Karta atleta

Export do excelu
  • Lenka Kollarová
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.86 České Budějovice 29.05.2016
50 m 07.17 h České Budějovice 30.03.2019
60 m 08.48 Nová Včelnice 10.06.2018
60 m 08.35 h České Budějovice 30.03.2019
100 m 13.61 Nová Včelnice 14.06.2020
150 m 20.58 h Praha - Strahov 26.01.2019
150 m 20.93 Kolín 11.07.2020
200 m 28.91 h Praha - Strahov 19.01.2019
200 m 28.48 Nová Včelnice 13.09.2020
300 m 50.89 h Praha-Stromovka 31.01.2018
300 m 47.32 Brno 08.09.2020
400 m 71.73 Jindřichův Hradec 01.05.2017
600 m 2:08.61 Veselí nad Lužnicí 25.09.2016
800 m 2:53.79 Veselí nad Lužnicí 23.09.2017
800 m 2:56.97 h Praha - Strahov 17.02.2018
1500 m 7:24.09 Nová Včelnice 17.09.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 12.02 h Praha - Strahov 17.02.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 11.88 České Budějovice - Čtyři Dvory 14.10.2018
skok vysoký 1.26 České Budějovice - Čtyři Dvory 14.10.2018
skok vysoký 1.30 h České Budějovice 24.11.2019
skok daleký 4.79 h Praha - Strahov 18.01.2020
skok daleký 4.94 České Budějovice 05.09.2020
trojskok 10.16 h Jablonec nad Nisou 05.02.2020
vrh koulí 2kg 06.50 h Praha - Strahov 17.02.2018
vrh koulí 2kg 07.11 České Budějovice - Čtyři Dvory 14.10.2018
vrh koulí 3kg 07.27 Jindřichův Hradec 28.09.2020
hod kladivem 3kg 07.19 Písek 03.06.2018
hod kriketovým míčkem 29.32 Veselí nad Lužnicí 20.05.2018
pohár rozhlasu 0941 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 06.05.2019
hod plným míčem 1kg 5.67 České Budějovice 25.09.2014
pětiboj 2053 České Budějovice - Čtyři Dvory 14.10.2018
čtyřboj 1132 České Budějovice 27.09.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.60 h České Budějovice 03.12.2017
60 m 08.93 Tábor 27.05.2017
60 m 08.87 h České Budějovice 11.11.2017
100 m 15.08 Stará Boleslav 30.08.2017
150 m 22.72 h Praha - Strahov 18.02.2017
150 m 22.28 Tábor 27.05.2017
400 m 71.73 Jindřichův Hradec 01.05.2017
800 m 3:11.29 h Praha - Strahov 12.02.2017
800 m 2:53.79 Veselí nad Lužnicí 23.09.2017
1500 m 7:24.09 Nová Včelnice 17.09.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 13.36 h Praha - Strahov 12.02.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 12.44 Veselí nad Lužnicí 23.09.2017
skok daleký 4.12 h Praha - Strahov 28.01.2017
skok daleký 4.20 Veselí nad Lužnicí 21.05.2017
vrh koulí 2kg 05.60 h Praha - Strahov 12.02.2017
hod kriketovým míčkem 25.42 Jindřichův Hradec 01.05.2017
pětiboj 1686 Veselí nad Lužnicí 23.09.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.12.2017 13. ročník Mikulášské haly pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č.Budějovice) 50 m/Žkm 5 České Budějovice 07.60
03.12.2017 13. ročník Mikulášské haly pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č.Budějovice) 60 m/Žkm 4 České Budějovice 08.99
11.11.2017 7. ročník Velké ceny SK Čéčova pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.) 50 m/Žkm 6 České Budějovice 07.75
11.11.2017 7. ročník Velké ceny SK Čéčova pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.) 60 m/Žkm 4 České Budějovice 08.87
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 60 m/Žkm/B3 3 Veselí nad Lužnicí 09.48
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B6 2 Veselí nad Lužnicí 12.44
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 800 m/Žkm/B1 2 Veselí nad Lužnicí 2:53.79
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) skok daleký/Žkm 17 Veselí nad Lužnicí 4.02
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) hod kriketovým míčkem/Žkm 28 Veselí nad Lužnicí 24.92
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) pětiboj/Žkm 17 Veselí nad Lužnicí 1686
17.09.2017 3. kolo krajského přeboru družstev mužů,žen,mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) skok daleký/Žkm/F 9 Nová Včelnice 4.06
17.09.2017 3. kolo krajského přeboru družstev mužů,žen,mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) 1500 m/Žkm/F 4 Nová Včelnice 7:24.09
17.09.2017 3. kolo krajského přeboru družstev mužů,žen,mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) 60 m/Žkm/B02 2 Nová Včelnice 08.96
12.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 60 m/Žkm/R6 2 Brno 09.04
