Karta atleta

Export do excelu
  • Adéla Zápotocká
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletika Jižní Město z.s.
  • Trenér: Teplý Lukáš
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.09 Praha-Mazurská 21.09.2017
60 m 08.73 h Český Brod 18.01.2020
150 m 21.39 Praha - Jeseniova 08.06.2020
300 m 47.08 h Praha - Stromovka 15.01.2020
600 m 2:33.64 Praha-Campanus 19.09.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 13.81 h Praha-Stromovka 31.01.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 14.01 Praha - Juliska 15.05.2018
100 m překážek (0.76/8.20) 21.40 Praha - Děkanka 21.05.2019
skok vysoký 1.42 Praha - Přátelství 19.06.2019
skok vysoký 1.43 h Český Brod 18.01.2020
skok daleký 4.46 Praha - Přátelství 19.06.2019
skok daleký 4.48 h Praha-Stromovka 07.12.2019
vrh koulí 2kg 05.05 Rudná 03.05.2017
vrh koulí 3kg 07.10 Praha - Hrabákova 19.05.2020
hod kriketovým míčkem 25.30 Praha-Campanus 19.09.2017
pohár rozhlasu 0439 Praha - Pošepného náměstí 26.04.2019
čtyřboj 0813 Praha-Campanus 19.09.2017
Přespolní běh 0:07:36 Praha - ZŠ Pošepného 17.11.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.09 Praha-Mazurská 21.09.2017
600 m 2:33.64 Praha-Campanus 19.09.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 14.06 Praha - Jeseniova 24.04.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 12.9 h Český Brod 16.12.2017
skok vysoký 1.25 Praha - Jeseniova 24.04.2017
skok daleký 3.27 Rudná 03.05.2017
skok daleký 3.57 h Český Brod 16.12.2017
vrh koulí 2kg 05.05 Rudná 03.05.2017
hod kriketovým míčkem 25.30 Praha-Campanus 19.09.2017
čtyřboj 0813 Praha-Campanus 19.09.2017
Přespolní běh 5:13.9 Praha - Vítkov 29.03.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm 15 Český Brod 12.9
16.12.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Žkm 34= Český Brod 3.57
21.09.2017 MPD mladšího žactva - finále B (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) 60 m/Žkm/B7 3 Praha-Mazurská 10.09
21.09.2017 MPD mladšího žactva - finále B (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) skok vysoký/Žkm/F 11= Praha-Mazurská 1.15
19.09.2017 Atletický čtyřboj obvod Praha 11, kategorie III dívky a IV chlapci (SK Dvojka Praha z.s, DDM Praha 11, AŠSK ZŠ Campanus, ZŠ Campanus) 60 m/Žkm/B4 4 Praha-Campanus 10.52
19.09.2017 Atletický čtyřboj obvod Praha 11, kategorie III dívky a IV chlapci (SK Dvojka Praha z.s, DDM Praha 11, AŠSK ZŠ Campanus, ZŠ Campanus) 600 m/Žkm/B1 9 Praha-Campanus 2:33.64
19.09.2017 Atletický čtyřboj obvod Praha 11, kategorie III dívky a IV chlapci (SK Dvojka Praha z.s, DDM Praha 11, AŠSK ZŠ Campanus, ZŠ Campanus) skok vysoký/Žkm 5 Praha-Campanus 1.15
19.09.2017 Atletický čtyřboj obvod Praha 11, kategorie III dívky a IV chlapci (SK Dvojka Praha z.s, DDM Praha 11, AŠSK ZŠ Campanus, ZŠ Campanus) hod kriketovým míčkem/Žkm 16 Praha-Campanus 25.30
19.09.2017 Atletický čtyřboj obvod Praha 11, kategorie III dívky a IV chlapci (SK Dvojka Praha z.s, DDM Praha 11, AŠSK ZŠ Campanus, ZŠ Campanus) čtyřboj/Žkm Praha-Campanus 0813
20.06.2017 IV. kolo (dvojboje) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (SC Radotín Praha) 60 m/Žkm/B1 5 Praha - Radotín 09.78
20.06.2017 IV. kolo (dvojboje) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (SC Radotín Praha) skok vysoký/Žkm/F 10= Praha - Radotín 1.21
08.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) skok vysoký/Žkm/F 18 Praha - Kotlářka 1.20
18.05.2017 2.kolo kvalifikace MPD -1.kolo dvojboje skupina „B“ mladší žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m/Žkm/B4 Praha - Jeseniova DNS
18.05.2017 2.kolo kvalifikace MPD -1.kolo dvojboje skupina „B“ mladší žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) skok vysoký/Žkm/F Praha - Jeseniova DNS
03.05.2017 Jarní kontrolní závody (ATLETIK RUDNÁ) 60 m/Žkm 14= Rudná 10.1
03.05.2017 Jarní kontrolní závody (ATLETIK RUDNÁ) vrh koulí 2kg/Žkm 14 Rudná 05.05
03.05.2017 Jarní kontrolní závody (ATLETIK RUDNÁ) skok daleký/Žkm 14 Rudná 3.27
03.05.2017 Jarní kontrolní závody (ATLETIK RUDNÁ) skok vysoký/Žkm 8= Rudná 1.15
24.04.2017 Veřejné závody žactva (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B7 4 Praha - Jeseniova 14.06
24.04.2017 Veřejné závody žactva (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) skok vysoký/Žky 6 Praha - Jeseniova 1.25
29.03.2017 I. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK ZŠ Jeseniova) Přespolní běh/Žkm/F 61 Praha - Vítkov 5:13.9