Karta atleta

Export do excelu
  • Skaláková Aneta
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ VS Tábor, z. s.
  • Trenér Brázdová Tereza
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.74 Nová Včelnice 17.09.2017
60 m 09.36 h Praha - Strahov 28.01.2017
150 m 21.41 Nová Včelnice 04.05.2019
150 m 23.05 h Praha - Strahov 28.01.2017
300 m 48.44 Tábor 01.05.2019
300 m 47.77 h Praha - Strahov 13.02.2020
800 m 2:54.86 Veselí nad Lužnicí 23.09.2017
60 m překážek 11.84 Veselí nad Lužnicí 23.09.2017
60 m překážek 10.97 h Praha - Strahov 16.02.2019
100 m překážek 18.36 Nová Včelnice 04.05.2019
200 m překážek 32.77 České Budějovice - Čtyři Dvory 15.06.2019
pohár rozhlasu 0438 Tábor 16.05.2019
pětiboj 2141 Nová Včelnice 05.05.2018
sedmiboj 3069 Nová Včelnice 04.05.2019
hod diskem 0,75kg 20.70 Tábor 11.05.2019
hod oštěpem 400g 17.69 Písek 04.06.2017
hod oštěpem 500g 20.32 Nová Včelnice 04.05.2019
hod kriketovým míčkem 29.59 Nová Včelnice 05.05.2018
vrh koulí 2kg 07.13 h Praha - Strahov 12.02.2017
vrh koulí 3kg 10.53 České Budějovice - Čtyři Dvory 15.06.2019
vrh koulí 3kg 08.78 h Praha - Strahov 26.01.2019
skok daleký 4.35 Tábor 01.05.2019
skok daleký 4.39 h Praha - Strahov 18.01.2020
skok vysoký 1.35 Nová Včelnice 04.05.2019
Přespolní běh 0:16:35 Sportovní Areál Komora (Zóna Komora) 23.03.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
300 m 47.77 h Praha - Strahov 13.02.2020
vrh koulí 3kg 08.76 h Praha - Strahov 18.01.2020
skok daleký 4.39 h Praha - Strahov 18.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2017 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina jihozápad (TJ Spartak Vlašim) dálka/Žkm/F 11 Vlašim 4.26
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 60 m/Žkm/B7 1 Veselí nad Lužnicí 09.09
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 60 m př./Žkm/B10 1 Veselí nad Lužnicí 11.84
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 800 m/Žkm/B3 8 Veselí nad Lužnicí 2:54.86
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) dálka/Žkm 5 Veselí nad Lužnicí 4.28
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) kriket/Žkm 19 Veselí nad Lužnicí 28.24
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) pětiboj/Žkm 5 Veselí nad Lužnicí 1953
17.09.2017 3. kolo krajského přeboru družstev mužů,žen,mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) dálka/Žkm/F Nová Včelnice 4.32
17.09.2017 3. kolo krajského přeboru družstev mužů,žen,mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) 60 m/Žkm/B03 1 Nová Včelnice 08.74
17.09.2017 3. kolo krajského přeboru družstev mužů,žen,mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) 150 m/Žkm/B04 1 Nová Včelnice 21.46
04.06.2017 2.kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) 150 m/Žkm/B2 1 Písek 22.46
04.06.2017 2.kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) dálka/Žkm/F 7 Písek 4.08
04.06.2017 2.kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) oštěp 400g/Žkm/F 8 Písek 17.69
21.05.2017 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) dálka/Žkm/F 19 Veselí nad Lužnicí 3.71
21.05.2017 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 60 m/Žkm/R1 1 Veselí nad Lužnicí 09.07
21.05.2017 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 150 m/Žkm/B7 2 Veselí nad Lužnicí 22.38
14.05.2017 1.kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice, z.s.) 300 m/Žkm/B5 1 Jindřichův Hradec 51.06
14.05.2017 1.kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice, z.s.) dálka/Žkm/F 15 Jindřichův Hradec 3.88
12.02.2017 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m/Žkm/B5 4 Praha - Strahov 09.77
12.02.2017 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m př./Žkm/B1 5 Praha - Strahov 12.99
12.02.2017 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) dálka/Žkm/F Praha - Strahov 3.74
12.02.2017 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) koule 2kg/Žkm/F 10 Praha - Strahov 07.13
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) 60 m/Žkm/R9 4= Praha - Strahov 09.36
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) 150 m/Žkm/B11 2 Praha - Strahov 23.05