Karta atleta

Export do excelu
  • Hušková Hana
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Neratovice
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.07 Praha-Radotín 1.10.2016
50 m 08.06 h Jablonec nad Nisou 12.3.2016
60 m 08.63 Kutná Hora 16.9.2018
60 m 08.66 h Praha - Strahov 11.2.2018
150 m 21.29 Vlašim 10.6.2018
150 m 22.14 h Praha - Strahov 11.2.2018
300 m 49.45 Kladno 4.9.2018
300 m 47.37 h Praha - Strahov 8.12.2018
800 m 3:10.38 Neratovice 14.5.2017
60 m překážek 14.23 Kolín 30.4.2016
60 m překážek 13.58 h Nymburk 5.3.2017
pětiboj 1084 Kolín 30.4.2016
čtyřboj 2066 h Jablonec nad Nisou 12.3.2016
trojboj 0848 Praha-Radotín 1.10.2016
hod kriketovým míčkem 28.94 Neratovice 14.5.2017
hod plným míčem 1kg 05.90 h Jablonec nad Nisou 12.3.2016
vrh koulí 2kg 08.39 Kladno 2.6.2017
skok daleký 3.81 Stará Boleslav 16.4.2017
skok daleký 4.44 h Český Brod 10.3.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.06 Kladno 28.4.2019
300 m 57.00 Kladno 28.4.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.11.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žkm 8 Český Brod 08.8
25.11.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) dálka/Žkm 15 Český Brod 3.76
30.09.2017 Finále Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 300 m/Žkm/B5 2 Beroun 50.82
30.09.2017 Finále Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) koule 2kg/Žkm/F 21 Beroun 07.27
15.09.2017 4. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 300 m/Žkm/B7 1 Beroun 52.11
15.09.2017 4. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) koule 2kg/Žkm/F 15 Beroun 07.60
27.08.2017 4.kolo OP družstev mužů a žen skupina B Středočeský kraj (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Ž 11 Stará Boleslav 09.40
27.08.2017 4.kolo OP družstev mužů a žen skupina B Středočeský kraj (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 150 m/Ž 8 Stará Boleslav 23.37
27.08.2017 4.kolo OP družstev mužů a žen skupina B Středočeský kraj (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) koule 2kg/Žkm Stará Boleslav 07.45
21.06.2017 3. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/Žkm/B7 3 Stará Boleslav 23.39
21.06.2017 3. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) koule 2kg/Žkm/F 13 Stará Boleslav 07.37
02.06.2017 2. kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žkm/B3 1 Kladno 54.33
02.06.2017 2. kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) koule 2kg/Žkm 7 Kladno 08.39
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žkm/R7 6 Kladno 09.47
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žkm/B11 1 Kladno 22.76
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) koule 2kg/Žkm 10 Kladno 07.24
14.05.2017 III. kolo oblastního přeboru družstev mužů a žen skupina B, Středočeský kraj (TJ Neratovice) 60 m/Ž 17 Neratovice 09.48
14.05.2017 III. kolo oblastního přeboru družstev mužů a žen skupina B, Středočeský kraj (TJ Neratovice) kriket/Žkm MS Neratovice 28.94
14.05.2017 III. kolo oblastního přeboru družstev mužů a žen skupina B, Středočeský kraj (TJ Neratovice) 800 m/Ž Neratovice 3:10.38
14.05.2017 III. kolo oblastního přeboru družstev mužů a žen skupina B, Středočeský kraj (TJ Neratovice) dálka/Ž 11 Neratovice 3.71
28.04.2017 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/Žkm 5 Stará Boleslav 23.40
28.04.2017 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žkm/B2 2 Stará Boleslav 09.68
16.04.2017 1. kolo Středočeského oblastního přeboru B družstev mužů a žen (TJ Čelákovice) 60 m/Ž 19 Stará Boleslav 09.49
16.04.2017 1. kolo Středočeského oblastního přeboru B družstev mužů a žen (TJ Čelákovice) 150 m/Ž 13 Stará Boleslav 23.74
16.04.2017 1. kolo Středočeského oblastního přeboru B družstev mužů a žen (TJ Čelákovice) dálka/Ž 13 Stará Boleslav 3.81
05.03.2017 Jarní cena Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) 60 m/Žkm/B2 1 Nymburk 09.28
05.03.2017 Jarní cena Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) 60 m př./Žkm/B2 5 Nymburk 13.58
18.02.2017 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Neratovice, AO Střela Žebrá) 60 m/Žkm/R4 4 Praha - Strahov 09.53
18.02.2017 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Neratovice, AO Střela Žebrá) 150 m/Žkm/B8 Praha - Strahov DNS
18.02.2017 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Neratovice, AO Střela Žebrá) dálka/Žkm 22 Praha - Strahov 3.77
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B26 6 Praha - Stromovka 09.70
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B10 6 Praha - Stromovka 24.20
08.02.2017 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/Ž/B3 6 Jablonec nad Nisou 09.49
08.02.2017 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) dálka/Ž 19 Jablonec nad Nisou 3.69
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) 60 m/Žkm/R8 4 Praha - Strahov 09.42
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) dálka/Žkm/F MS Praha - Strahov 3.60
15.01.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žkm/B3 1 Český Brod 09.34
15.01.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) dálka/Žkm 8 Český Brod 4.08
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 150 m/Žky/B8 6 Praha - Stromovka 22.90
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žky/B22 2 Praha - Stromovka 09.44