Karta atleta

Export do excelu
  • Blažková Ema
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletika Stará Boleslav, z.s.
  • Trenér Nikola Brejchová
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.15 Vlašim 10.06.2018
60 m 08.57 h Český Brod 23.11.2019
100 m 14.64 Stará Boleslav 11.09.2019
150 m 21.17 Stará Boleslav 05.10.2019
150 m 23.28 h Praha - Strahov 11.02.2018
200 m 33.11 Stará Boleslav 30.08.2017
300 m 44.96 Stará Boleslav 11.09.2019
800 m 2:47.25 Stará Boleslav 05.10.2019
60 m překážek 11.60 Kutná Hora 16.09.2018
60 m překážek 10.45 h Praha - Strahov 12.01.2020
100 m překážek 17.51 Stará Boleslav 05.10.2019
200 m překážek 33.08 Stará Boleslav 28.08.2019
pohár rozhlasu 1257 Stará Boleslav 09.05.2018
pětiboj 1909 Stará Boleslav 06.10.2018
sedmiboj 3267 Stará Boleslav 05.10.2019
hod oštěpem 500g 19.01 Stará Boleslav 05.10.2019
hod kriketovým míčkem 33.62 Stará Boleslav 06.10.2018
vrh koulí 3kg 06.90 Stará Boleslav 05.10.2019
skok daleký 4.85 Stará Boleslav 04.09.2019
skok daleký 4.77 h Praha - Strahov 12.01.2020
skok vysoký 1.44 Kolín 14.06.2019
skok vysoký 1.41 h Jablonec nad Nisou 09.02.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m překážek 10.45 h Praha - Strahov 12.01.2020
skok daleký 4.77 h Praha - Strahov 12.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.10.2017 Oddílové víceboje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žaček, mladších žáků a mladších žaček (Atletika Stará Boleslav, z.s.) pětiboj/Žkm 16 Stará Boleslav 1512
07.10.2017 Oddílové víceboje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žaček, mladších žáků a mladších žaček (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žkm/B2 3 Stará Boleslav 09.77
07.10.2017 Oddílové víceboje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žaček, mladších žáků a mladších žaček (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m př./Žkm/B2 3 Stará Boleslav 12.53
07.10.2017 Oddílové víceboje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žaček, mladších žáků a mladších žaček (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/Žkm/B3 4 Stará Boleslav 3:04.58
07.10.2017 Oddílové víceboje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žaček, mladších žáků a mladších žaček (Atletika Stará Boleslav, z.s.) dálka/Žkm 10 Stará Boleslav 3.83
07.10.2017 Oddílové víceboje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žaček, mladších žáků a mladších žaček (Atletika Stará Boleslav, z.s.) kriket/Žkm 15 Stará Boleslav 28.90
07.10.2017 Oddílové víceboje všech kategorií (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žkm/B2 3 Stará Boleslav 09.77
07.10.2017 Oddílové víceboje všech kategorií (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/Žkm/B3 4 Stará Boleslav 3:04.58
07.10.2017 Oddílové víceboje všech kategorií (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m př./Žkm/B2 3 Stará Boleslav 12.53
07.10.2017 Oddílové víceboje všech kategorií (Atletika Stará Boleslav, z.s.) dálka/Žkm 10 Stará Boleslav 3.83
07.10.2017 Oddílové víceboje všech kategorií (Atletika Stará Boleslav, z.s.) kriket/Žkm 15 Stará Boleslav 28.90
07.10.2017 Oddílové víceboje všech kategorií (Atletika Stará Boleslav, z.s.) pětiboj/Žkm 13 Stará Boleslav 1512
15.09.2017 4. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žkm/R1 3 Beroun 09.80
15.09.2017 4. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) dálka/Žkm/F 17 Beroun 3.51
06.09.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Ž/B1 6 Stará Boleslav 09.77
06.09.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) dálka/Ž 9 Stará Boleslav 3.69
30.08.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Ž/B2 6 Stará Boleslav 15.97
30.08.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/Ž/B2 4 Stará Boleslav 33.11
21.06.2017 3. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žkm/B5 4 Stará Boleslav 09.73
21.06.2017 3. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/Žkm/B3 6 Stará Boleslav 24.23
02.06.2017 2. kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žkm/B2 1 Kladno 52.97
02.06.2017 2. kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) dálka/Žkm 28 Kladno 3.60
03.05.2017 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Stará Boleslav, z.s.) pětiboj/Žkm 16 Stará Boleslav 1261
03.05.2017 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žkm/B3 3 Stará Boleslav 09.91
03.05.2017 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m př./Žkm/B3 3 Stará Boleslav 13.56
03.05.2017 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/Žkm/B1 10 Stará Boleslav 3:07.92
03.05.2017 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Stará Boleslav, z.s.) dálka/Žkm 14 Stará Boleslav 3.47
03.05.2017 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Stará Boleslav, z.s.) kriket/Žkm 13 Stará Boleslav 29.02
28.04.2017 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/Žkm Stará Boleslav 24.10
28.04.2017 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) dálka/Žkm 30 Stará Boleslav 3.52