Karta atleta

Export do excelu
  • Zápotocká Adéla
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletika Jižní Město z.s.
  • Trenér Lukáš Teplý
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.09 Praha-Mazurská 21.9.2017
60 m 09.2 h Český Brod 15.12.2018
600 m 2:33.64 Praha-Campanus 19.9.2017
60 m překážek 14.01 Praha - Juliska 15.5.2018
60 m překážek 12.9 h Český Brod 16.12.2017
100 m překážek 21.40 Praha - Děkanka 21.5.2019
pohár rozhlasu 0439 Praha - Pošepného náměstí 26.4.2019
čtyřboj 0813 Praha-Campanus 19.9.2017
hod kriketovým míčkem 25.30 Praha-Campanus 19.9.2017
vrh koulí 2kg 05.05 Rudná 3.5.2017
skok daleký 4.46 Praha - Přátelství 19.6.2019
skok daleký 4.11 h Český Brod 15.12.2018
skok vysoký 1.42 Praha - Přátelství 19.6.2019
skok vysoký 1.36 h Český Brod 24.11.2018
Přespolní běh 5:13.9 Praha - Vítkov 29.3.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.01 Praha - Jeseniova 24.4.2019
100 m překážek 21.40 Praha - Děkanka 21.5.2019
pohár rozhlasu 0439 Praha - Pošepného náměstí 26.4.2019
skok daleký 4.46 Praha - Přátelství 19.6.2019
skok vysoký 1.42 Praha - Přátelství 19.6.2019
skok vysoký 1.36 h Praha - Strahov 17.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m př./Žkm 15 Český Brod 12.9
16.12.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) dálka/Žkm 34= Český Brod 3.57
21.09.2017 MPD mladšího žactva - finále B (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) 60 m/Žkm/B7 3 Praha-Mazurská 10.09
21.09.2017 MPD mladšího žactva - finále B (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) výška/Žkm/F 11= Praha-Mazurská 1.15
19.09.2017 Atletický čtyřboj obvod Praha 11, kategorie III dívky a IV chlapci (SK Dvojka Praha z.s, DDM Praha 11, AŠSK ZŠ Campanus, ZŠ Campanus) 60 m/Žkm/B4 4 Praha-Campanus 10.52
19.09.2017 Atletický čtyřboj obvod Praha 11, kategorie III dívky a IV chlapci (SK Dvojka Praha z.s, DDM Praha 11, AŠSK ZŠ Campanus, ZŠ Campanus) 600 m/Žkm/B1 9 Praha-Campanus 2:33.64
19.09.2017 Atletický čtyřboj obvod Praha 11, kategorie III dívky a IV chlapci (SK Dvojka Praha z.s, DDM Praha 11, AŠSK ZŠ Campanus, ZŠ Campanus) výška/Žkm 5 Praha-Campanus 1.15
19.09.2017 Atletický čtyřboj obvod Praha 11, kategorie III dívky a IV chlapci (SK Dvojka Praha z.s, DDM Praha 11, AŠSK ZŠ Campanus, ZŠ Campanus) kriket/Žkm 16 Praha-Campanus 25.30
19.09.2017 Atletický čtyřboj obvod Praha 11, kategorie III dívky a IV chlapci (SK Dvojka Praha z.s, DDM Praha 11, AŠSK ZŠ Campanus, ZŠ Campanus) čtyřboj/Žkm Praha-Campanus 0813
20.06.2017 IV. kolo (dvojboje) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (SC Radotín Praha) 60 m/Žkm/B1 5 Praha - Radotín 09.78
20.06.2017 IV. kolo (dvojboje) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (SC Radotín Praha) výška/Žkm/F 10= Praha - Radotín 1.21
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) výška/Žkm/F 18 Praha - Kotlářka 1.20
18.05.2017 2.kolo kvalifikace MPD -1.kolo dvojboje skupina „B“ mladší žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m/Žkm/B4 Praha - Jeseniova DNS
18.05.2017 2.kolo kvalifikace MPD -1.kolo dvojboje skupina „B“ mladší žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) výška/Žkm/F Praha - Jeseniova DNS
03.05.2017 Jarní kontrolní závody (ATLETIK RUDNÁ) 60 m/Žkm 14= Rudná 10.1
03.05.2017 Jarní kontrolní závody (ATLETIK RUDNÁ) koule 2kg/Žkm 14 Rudná 05.05
03.05.2017 Jarní kontrolní závody (ATLETIK RUDNÁ) dálka/Žkm 14 Rudná 3.27
03.05.2017 Jarní kontrolní závody (ATLETIK RUDNÁ) výška/Žkm 8= Rudná 1.15
24.04.2017 Veřejné závody žactva (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m př./Žkm/B7 4 Praha - Jeseniova 14.06
24.04.2017 Veřejné závody žactva (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) výška/Žky 6 Praha - Jeseniova 1.25
29.03.2017 I. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK ZŠ Jeseniova) Přespolní běh/Žkm/F 61 Praha - Vítkov 5:13.9