Karta atleta

Export do excelu
  • Amélie Balážová
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.83 Praha - Juliska 11.05.2017
60 m 09.31 h Praha-Stromovka 01.12.2018
150 m 22.66 h Praha - Strahov 13.02.2020
300 m 53.63 h Praha - Stromovka 19.02.2017
300 m 52.50 Praha - Kotlářka 07.06.2017
600 m 2:10.47 Praha - Juliska 18.05.2017
800 m 3:05.23 Praha - Jeseniova 22.09.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 13.05 Praha - Eden 20.06.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 13.28 h Praha-Stromovka 01.12.2018
skok daleký 4.12 Praha - Hostivař 01.06.2020
vrh koulí 3kg 07.05 h Praha - Strahov 13.02.2020
vrh koulí 3kg 07.71 Praha - Hostivař 01.06.2020
hod diskem 0,75kg 14.46 Praha - Hostivař 05.06.2019
hod oštěpem 500g 11.93 Praha - Hostivař 05.06.2019
hod kriketovým míčkem 27.80 Praha - Juliska 18.05.2017
pětiboj 1106 Stará Boleslav 07.10.2017
vrhačský trojboj 0589 Praha - Hostivař 05.06.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.83 Praha - Juliska 11.05.2017
300 m 53.63 h Praha - Stromovka 19.02.2017
300 m 52.50 Praha - Kotlářka 07.06.2017
600 m 2:10.47 Praha - Juliska 18.05.2017
800 m 3:11.85 Stará Boleslav 07.10.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 13.05 Praha - Eden 20.06.2017
skok daleký 3.75 Praha - Eden 20.06.2017
hod kriketovým míčkem 27.80 Praha - Juliska 18.05.2017
pětiboj 1106 Stará Boleslav 07.10.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.10.2017 Oddílové víceboje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žaček, mladších žáků a mladších žaček (Atletika Stará Boleslav, z.s.) pětiboj/Žkm 24 Stará Boleslav 1106
07.10.2017 Oddílové víceboje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žaček, mladších žáků a mladších žaček (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žkm/B6 3 Stará Boleslav 10.10
07.10.2017 Oddílové víceboje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žaček, mladších žáků a mladších žaček (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B6 3 Stará Boleslav 13.62
07.10.2017 Oddílové víceboje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žaček, mladších žáků a mladších žaček (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/Žkm/B1 5 Stará Boleslav 3:11.85
07.10.2017 Oddílové víceboje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žaček, mladších žáků a mladších žaček (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok daleký/Žkm 23 Stará Boleslav 3.31
07.10.2017 Oddílové víceboje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žaček, mladších žáků a mladších žaček (Atletika Stará Boleslav, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 24 Stará Boleslav 25.03
07.10.2017 Oddílové víceboje všech kategorií (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žkm/B6 3 Stará Boleslav 10.10
07.10.2017 Oddílové víceboje všech kategorií (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/Žkm/B1 6 Stará Boleslav 3:11.85
07.10.2017 Oddílové víceboje všech kategorií (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B6 3 Stará Boleslav 13.62
07.10.2017 Oddílové víceboje všech kategorií (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok daleký/Žkm 23 Stará Boleslav 3.31
07.10.2017 Oddílové víceboje všech kategorií (Atletika Stará Boleslav, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 24 Stará Boleslav 25.03
07.10.2017 Oddílové víceboje všech kategorií (Atletika Stará Boleslav, z.s.) pětiboj/Žkm 24 Stará Boleslav 1106
21.09.2017 MPD mladšího žactva - finále C (SK Jeseniova) 60 m/Žkm/B5 3 Praha-Jeseniova 09.99
21.09.2017 MPD mladšího žactva - finále C (SK Jeseniova) skok daleký/Žkm 12 Praha-Jeseniova 3.38
14.09.2017 Semifinále A Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B1 6 Praha - Eden 10.09
14.09.2017 Semifinále A Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (ASK Slavia Praha) 800 m/Žkm/B1 10 Praha - Eden 3:17.10
20.06.2017 4. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva - skupina A (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 4 Praha - Eden 13.05
20.06.2017 4. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva - skupina A (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žkm 8 Praha - Eden 3.75
07.06.2017 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka Praha) 300 m/Žkm/B6 3 Praha - Kotlářka 52.50
18.05.2017 2. kolo MPD mladšího žactva (TJ Dukla Praha) 600 m/Žkm/B1 9 Praha - Juliska 2:10.47
18.05.2017 2. kolo MPD mladšího žactva (TJ Dukla Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm 10 Praha - Juliska 27.80
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m/Žkm/B6 6 Praha - Juliska 09.83
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 5 Praha - Juliska 12.84
19.02.2017 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žkm/B5 3 Praha - Stromovka 53.63