Karta atleta

Export do excelu
  • Tereza Kleinová
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér: Greinerová Monika
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.47 h Praha - Strahov 11.02.2017
60 m 09.26 Plzeň - Skvrňany 10.05.2018
150 m 23.75 Sušice 06.09.2017
300 m 53.23 Klatovy 21.06.2017
800 m 3:15.02 Plzeň (Skvrňany) 23.10.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 12.72 Plzeň 16.05.2017
skok daleký 3.69 h Praha - Strahov 11.02.2017
skok daleký 4.00 Plzeň 16.05.2017
hod kriketovým míčkem 20.74 Plzeň 16.05.2017
pohár rozhlasu 0595 Plzeň - Skvrňany 22.05.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.47 h Praha - Strahov 11.02.2017
60 m 09.32 Plzeň (Slovany) 10.05.2017
150 m 23.75 Sušice 06.09.2017
300 m 53.23 Klatovy 21.06.2017
800 m 3:15.02 Plzeň (Skvrňany) 23.10.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 12.72 Plzeň 16.05.2017
skok daleký 3.69 h Praha - Strahov 11.02.2017
skok daleký 4.00 Plzeň 16.05.2017
hod kriketovým míčkem 20.74 Plzeň 16.05.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
23.10.2017 Škodovácký pětiboj (AK Škoda Plzeň) 60 m/Žkm/B2 3 Plzeň (Skvrňany) 09.72
23.10.2017 Škodovácký pětiboj (AK Škoda Plzeň) 800 m/Žkm/B2 10 Plzeň (Skvrňany) 3:15.02
23.10.2017 Škodovácký pětiboj (AK Škoda Plzeň) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 5 Plzeň (Skvrňany) 14.52
23.10.2017 Škodovácký pětiboj (AK Škoda Plzeň) skok daleký/Žkm/F Plzeň (Skvrňany) 3.29
23.10.2017 Škodovácký pětiboj (AK Škoda Plzeň) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 21 Plzeň (Skvrňany) 18.35
23.10.2017 Škodovácký pětiboj (AK Škoda Plzeň) pětiboj/Žkm/F 16 Plzeň (Skvrňany) 1000
06.09.2017 4. kolo OMD mladších žáků a mladších žákyň - skupina A (TJ Sušice) skok daleký/Žkm/F MS Sušice 3.54
06.09.2017 4. kolo OMD mladších žáků a mladších žákyň - skupina A (TJ Sušice) 60 m/Žkm/R02 MS Sušice 09.65
06.09.2017 4. kolo OMD mladších žáků a mladších žákyň - skupina A (TJ Sušice) 150 m/Žkm/B03 MS Sušice 23.75
21.06.2017 3. kolo KMD mladšího žactva skupiny A (Atletika Klatovy) 300 m/Žkm/B3 1 Klatovy 53.23
21.06.2017 3. kolo KMD mladšího žactva skupiny A (Atletika Klatovy) 60 m/Žkm/R7 2 Klatovy 09.28
21.06.2017 3. kolo KMD mladšího žactva skupiny A (Atletika Klatovy) skok daleký/Žkm/F 17 Klatovy 3.57
10.06.2017 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žkm/R9 4 Stříbro 09.52
10.06.2017 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Baník Stříbro, spolek) 150 m/Žkm/B6 4 Stříbro 24.25
10.06.2017 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Baník Stříbro, spolek) skok daleký/Žkm/F 23 Stříbro 3.49
24.05.2017 2. kolo krajského mistrovství Plzeňského kraje družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (AK Škoda Plzeň) 60 m/Žkm/R2 5 Plzeň 09.66
24.05.2017 2. kolo krajského mistrovství Plzeňského kraje družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (AK Škoda Plzeň) 150 m/Žkm/B3 4 Plzeň 23.39
24.05.2017 2. kolo krajského mistrovství Plzeňského kraje družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (AK Škoda Plzeň) skok daleký/Žkm/F2 Plzeň 3.91
16.05.2017 6.ročník přeboru SpS SKPLZ a SOPLZ mladšího žactva (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m/Žkm/B2 4 Plzeň 09.51
16.05.2017 6.ročník přeboru SpS SKPLZ a SOPLZ mladšího žactva (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 800 m/Žkm/B3 9 Plzeň 3:21.37
16.05.2017 6.ročník přeboru SpS SKPLZ a SOPLZ mladšího žactva (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 3 Plzeň 12.72
16.05.2017 6.ročník přeboru SpS SKPLZ a SOPLZ mladšího žactva (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) skok daleký/Žkm/F1 Plzeň 4.00
16.05.2017 6.ročník přeboru SpS SKPLZ a SOPLZ mladšího žactva (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) hod kriketovým míčkem/Žkm/F1 10 Plzeň 20.74
16.05.2017 6.ročník přeboru SpS SKPLZ a SOPLZ mladšího žactva (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) pětiboj/Žkm/F 21 Plzeň 1359
10.05.2017 1. kolo OMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m/Žkm/R4 3 Plzeň (Slovany) 09.32
10.05.2017 1. kolo OMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 300 m/Žkm/B2 4 Plzeň (Slovany) 55.47
11.02.2017 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 60 m/Žkm/R7 3 Praha - Strahov 09.47
11.02.2017 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) skok daleký/Žkm/F 13 Praha - Strahov 3.69