Karta atleta

Export do excelu
  • Hrušková Kristýna
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Spartak Praha 4
  • Trenér Michaela Kapcová
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 12.78 Praha - Děkanka 23.09.2019
60 m 08.76 Praha - Děkanka 21.05.2019
60 m 09.07 h Praha-Juliska 30.01.2019
150 m 20.63 Praha - Děkanka 13.06.2019
300 m 50.09 Praha - Děkanka 05.10.2019
800 m 3:14.98 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
60 m překážek 11.13 Praha - Podvinný mlýn 05.06.2018
60 m překážek 11.28 h Praha - Stromovka 16.01.2019
200 m překážek 32.62 Praha - Děkanka 13.06.2019
pětiboj 1503 Praha - Děkanka 25.04.2018
hod diskem 0,75kg 14.32 Praha - Děkanka 16.05.2019
hod kriketovým míčkem 25.16 Praha - Děkanka 25.04.2018
vrh koulí 2kg 06.98 Praha - Děkanka 18.04.2018
vrh koulí 3kg 06.05 Praha - Děkanka 25.04.2019
skok daleký 3.66 Praha - Eden 18.09.2018
skok daleký 3.90 h Praha-Juliska 30.01.2019
skok vysoký 1.25 Praha - Děkanka 16.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 yardů 12.78 Praha - Děkanka 23.09.2019
60 m 08.76 Praha - Děkanka 21.05.2019
60 m 09.07 h Praha-Juliska 30.01.2019
150 m 20.63 Praha - Děkanka 13.06.2019
300 m 50.09 Praha - Děkanka 05.10.2019
60 m překážek 11.28 h Praha - Stromovka 16.01.2019
200 m překážek 32.62 Praha - Děkanka 13.06.2019
hod diskem 0,75kg 14.32 Praha - Děkanka 16.05.2019
vrh koulí 3kg 06.05 Praha - Děkanka 25.04.2019
skok daleký 3.91 Praha - Děkanka 25.04.2019
skok daleký 3.90 h Praha-Juliska 30.01.2019
skok vysoký 1.25 Praha - Děkanka 16.05.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žkm/B3 Praha - Stromovka DNF
07.10.2017 Kluci - Holky 2017 (Spartak Praha 4) 60 m př./Žkm/B1 2 Praha - Děkanka 12.09
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B1 6 Praha - Podvinný mlýn 09.87
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žkm/B3 4 Praha - Podvinný mlýn 13.25
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm/B2 6 Praha - Podvinný mlýn 3:14.98
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) dálka/Žkm/FA 21 Praha - Podvinný mlýn 3.14
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) kriket/Žkm/FA 15 Praha - Podvinný mlýn 21.92
28.09.2017 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žkm 78 Praha - Podvinný mlýn 1101
01.06.2017 3.kolo kvalifikace MPD-2.kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m př./Žkm/B3 2 Praha - Jeseniova 13.21
01.06.2017 3.kolo kvalifikace MPD-2.kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) dálka/Žkm/F 19 Praha - Jeseniova 3.69
18.05.2017 2.kolo kvalifikace Přeboru Prahy - 1. kolo dvojboje skupiny "C" mladšího žactva (SK Kotlářka) 60 m/Žkm/B4 2 Praha - Kotlářka 09.48
18.05.2017 2.kolo kvalifikace Přeboru Prahy - 1. kolo dvojboje skupiny "C" mladšího žactva (SK Kotlářka) výška/Žkm 26 Praha - Kotlářka 1.06
25.04.2017 2. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žkm/B1 4 Praha - Děkanka 09.55
20.04.2017 Pětiboj mladšího žactva SpS (Spartak Praha 4) 60 m/Žkm/B2 1 Praha - Děkanka 09.57
20.04.2017 Pětiboj mladšího žactva SpS (Spartak Praha 4) 800 m/Žkm/B1 3 Praha - Děkanka 3:22.48
20.04.2017 Pětiboj mladšího žactva SpS (Spartak Praha 4) 60 m př./Žkm/B5 1 Praha - Děkanka 13.02
20.04.2017 Pětiboj mladšího žactva SpS (Spartak Praha 4) dálka/Žkm 6 Praha - Děkanka 3.42
20.04.2017 Pětiboj mladšího žactva SpS (Spartak Praha 4) kriket/Žkm 14 Praha - Děkanka 19.78
20.04.2017 Pětiboj mladšího žactva SpS (Spartak Praha 4) pětiboj/Žkm 5 Praha - Děkanka 1167