Karta atleta

Export do excelu
  • Noasová Sára
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Spartak Praha 4
  • Trenér Michaela Kapcová
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.42 Praha - Děkanka 9.5.2019
60 m 08.69 h Praha-Juliska 30.1.2019
100 m 13.55 Tábor 9.6.2019
150 m 20.60 Praha - Přátelství 19.6.2019
150 m 21.73 h Praha - Stromovka 13.2.2019
300 m 49.60 Praha - Děkanka 23.5.2018
300 m 50.11 h Praha - Stromovka 16.1.2019
800 m 3:13.57 Praha - Děkanka 4.5.2019
60 m překážek 11.98 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2018
60 m překážek 10.97 h Praha - Stromovka 16.1.2019
100 m překážek 18.06 Praha - Děkanka 4.5.2019
pětiboj 1801 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2018
sedmiboj 3123 Praha - Děkanka 4.5.2019
hod diskem 0,75kg 19.85 Praha - Děkanka 16.5.2019
hod kladivem 3kg 23.96 Praha - Děkanka 13.6.2019
hod oštěpem 500g 23.25 Praha - Děkanka 4.5.2019
hod kriketovým míčkem 35.30 Praha - Děkanka 29.9.2016
vrh koulí 2kg 09.15 Praha - Vokovice 15.5.2018
vrh koulí 2kg 09.93 h Praha-Strahov 1.3.2018
vrh koulí 3kg 08.86 Praha - Děkanka 25.4.2019
skok daleký 4.95 Praha - Děkanka 9.5.2019
skok daleký 4.92 h Praha - Strahov 17.2.2019
skok vysoký 1.35 Praha - Děkanka 16.5.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.42 Praha - Děkanka 9.5.2019
60 m 08.69 h Praha-Juliska 30.1.2019
100 m 13.55 Tábor 9.6.2019
150 m 20.60 Praha - Přátelství 19.6.2019
150 m 21.73 h Praha - Stromovka 13.2.2019
300 m 50.11 h Praha - Stromovka 16.1.2019
800 m 3:13.57 Praha - Děkanka 4.5.2019
60 m překážek 10.97 h Praha - Stromovka 16.1.2019
100 m překážek 18.06 Praha - Děkanka 4.5.2019
sedmiboj 3123 Praha - Děkanka 4.5.2019
hod diskem 0,75kg 19.85 Praha - Děkanka 16.5.2019
hod kladivem 3kg 23.96 Praha - Děkanka 13.6.2019
hod oštěpem 500g 23.25 Praha - Děkanka 4.5.2019
vrh koulí 3kg 08.86 Praha - Děkanka 25.4.2019
skok daleký 4.95 Praha - Děkanka 9.5.2019
skok daleký 4.92 h Praha - Strahov 17.2.2019
skok vysoký 1.35 Praha - Děkanka 16.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.10.2017 Kluci - Holky 2017 (Spartak Praha 4) 60 m př./Žkm/B2 2 Praha - Děkanka 12.58
07.10.2017 Kluci - Holky 2017 (Spartak Praha 4) koule 2kg/Žkm/F Praha - Děkanka 06.58
21.09.2017 Přebor Prahy družstev mladšího žactva - finále A (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B4 3 Praha - Eden 09.14
21.09.2017 Přebor Prahy družstev mladšího žactva - finále A (ASK Slavia Praha) koule 2kg/Žkm 23 Praha - Eden 07.35
14.09.2017 Semifinále B Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (SK Jeseniova) 60 m/Žkm/B3 2 Praha - Jeseniova 09.55
14.09.2017 Semifinále B Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (SK Jeseniova) koule 2kg/Žkm 8 Praha - Jeseniova 08.18
20.06.2017 4. kolo kvalifikace městského přeboru družstev mladšího žactva – skupina C (Spartak Praha 4) 60 m př./Žkm/B2 4 Praha - Děkanka 14.68
20.06.2017 4. kolo kvalifikace městského přeboru družstev mladšího žactva – skupina C (Spartak Praha 4) dálka/Žkm/F 6 Praha - Děkanka 3.82
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 60 m/Žkm/R10 2 Praha - Kotlářka 09.12
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 150 m/Žkm/B5 4 Praha - Kotlářka 22.70
01.06.2017 3.kolo kvalifikace MPD-2.kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 150 m/Žkm/B1 2 Praha - Jeseniova 22.97
01.06.2017 3.kolo kvalifikace MPD-2.kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) koule 2kg/Žkm/F 8 Praha - Jeseniova 07.16
18.05.2017 2.kolo kvalifikace Přeboru Prahy - 1. kolo dvojboje skupiny "C" mladšího žactva (SK Kotlářka) 60 m/Žkm/B5 1 Praha - Kotlářka 09.29
18.05.2017 2.kolo kvalifikace Přeboru Prahy - 1. kolo dvojboje skupiny "C" mladšího žactva (SK Kotlářka) výška/Žkm 16 Praha - Kotlářka 1.18
25.04.2017 2. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žkm/B1 2 Praha - Děkanka 09.45
25.04.2017 2. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) 150 m/Žkm/F Praha - Děkanka 23.27
20.04.2017 Pětiboj mladšího žactva SpS (Spartak Praha 4) 60 m/Žkm/B3 1 Praha - Děkanka 09.69
20.04.2017 Pětiboj mladšího žactva SpS (Spartak Praha 4) 800 m/Žkm/B1 8 Praha - Děkanka 3:51.02
20.04.2017 Pětiboj mladšího žactva SpS (Spartak Praha 4) 60 m př./Žkm/B4 5 Praha - Děkanka 13.08
20.04.2017 Pětiboj mladšího žactva SpS (Spartak Praha 4) dálka/Žkm 10 Praha - Děkanka 3.23
20.04.2017 Pětiboj mladšího žactva SpS (Spartak Praha 4) kriket/Žkm Praha - Děkanka 29.40
20.04.2017 Pětiboj mladšího žactva SpS (Spartak Praha 4) pětiboj/Žkm 10 Praha - Děkanka 1063
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 300 m/Žky/B4 6 Praha - Stromovka 58.8
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žky/B11 4 Praha - Stromovka 09.46