Karta atleta

Export do excelu
  • Ema Peškařová
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: SK Sporting Příbram, Z.S.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.26 Kladno 14.06.2019
150 m 27.90 h Praha-Strahov 20.02.2016
150 m 22.61 Slaný 24.05.2019
300 m 53.81 Kladno 02.06.2017
600 m 1:58.29 Slaný 21.05.2019
800 m 3:08.37 h Praha-Strahov 20.02.2016
800 m 2:48.71 Kladno 01.06.2018
1000 m 3:42.81 Beroun 18.05.2018
1500 m 5:54.90 Kladno 14.06.2019
skok daleký 3.80 Příbram 14.05.2019
pohár rozhlasu 0494 Příbram 14.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.11 Beroun 15.09.2017
150 m 24.61 Kladno 21.05.2017
300 m 53.81 Kladno 02.06.2017
800 m 2:52.23 Kladno 02.06.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.09.2017 4. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žkm/R3 4 Beroun 10.11
15.09.2017 4. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 300 m/Žkm/B7 3 Beroun 54.37
02.06.2017 2. kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žkm/B6 5 Kladno 53.81
02.06.2017 2. kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Žkm/B1 7 Kladno 2:52.23
02.06.2017 2. kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Žkm/B2 7 Kladno 2:52.23
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žkm/B9 4 Kladno 24.61
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Žkm/B2 5 Kladno 2:57.11
28.04.2017 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/Žkm Stará Boleslav 26.39
28.04.2017 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/Žkm/B1 8 Stará Boleslav 2:57.70