Karta atleta

Export do excelu
  • Sládek Prokop
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér Veronika Kárníková
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.84 Praha - Eden 26.04.2019
60 m 09.34 h Praha - Stromovka 09.01.2019
150 m 23.02 Praha - Podvinný mlýn 01.06.2017
300 m 47.78 Praha - Děkanka 09.05.2019
300 m 46.99 h Praha - Stromovka 16.01.2019
600 m 1:48.94 Praha - Jeseniova 24.04.2019
800 m 2:28.77 Praha - Eden 17.09.2019
800 m 2:28.95 h Praha - Strahov 27.02.2019
1000 m 3:08.43 Jablonec nad Nisou 29.09.2019
1500 m 5:23.90 h Ostrava - Vítkovice 10.03.2019
60 m překážek 11.03 Praha - Podvinný Mlýn 09.06.2019
60 m překážek 10.85 h Praha - Strahov 27.02.2019
pětiboj 1483 Praha - Eden 26.04.2019
hod kriketovým míčkem 34.86 Praha-Jeseniova 21.09.2017
vrh koulí 3kg 05.33 Praha - Podvinný mlýn 01.06.2017
skok daleký 4.08 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
skok vysoký 1.35 Praha - Eden 12.09.2018
skok vysoký 1.33 h Praha-Strahov 01.03.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.84 Praha - Eden 26.04.2019
60 m 09.34 h Praha - Stromovka 09.01.2019
300 m 47.78 Praha - Děkanka 09.05.2019
300 m 46.99 h Praha - Stromovka 16.01.2019
600 m 1:48.94 Praha - Jeseniova 24.04.2019
800 m 2:28.77 Praha - Eden 17.09.2019
800 m 2:28.95 h Praha - Strahov 27.02.2019
1000 m 3:08.43 Jablonec nad Nisou 29.09.2019
1500 m 5:23.90 h Ostrava - Vítkovice 10.03.2019
60 m překážek 11.03 Praha - Podvinný Mlýn 09.06.2019
60 m překážek 10.85 h Praha - Strahov 27.02.2019
pětiboj 1483 Praha - Eden 26.04.2019
hod kriketovým míčkem 33.11 Praha - Eden 26.04.2019
skok daleký 4.31 Praha - Eden 26.04.2019
skok vysoký 1.31 Praha - Hostivař 29.05.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.09.2017 MPD mladšího žactva - finále C (SK Jeseniova) 800 m/Žcm/F Praha-Jeseniova 2:44.59
21.09.2017 MPD mladšího žactva - finále C (SK Jeseniova) kriket/Žcm 8 Praha-Jeseniova 34.86
06.06.2017 Veřejné závody přípravek (Spartak Praha 4) 150 m/EleH Praha - Děkanka 23.33
06.06.2017 Veřejné závody přípravek (Spartak Praha 4) kriket/EleH 5 Praha - Děkanka 32.52
01.06.2017 3.kolo (dvojboj) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žcm/B4 1 Praha - Podvinný mlýn 23.02
01.06.2017 3.kolo (dvojboj) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) koule 3kg/Žcm/F 14 Praha - Podvinný mlýn 05.33
25.05.2017 3. kolo atletického poháru přípravek (DDM hl. m. Prahy, TJ Sokol Stodůlky) 60 m/EleH/B4 1 Stadion mládeže 09.47
25.05.2017 3. kolo atletického poháru přípravek (DDM hl. m. Prahy, TJ Sokol Stodůlky) dálka/EleH 7 Stadion mládeže 3.62
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 800 m/Žcm/B3 9 Praha - Juliska 2:58.87
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) výška/Žcm/F 9= Praha - Juliska 1.10
03.05.2017 2. kolo atletického poháru přípravek (DDM hl. m. Prahy, Sokol Královské Vinohrady, SK Artima) 150 m/EleH/B4 1 Praha - Kotlářka 23.08
03.05.2017 2. kolo atletického poháru přípravek (DDM hl. m. Prahy, Sokol Královské Vinohrady, SK Artima) kriket/EleH 11 Praha - Kotlářka 29.78
19.04.2017 1. kolo atletického poháru přípravek (DDM hl. m. Prahy a SK Kotlářka) 60 m/EleH/B4 2 Praha - Kotlářka 09.71
19.04.2017 1. kolo atletického poháru přípravek (DDM hl. m. Prahy a SK Kotlářka) 150 m/EleH/B3 1 Praha - Kotlářka 23.75