Karta atleta

Export do excelu
  • Klára Indráková
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletický klub Olomouc z.s.
  • Trenér: Jan Koňařík
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.89 h Olomouc 22.02.2019
60 m 08.92 Přerov 19.06.2019
100 m 15.92 Přerov 25.09.2017
150 m 23.06 Šumperk 01.06.2017
200 m 34.02 Přerov 25.09.2017
300 m 54.77 h Ostrava 03.02.2017
300 m 51.78 Přerov 16.05.2017
600 m 2:10.2 Šumperk 19.05.2016
800 m 2:59.98 h Olomouc 09.02.2018
800 m 2:58.57 Přerov 15.05.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 12.88 Olomouc 09.05.2018
skok vysoký 1.07 Přerov 22.06.2017
skok daleký 3.84 Olomouc 22.06.2016
skok daleký 3.51 h Olomouc 17.02.2017
vrh koulí 2kg 05.65 Přerov 25.04.2017
hod kriketovým míčkem 25.70 Olomouc 04.10.2017
pětiboj 1381 Olomouc 09.05.2018
sprintérský trojboj 0977 Přerov 25.09.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.38 h Olomouc 20.01.2017
60 m 09.43 Šumperk 01.06.2017
100 m 15.92 Přerov 25.09.2017
150 m 23.06 Šumperk 01.06.2017
200 m 34.02 Přerov 25.09.2017
300 m 54.77 h Ostrava 03.02.2017
300 m 51.78 Přerov 16.05.2017
800 m 3:04.39 h Olomouc 20.01.2017
800 m 3:08.9 Přerov 25.04.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 14.51 Olomouc 04.10.2017
skok vysoký 1.07 Přerov 22.06.2017
skok daleký 3.51 h Olomouc 17.02.2017
skok daleký 3.67 Olomouc 04.10.2017
vrh koulí 2kg 05.65 Přerov 25.04.2017
hod kriketovým míčkem 25.70 Olomouc 04.10.2017
pětiboj 1178 Přerov 12.10.2017
sprintérský trojboj 0977 Přerov 25.09.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2017 Kontrolní měřený trénink (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žkm/R4 1 Olomouc 09.39
15.12.2017 Kontrolní měřený trénink (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žkm/FD Olomouc 09.56
12.10.2017 Oddílové přebory ve vícebojích (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/Žkm 11 Přerov 09.3
12.10.2017 Oddílové přebory ve vícebojích (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 800 m/Žkm 13 Přerov 3:19.5
12.10.2017 Oddílové přebory ve vícebojích (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm 12 Přerov 13.3
12.10.2017 Oddílové přebory ve vícebojích (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) skok daleký/Žkm 13 Přerov 3.43
12.10.2017 Oddílové přebory ve vícebojích (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 11 Přerov 23.21
12.10.2017 Oddílové přebory ve vícebojích (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) pětiboj/Žkm 12 Přerov 1178
04.10.2017 Krajský přebor mladšího žactva a přípravek ve vícebojích (AK Olomouc) 60 m/Žkm/B5 7 Olomouc 09.62
04.10.2017 Krajský přebor mladšího žactva a přípravek ve vícebojích (AK Olomouc) 800 m/Žkm/B1 7 Olomouc 3:19.16
04.10.2017 Krajský přebor mladšího žactva a přípravek ve vícebojích (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B4 5 Olomouc 14.51
04.10.2017 Krajský přebor mladšího žactva a přípravek ve vícebojích (AK Olomouc) skok daleký/Žkm/F 22 Olomouc 3.67
04.10.2017 Krajský přebor mladšího žactva a přípravek ve vícebojích (AK Olomouc) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 22 Olomouc 25.70
04.10.2017 Krajský přebor mladšího žactva a přípravek ve vícebojích (AK Olomouc) pětiboj/Žkm 23 Olomouc 1151
25.09.2017 Svatováclavské víceboje (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/Ž/B2 6 Přerov 09.70
25.09.2017 Svatováclavské víceboje (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 100 m/Ž/B2 6 Přerov 15.92
25.09.2017 Svatováclavské víceboje (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 200 m/Ž/B2 5 Přerov 34.02
25.09.2017 Svatováclavské víceboje (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) sprintérský trojboj/Ž 15 Přerov 0977
07.09.2017 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva Olomouckého kraje (AC Prostějov) 60 m/Žkm/B3 2 Prostějov 09.39
07.09.2017 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva Olomouckého kraje (AC Prostějov) 150 m/Žkm/B3 4 Prostějov 23.59
07.09.2017 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva Olomouckého kraje (AC Prostějov) 300 m/Žkm/B2 4 Prostějov 52.75
22.06.2017 Soutěž ve skoku vysokém (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) skok vysoký/Žkm 6 Přerov 1.07
15.06.2017 Krajský přebor družstev mladšího žactva (AC Prostějov) 60 m/Žkm/B2 3 Prostějov 09.36
15.06.2017 Krajský přebor družstev mladšího žactva (AC Prostějov) 150 m/Žkm/B3 2 Prostějov 23.00
01.06.2017 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žkm/B4 3 Šumperk 09.43
01.06.2017 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 150 m/Žkm/B4 2 Šumperk 23.06
16.05.2017 1.kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/Žkm/B4 3 Přerov 09.49
16.05.2017 1.kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 300 m/Žkm/B2 5 Přerov 51.78
16.05.2017 1.kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) skok daleký/Žkm 10 Přerov 3.45
01.05.2017 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 300 m/Ž/B2 1 Přerov 54.00
25.04.2017 Zahajovací závody mladšího žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 800 m/Žkm 6 Přerov 3:08.9
25.04.2017 Zahajovací závody mladšího žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) skok daleký/Žkm 11 Přerov 3.22
25.04.2017 Zahajovací závody mladšího žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 8 Přerov 22.49
25.04.2017 Zahajovací závody mladšího žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm 7 Přerov 05.65
17.02.2017 Krajský přebor mladšího žactva, kontrolní závody v chůzi kategorie žactva a veteránů a závody vozíčkářů (AK Olomouc) 60 m/Žkm/R5 3 Olomouc 09.86
17.02.2017 Krajský přebor mladšího žactva, kontrolní závody v chůzi kategorie žactva a veteránů a závody vozíčkářů (AK Olomouc) 800 m/Žkm/B2 6 Olomouc 3:12.82
17.02.2017 Krajský přebor mladšího žactva, kontrolní závody v chůzi kategorie žactva a veteránů a závody vozíčkářů (AK Olomouc) skok daleký/Žkm 9 Olomouc 3.51
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/R6 7 Ostrava 09.86
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 300 m/Žkm/B4 5 Ostrava 54.77
20.01.2017 Zahajovací závody mladšího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žkm/R7 1 Olomouc 09.38
20.01.2017 Zahajovací závody mladšího žactva (AK Olomouc) 800 m/Žkm/B2 5 Olomouc 3:04.39
20.01.2017 Zahajovací závody mladšího žactva (AK Olomouc) skok daleký/Žkm/F 26 Olomouc 3.40