Karta atleta

Export do excelu
  • Tomanová Tereza
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletika Jižní Město z.s.
  • Trenér Matúš Janeček
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.40 Praha - Děkanka 13.6.2019
60 m 08.4 h Český Brod 15.12.2018
150 m 20.52 Praha - Děkanka 21.5.2019
150 m 20.98 h Praha - Stromovka 13.2.2019
300 m 44.98 Praha - Děkanka 9.5.2019
300 m 46.05 h Praha-Stromovka 21.2.2018
600 m 2:01.25 Praha-Radotín 9.6.2016
800 m 2:39.54 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2018
60 m překážek 10.77 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2018
60 m překážek 10.8 h Český Brod 16.12.2017
pohár rozhlasu 1209 Praha - Pošepného náměstí 25.4.2019
pětiboj 2453 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2018
čtyřboj 1150 Praha-Campanus 19.9.2017
hod kriketovým míčkem 34.75 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2018
vrh koulí 2kg 06.86 Praha - Podvinný mlýn 1.6.2017
vrh koulí 3kg 07.72 Říčany 19.5.2019
skok daleký 4.29 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2018
skok daleký 4.34 h Český Brod 13.1.2018
skok vysoký 1.47 Praha - Eden 18.9.2018
skok vysoký 1.52 h Praha - Strahov 9.12.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.40 Praha - Děkanka 13.6.2019
60 m 08.60 h Praha - Stromovka 13.2.2019
150 m 20.52 Praha - Děkanka 21.5.2019
150 m 20.98 h Praha - Stromovka 13.2.2019
300 m 44.98 Praha - Děkanka 9.5.2019
pohár rozhlasu 1209 Praha - Pošepného náměstí 25.4.2019
vrh koulí 3kg 07.72 Říčany 19.5.2019
skok daleký 4.01 Říčany 19.5.2019
skok vysoký 1.47 Praha - Juliska 28.5.2019
skok vysoký 1.46 h Praha - Strahov 17.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m př./Žkm 6 Český Brod 10.8
16.12.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žkm 7= Český Brod 08.7
16.12.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) dálka/Žkm 20 Český Brod 4.05
16.12.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) výška/Žkm 8 Český Brod 1.32
19.09.2017 Atletický čtyřboj obvod Praha 11, kategorie III dívky a IV chlapci (SK Dvojka Praha z.s, DDM Praha 11, AŠSK ZŠ Campanus, ZŠ Campanus) 60 m/Žkm/B5 1 Praha-Campanus 08.97
19.09.2017 Atletický čtyřboj obvod Praha 11, kategorie III dívky a IV chlapci (SK Dvojka Praha z.s, DDM Praha 11, AŠSK ZŠ Campanus, ZŠ Campanus) 600 m/Žkm/B1 Praha-Campanus DNF
19.09.2017 Atletický čtyřboj obvod Praha 11, kategorie III dívky a IV chlapci (SK Dvojka Praha z.s, DDM Praha 11, AŠSK ZŠ Campanus, ZŠ Campanus) výška/Žkm Praha-Campanus 1.23
19.09.2017 Atletický čtyřboj obvod Praha 11, kategorie III dívky a IV chlapci (SK Dvojka Praha z.s, DDM Praha 11, AŠSK ZŠ Campanus, ZŠ Campanus) kriket/Žkm 8 Praha-Campanus 30.10
19.09.2017 Atletický čtyřboj obvod Praha 11, kategorie III dívky a IV chlapci (SK Dvojka Praha z.s, DDM Praha 11, AŠSK ZŠ Campanus, ZŠ Campanus) čtyřboj/Žkm Praha-Campanus 1150
09.09.2017 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žkm/B1 1 Vlašim 08.86
09.09.2017 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) 800 m/Žkm/F Vlašim DNS
09.09.2017 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) 60 m př./Žkm/B2 3 Vlašim 11.77
09.09.2017 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) dálka/Žkm/F 13 Vlašim 3.58
09.09.2017 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) kriket/Žkm/F 5 Vlašim 34.11
09.09.2017 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) pětiboj/Žkm/F Vlašim DNF
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 60 m/Žkm/R2 3 Praha - Kotlářka 08.67
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 60 m/Žkm/FB 4 Praha - Kotlářka 08.82
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 150 m/Žkm/B2 1 Praha - Kotlářka 21.06
01.06.2017 3.kolo (dvojboj) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žkm/B5 1 Praha - Podvinný mlýn 21.43
01.06.2017 3.kolo (dvojboj) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) koule 2kg/Žkm/F 18 Praha - Podvinný mlýn 06.86
18.05.2017 2.kolo kvalifikace MPD -1.kolo dvojboje skupina „B“ mladší žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m př./Žkm/B7 2 Praha - Jeseniova 11.64
18.05.2017 2.kolo kvalifikace MPD -1.kolo dvojboje skupina „B“ mladší žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) dálka/Žkm/F 10 Praha - Jeseniova 3.90
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m/Žkm/B2 2 Praha - Juliska 08.73
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) dálka/Žkm/F 9 Praha - Juliska 4.10
02.05.2017 Obvodní kolo Poháru rozhlasu - Praha 11 (ZŠ Campanus, Eva Mašková, maskova@ddmjm.cz, 602364001) poharR/Žkm 10 Praha 11 kategorie IV hoši a kategorie III dívky 0870
02.05.2017 Obvodní kolo Poháru rozhlasu - Praha 11 (ZŠ Campanus, Eva Mašková, maskova@ddmjm.cz, 602364001) 60 m/Žkm/B1 1 Praha 11 kategorie IV hoši a kategorie III dívky 08.98
02.05.2017 Obvodní kolo Poháru rozhlasu - Praha 11 (ZŠ Campanus, Eva Mašková, maskova@ddmjm.cz, 602364001) dálka/Žkm Praha 11 kategorie IV hoši a kategorie III dívky 3.96