze (TJ TŽ Třinec) 300 m/Žkm Třinec 46.38
13.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - mladší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 800 m/Žkm/F 4 Frýdek-Místek 2:38.08
13.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - mladší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) skok daleký/Žkm 8 Frýdek-Místek 4.29
13.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - mladší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) skok vysoký/Žkm 7= Frýdek-Místek 1.27
12.06.2017 Slezanské pondělí (TJ Slezan Frýdek-Místek) hod oštěpem 400g/Žkm 4 Frýdek-Místek 13.95
25.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev mladšího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žkm/B1 6 Třinec 22.54
25.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev mladšího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žkm/B1 4 Třinec 2:40.70
25.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev mladšího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) skok vysoký/Žkm/F 13= Třinec 1.20
17.05.2017 Pětka na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek) 500 m/Žkm 6 Frýdek-Místek 1:32.7
11.05.2017 1.kolo Přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) 150 m/Žkm/B3 4 Opava 21.99
11.05.2017 1.kolo Přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) 800 m/Žkm/B1 3 Opava 2:41.78
11.05.2017 1.kolo Přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) skok vysoký/Žkm/F 21= Opava 1.15
01.05.2017 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žkm/B2 3 Frýdek-Místek 08.85
01.05.2017 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 800 m/Žkm/B2 1 Frýdek-Místek 2:41.88
01.05.2017 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) skok vysoký/Žkm Frýdek-Místek 1.35
01.05.2017 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) skok daleký/Žkm 6 Frýdek-Místek 4.26
26.04.2017 Čokoládová tretra (TJ Slezan Frýdek-Místek) 800 m/Žkm/B 3 Frýdek-Místek 2:41.76
12.04.2017 Trojka na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek) 600 m/Žkm 4 Frýdek-Místek 1:55.2
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) 800 m/Žkm/B1 6 Ostrava 2:45.53
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) skok vysoký/Žkm/F Ostrava NM
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) skok daleký/Žkm/F1 13 Ostrava 3.91
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 150 m/Žkm/B7 2 Ostrava 22.53
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 300 m/Žkm/B2 1 Ostrava 48.27
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) skok daleký/Žkm/F2 Ostrava 4.24