12.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) skok daleký/Žkm/KB 3 Brno 4.13
12.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) hod kriketovým míčkem/Žkm/KD 14 Brno 25.18
10.09.2017 KPD staršího žactva a přípravky – III. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žky/B3 4 České Budějovice (Čtyři Dvory) 09.22
10.09.2017 KPD staršího žactva a přípravky – III. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) skok daleký/Žky/F 17 České Budějovice (Čtyři Dvory) 4.01
30.08.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Ž/B3 4 Stará Boleslav 15.08
30.08.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/Ž/B4 3 Stará Boleslav 22.65
10.06.2017 KPD staršího žactva a přípravky (TJ VS Tábor, z. s.) 60 m/Žky/B2 7 Tábor 09.12
10.06.2017 KPD staršího žactva a přípravky (TJ VS Tábor, z. s.) skok daleký/Žky/F 15 Tábor 4.17
04.06.2017 2.kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) 60 m/Žkm/B2 4 Písek 09.05
04.06.2017 2.kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) skok daleký/Žkm/F 6 Písek 4.21
27.05.2017 KPJ staršího žactva a přípravky (TJ Vodní stavby Tábor) 150 m/Žky/B3 4 Tábor 22.28
27.05.2017 KPJ staršího žactva a přípravky (TJ Vodní stavby Tábor) 60 m/Žky/R2 7 Tábor 08.93
27.05.2017 KPJ staršího žactva a přípravky (TJ Vodní stavby Tábor) skok daleký/Žky/F 18 Tábor 4.19
21.05.2017 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) skok daleký/Žkm/F 8 Veselí nad Lužnicí 4.20
21.05.2017 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 60 m/Žkm/R6 4 Veselí nad Lužnicí 09.11
14.05.2017 1.kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice, z.s.) 60 m/Žkm/B1 1 Jindřichův Hradec 09.01
14.05.2017 1.kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice, z.s.) skok daleký/Žkm/F 18 Jindřichův Hradec 3.83
07.05.2017 1. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m/Žky/B3 3 České Budějovice 09.11
07.05.2017 1. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) skok daleký/Žky/F 21 České Budějovice 3.86
01.05.2017 Jarní atletický Jindřicháč (SKOK J. Hradec, z.s.) 400 m/Žkm 5 Jindřichův Hradec 71.73
01.05.2017 Jarní atletický Jindřicháč (SKOK J. Hradec, z.s.) 60 m/Žkm Jindřichův Hradec 09.05
01.05.2017 Jarní atletický Jindřicháč (SKOK J. Hradec, z.s.) skok daleký/Žkm Jindřichův Hradec 4.10
01.05.2017 Jarní atletický Jindřicháč (SKOK J. Hradec, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 11 Jindřichův Hradec 25.42
30.04.2017 Atletická neděle (Atletika Prachatice, z.s.) skok daleký/Žkm Prachatice 4.10
30.04.2017 Atletická neděle (Atletika Prachatice, z.s.) 60 m/Žkm/B1 1 Prachatice 09.18
18.03.2017 Jarní mítink SK Čéčova pro přípravku, ml. a st. žactvo a dorost (TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.) 50 m/Žkm České Budějovice 07.81
18.03.2017 Jarní mítink SK Čéčova pro přípravku, ml. a st. žactvo a dorost (TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.) 60 m/Žkm 4 České Budějovice 09.12
18.02.2017 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Neratovice, AO Střela Žebrá) 60 m/Žkm/R3 3 Praha - Strahov 09.33
18.02.2017 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Neratovice, AO Střela Žebrá) 150 m/Žkm/B7 1 Praha - Strahov 22.72
12.02.2017 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m/Žkm/B3 3 Praha - Strahov 09.18
12.02.2017 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 800 m/Žkm/B3 7 Praha - Strahov 3:11.29
12.02.2017 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B4 6 Praha - Strahov 13.36
12.02.2017 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) skok daleký/Žkm/F 11 Praha - Strahov 3.85
12.02.2017 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) vrh koulí 2kg/Žkm/F 25 Praha - Strahov 05.60
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) 60 m/Žkm/R7 5 Praha - Strahov 09.21
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) 150 m/Žkm/B4 4 Praha - Strahov 23.11
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) skok daleký/Žkm/F 6 Praha - Strahov 4.12
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 150 m/Žky/B17 3 Praha - Stromovka 23.25
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žky/B10 5 Praha - Stromovka 09.47