Karta atleta

Export do excelu
  • Kateřina Hynková
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: SKP Union Cheb z.s.
  • Trenér: Tirala Petr
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.36 h Praha - Stromovka 22.01.2022
60 m 08.33 Cheb 27.04.2022
100 m 13.20 Sušice 28.05.2022
150 m 20.93 h Praha - Stromovka 16.02.2020
150 m 20.30 Stříbro 18.05.2021
200 m 27.30 h Praha - Strahov 12.02.2022
200 m 26.35 Domažlice 11.06.2022
300 m 44.88 h Praha - Stromovka 16.02.2020
300 m 43.18 Domažlice 14.08.2022
400 m 60.55 h Ostrava 19.02.2022
400 m 59.50 Písek 21.05.2022
500 m 1:22.46 Cheb 16.05.2020
600 m 1:41.42 Cheb 18.05.2022
800 m 2:29.61 h Praha - Stromovka 25.01.2020
800 m 2:25.36 Stříbro 22.08.2020
1500 m 5:54.59 Ostrov 04.09.2019
1500 m 5:25.26 h Praha - Strahov 18.01.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 13.87 Mariánské Lázně 10.05.2017
skok daleký 3.31 Mariánské Lázně 14.05.2018
hod kriketovým míčkem 20.70 Mariánské Lázně 14.05.2018
pětiboj 1281 Mariánské Lázně 14.05.2018
sprintérský trojboj 2035 Bílina 13.08.2022

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.39 h Praha - Strahov 28.01.2017
60 m 09.04 Stříbro 10.06.2017
100 m 15.45 Karlovy Vary 01.05.2017
150 m 22.46 Stříbro 10.06.2017
150 m 22.84 h Praha - Stromovka 02.12.2017
200 m 34.56 Karlovy Vary 01.05.2017
300 m 49.98 Chodov 29.04.2017
800 m 3:03.63 Mariánské Lázně 10.05.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 13.87 Mariánské Lázně 10.05.2017
skok daleký 3.13 Mariánské Lázně 10.05.2017
hod kriketovým míčkem 18.08 Mariánské Lázně 10.05.2017
pětiboj 1184 Mariánské Lázně 10.05.2017
sprintérský trojboj 1081 Karlovy Vary 01.05.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B15 7 Praha - Stromovka 09.41
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B14 4 Praha - Stromovka 22.84
17.09.2017 Finále oblastního mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje družstev mladších žáků a mladších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žkm/R7 5 Plzeň (Skvrňany) 09.28
17.09.2017 Finále oblastního mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje družstev mladších žáků a mladších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) 150 m/Žkm/B3 5 Plzeň (Skvrňany) 22.93
14.09.2017 2. kolo družstev staršího žactva a 3. kolo družstev mladšího žactva KKAS (ŠAK Chodov, z. s.) 60 m/Žkm/B2 2 Chodov 09.54
14.09.2017 2. kolo družstev staršího žactva a 3. kolo družstev mladšího žactva KKAS (ŠAK Chodov, z. s.) 150 m/Žkm/B2 2 Chodov 23.63
12.09.2017 XXXII. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, IX. ročník memoriálu Jarise Alexy (Athletic club Mariánské Lázně) 60 m/Žky/B6 3 Mariánské Lázně 09.61
12.09.2017 XXXII. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, IX. ročník memoriálu Jarise Alexy (Athletic club Mariánské Lázně) 150 m/Žky/B6 2 Mariánské Lázně 23.83
30.08.2017 Malá cena AKM Viktoria Plzeň (AKM Viktoria Plzeň) 60 m/Ž/B5 4 Nýřany 09.25
30.08.2017 Malá cena AKM Viktoria Plzeň (AKM Viktoria Plzeň) 150 m/Ž/B5 4 Nýřany 23.67
14.06.2017 OMD - 1.kolo staršího a 2.kolo mladšího žactva (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 60 m/Žkm/B1 5 Karlovy Vary 09.10
10.06.2017 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žkm/R8 3 Stříbro 09.04
10.06.2017 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Baník Stříbro, spolek) 150 m/Žkm/B3 3 Stříbro 22.46
27.05.2017 Veřejné závody (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Ž/B6 2 Stříbro 09.28
27.05.2017 Veřejné závody (TJ Baník Stříbro, spolek) 150 m/Ž/B5 1 Stříbro 22.99
10.05.2017 Mistrovství Karlovarského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích, 1. kolo OMD mladšího žactva skupiny C (Athletic club Mariánské Lázně,) 60 m/Žkm/B6 3 Mariánské Lázně 09.43
10.05.2017 Mistrovství Karlovarského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích, 1. kolo OMD mladšího žactva skupiny C (Athletic club Mariánské Lázně,) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B4 3 Mariánské Lázně 13.87
10.05.2017 Mistrovství Karlovarského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích, 1. kolo OMD mladšího žactva skupiny C (Athletic club Mariánské Lázně,) 800 m/Žkm/B3 6 Mariánské Lázně 3:03.63
10.05.2017 Mistrovství Karlovarského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích, 1. kolo OMD mladšího žactva skupiny C (Athletic club Mariánské Lázně,) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 42 Mariánské Lázně 18.08
10.05.2017 Mistrovství Karlovarského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích, 1. kolo OMD mladšího žactva skupiny C (Athletic club Mariánské Lázně,) skok daleký/Žkm/F 36 Mariánské Lázně 3.13
10.05.2017 Mistrovství Karlovarského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích, 1. kolo OMD mladšího žactva skupiny C (Athletic club Mariánské Lázně,) pětiboj/Žkm/F 31 Mariánské Lázně 1184
01.05.2017 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) 60 m/Žkm/B7 2 Karlovy Vary 09.38
01.05.2017 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) 100 m/Žkm/B4 5 Karlovy Vary 15.45
01.05.2017 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) 200 m/Žkm/B3 5 Karlovy Vary 34.56
01.05.2017 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) sprintérský trojboj/Žkm 8 Karlovy Vary 1081
29.04.2017 26. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov, z.s.) 60 m/Žkm/R6 4 Chodov 09.94
29.04.2017 26. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov, z.s.) 300 m/Žkm/B1 4 Chodov 49.98
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) 60 m/Žkm/R6 1 Praha - Strahov 09.39
22.01.2017 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 60 m/Žkm/B2 6 Praha - Stromovka 09.57
22.01.2017 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 150 m/Žkm/B4 2 Praha - Stromovka 23.41