Karta atleta

Export do excelu
  • Teodor Brcko
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: SK Čtyři Dvory České Budějovice
  • Trenér: Novák Pavel
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.73 Veselí nad Lužnicí 25.09.2016
50 m 08.45 h Nová Včelnice 18.02.2017
60 m 09.71 Brno 12.09.2017
60 m 09.69 h Praha - Strahov 17.02.2018
150 m 24.29 h Praha - Strahov 28.01.2017
300 m 52.08 h Jablonec nad Nisou 18.03.2017
600 m 2:08.81 h Nová Včelnice 18.02.2017
600 m 1:54.57 České Budějovice 07.05.2017
800 m 2:35.74 h Praha - Strahov 17.02.2018
800 m 2:25.63 Praha - Juliska 03.06.2019
1000 m 3:25.82 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.05.2018
1500 m 5:18.02 Nová Včelnice 17.09.2017
3000 m 10:07.56 h Praha - Stromovka 01.03.2020
60 m překážek (0.76) 12.35 h Praha - Strahov 17.02.2018
60 m překážek (0.76) 12.73 České Budějovice - Čtyři Dvory 13.05.2018
100 m překážek (0.84) 21.45 Karlovy Vary 14.09.2019
1500 m překážek 5:17.82 Karlovy Vary 14.09.2019
skok vysoký 1.16 h Praha - Strahov 10.02.2018
skok vysoký 1.24 Veselí nad Lužnicí 26.05.2019
skok daleký 3.14 Veselí nad Lužnicí 25.09.2016
skok daleký 3.71 h Praha - Strahov 10.02.2018
vrh koulí 2kg 04.78 Brno 23.04.2016
vrh koulí 3kg 05.34 h Praha - Strahov 17.02.2018
vrh koulí 3kg 05.88 České Budějovice - Čtyři Dvory 14.06.2018
hod diskem 0,75kg 11.60 České Budějovice - Čtyři Dvory 14.06.2018
hod oštěpem 500g 17.29 České Budějovice - Čtyři Dvory 14.06.2018
hod kriketovým míčkem 32.69 Jindřichův Hradec 14.05.2017
pohár rozhlasu 0434 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.05.2018
hod plným míčem 1kg 07.00 h Jablonec nad Nisou 18.03.2017
hod plným míčem 1kg 07.49 České Budějovice 08.10.2017
pětiboj hala 1158 h Praha - Strahov 17.02.2018
čtyřboj 1629 h Jablonec nad Nisou 18.03.2017
čtyřboj 0861 Veselí nad Lužnicí 23.09.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.45 h Nová Včelnice 18.02.2017
50 m 08.74 Veselí nad Lužnicí 23.09.2017
60 m 09.71 Brno 12.09.2017
150 m 24.29 h Praha - Strahov 28.01.2017
300 m 52.08 h Jablonec nad Nisou 18.03.2017
600 m 2:08.81 h Nová Včelnice 18.02.2017
600 m 1:54.57 České Budějovice 07.05.2017
800 m 2:44.57 h Praha - Strahov 28.01.2017
800 m 2:41.84 Jindřichův Hradec 14.05.2017
1000 m 3:34.57 Písek 04.06.2017
1500 m 5:18.02 Nová Včelnice 17.09.2017
skok vysoký 1.10 Tábor 27.05.2017
skok daleký 3.45 h Jablonec nad Nisou 18.03.2017
skok daleký 3.08 Veselí nad Lužnicí 23.09.2017
hod kriketovým míčkem 32.69 Jindřichův Hradec 14.05.2017
hod plným míčem 1kg 07.00 h Jablonec nad Nisou 18.03.2017
hod plným míčem 1kg 07.49 České Budějovice 08.10.2017
čtyřboj 1629 h Jablonec nad Nisou 18.03.2017
čtyřboj 0861 Veselí nad Lužnicí 23.09.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.10.2017 Pohár předsedy Jč KAS ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 50 m/EleH/B5 3 České Budějovice 08.51
08.10.2017 Pohár předsedy Jč KAS ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 600 m/EleH/B2 3 České Budějovice 2:01.54
08.10.2017 Pohár předsedy Jč KAS ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) skok daleký/EleH/F1 10 České Budějovice 3.04
08.10.2017 Pohár předsedy Jč KAS ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) hod kriketovým míčkem/EleH 7 České Budějovice 27.63
08.10.2017 Pohár předsedy Jč KAS ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) hod plným míčem 1kg/EleH 6 České Budějovice 07.49
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 50 m/EleH/B1 3 Veselí nad Lužnicí 08.74
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 600 m/EleH/B1 1 Veselí nad Lužnicí 1:58.56
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) čtyřboj/EleH 11 Veselí nad Lužnicí 0861
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) skok daleký/EleH 24 Veselí nad Lužnicí 3.08
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) hod kriketovým míčkem/EleH 16 Veselí nad Lužnicí 30.32
17.09.2017 3. kolo krajského přeboru družstev mužů,žen,mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) 1500 m/Žcm/F Nová Včelnice 5:18.02
12.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 60 m/EleH/R7 7 Brno 09.71
13.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 600 m/EleH/B1 10 Brno 1:54.78
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) skok daleký/EleH/KC 18 Brno 3.10
04.06.2017 2.kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) 1000 m/Žcm/F 7 Písek 3:34.57
04.06.2017 2.kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) skok daleký/Žcm/F 11 Písek 3.38
27.05.2017 KPJ staršího žactva a přípravky (TJ Vodní stavby Tábor) 600 m/EleH/F Tábor 1:55.39
27.05.2017 KPJ staršího žactva a přípravky (TJ Vodní stavby Tábor) skok vysoký/EleH/F 10 Tábor 1.10
21.05.2017 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 800 m/Žcm/F 8 Veselí nad Lužnicí 2:44.80
14.05.2017 1.kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice, z.s.) 800 m/Žcm/F 9 Jindřichův Hradec 2:41.84
14.05.2017 1.kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice, z.s.) 800 m/Žcm/F 9 Jindřichův Hradec 2:41.84
14.05.2017 1.kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 18 Jindřichův Hradec 32.69
07.05.2017 1. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 600 m/EleH/B1 MB České Budějovice 1:54.57
18.03.2017 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 50 m/EleH/B1 3 Jablonec nad Nisou 8.29
18.03.2017 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 300 m/EleH/B1 1 Jablonec nad Nisou 52.08
18.03.2017 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec n/N.) skok daleký/EleH/FB 12 Jablonec nad Nisou 3.45
18.03.2017 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec n/N.) hod plným míčem 1kg/EleH/FB 8 Jablonec nad Nisou 07.00
18.03.2017 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec n/N.) čtyřboj/EleH/F 14 Jablonec nad Nisou 1629
18.02.2017 Přebor Jihočeského kraje přípravek (TJ Nová Včelnice, z.s.) 50 m/EleH/R14 1 Nová Včelnice 08.45
18.02.2017 Přebor Jihočeského kraje přípravek (TJ Nová Včelnice, z.s.) 600 m/EleH/B2 1 Nová Včelnice 2:08.81
18.02.2017 Přebor Jihočeského kraje přípravek (TJ Nová Včelnice, z.s.) 50 m překážek/EleH/R3 2 Nová Včelnice 10.12
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) 150 m/Žcm/B1 2= Praha - Strahov 24.29
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) 800 m/Žcm/B2 4 Praha - Strahov 2:44.57