Karta atleta

Export do excelu
  • Krištof Jan
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: SK Nové Město nad Metují
  • Trenér Soňa Paarová
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.0 Plhov Náchod 15.6.2017
150 m 26.22 Nová Paka 1.6.2017
300 m 56.56 Nové Město nad Metují 21.6.2017
600 m 2:16.1 Plhov Náchod 15.6.2017
pětiboj 0032 Nové Město nad Metují 16.5.2019
čtyřboj 0651 Plhov Náchod 15.6.2017
hod oštěpem 500g 20.64 Trutnov 2.5.2019
hod kriketovým míčkem 38.15 Jaroměř 16.9.2018
vrh koulí 3kg 05.88 Trutnov 2.5.2019
skok daleký 3.39 Plhov Náchod 15.6.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.74 Nové Město nad Metují 16.5.2019
pětiboj 0032 Nové Město nad Metují 16.5.2019
hod oštěpem 500g 20.64 Trutnov 2.5.2019
hod kriketovým míčkem 37.79 Jaroměř 15.9.2019
vrh koulí 3kg 05.88 Trutnov 2.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.09.2017 Finále krajské soutěže KHK družstev přípravky žáků a žákyň (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/EleH/B1 26 Hradec Králové 10.42
21.09.2017 Finále krajské soutěže KHK družstev přípravky žáků a žákyň (TJ Sokol Hradec Králové) 600 m/EleH/B1 26 Hradec Králové 2:18.62
21.09.2017 Finále krajské soutěže KHK družstev přípravky žáků a žákyň (TJ Sokol Hradec Králové) dálka/EleH 33 Hradec Králové 2.96
21.09.2017 Finále krajské soutěže KHK družstev přípravky žáků a žákyň (TJ Sokol Hradec Králové) kriket/EleH 13 Hradec Králové 33.22
16.09.2017 4. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva - finále (TJ Lokomotiva Trutnov) 60 m/Žcm/B4 4 Trutnov 10.23
16.09.2017 4. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva - finále (TJ Lokomotiva Trutnov) 150 m/Žcm/B3 5 Trutnov 26.33
14.09.2017 4. kolo KPD Královehradeckého kraje přípravek, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 60 m/EleH/B1 4 Nové Město nad Metují 10.26
14.09.2017 4. kolo KPD Královehradeckého kraje přípravek, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 600 m/EleH/B1 9 Nové Město nad Metují 2:21.35
14.09.2017 4. kolo KPD Královehradeckého kraje přípravek, skupina B (SK Nové Město nad Metují) dálka/EleH Nové Město nad Metují 3.12
14.09.2017 4. kolo KPD Královehradeckého kraje přípravek, skupina B (SK Nové Město nad Metují) kriket/EleH 6 Nové Město nad Metují 30.73
14.09.2017 4. kolo KPD Královehradeckého kraje přípravek, skupina B (SK Nové Město nad Metují) čtyřboj/EleH 12 Nové Město nad Metují 0554
29.07.2017 Velká cena Nového Města nad Metují 60 m/EleH/F 4 Nové Město nad Metují 10.38
21.06.2017 III.kolo utkání krajského přeboru družstev a jednotlivců mladšího žactva (SK Nové Město nad Metují) 60 m/Žcm/B4 7 Nové Město nad Metují 10.23
21.06.2017 III.kolo utkání krajského přeboru družstev a jednotlivců mladšího žactva (SK Nové Město nad Metují) 300 m/Žcm/B5 4 Nové Město nad Metují 56.56
15.06.2017 3. kolo KPD Královehradeckého kraje přípravek, skupina B (SK Plhov Náchod) 60 m/EleH/B3 3 Plhov Náchod 10.0
15.06.2017 3. kolo KPD Královehradeckého kraje přípravek, skupina B (SK Plhov Náchod) 600 m/EleH/B1 9 Plhov Náchod 2:16.1
15.06.2017 3. kolo KPD Královehradeckého kraje přípravek, skupina B (SK Plhov Náchod) dálka/EleH 11 Plhov Náchod 3.39
15.06.2017 3. kolo KPD Královehradeckého kraje přípravek, skupina B (SK Plhov Náchod) kriket/EleH 4 Plhov Náchod 30.84
15.06.2017 3. kolo KPD Královehradeckého kraje přípravek, skupina B (SK Plhov Náchod) čtyřboj/EleH 8 Plhov Náchod 0651
01.06.2017 2.kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva (Tělocvičná jednota Sokol Nová ) 60 m/Žcm/R1 5 Nová Paka 10.86
01.06.2017 2.kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva (Tělocvičná jednota Sokol Nová ) 150 m/Žcm/B2 5 Nová Paka 26.22
25.05.2017 2. kolo KPD Královehradeckého kraje přípravek, skupina B (SK Dobruška z.s.) 60 m/EleH/B1 5 Dobruška 10.4
25.05.2017 2. kolo KPD Královehradeckého kraje přípravek, skupina B (SK Dobruška z.s.) 600 m/EleH/B1 7 Dobruška 2:22.2
25.05.2017 2. kolo KPD Královehradeckého kraje přípravek, skupina B (SK Dobruška z.s.) dálka/EleH 13 Dobruška 3.10
25.05.2017 2. kolo KPD Královehradeckého kraje přípravek, skupina B (SK Dobruška z.s.) kriket/EleH Dobruška 31.35
25.05.2017 2. kolo KPD Královehradeckého kraje přípravek, skupina B (SK Dobruška z.s.) čtyřboj/EleH 8 Dobruška 0508
11.05.2017 1.kolo KP družstev a jednotlivců mladšího žactva Královehradeckého kraje (TJ Dvůr Králové n/L.) 60 m/Žcm/B4 5 Dvůr Králové nad Labem 10.40
11.05.2017 1.kolo KP družstev a jednotlivců mladšího žactva Královehradeckého kraje (TJ Dvůr Králové n/L.) 300 m/Žcm/B6 4 Dvůr Králové nad Labem 58.77
27.04.2017 1. kolo KPD Královehradeckého kraje přípravek, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 60 m/EleH/B1 4 Nové Město nad Metují 10.43
27.04.2017 1. kolo KPD Královehradeckého kraje přípravek, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 600 m/EleH/B1 6 Nové Město nad Metují 2:17.75
27.04.2017 1. kolo KPD Královehradeckého kraje přípravek, skupina B (SK Nové Město nad Metují) dálka/EleH 9 Nové Město nad Metují 3.21
27.04.2017 1. kolo KPD Královehradeckého kraje přípravek, skupina B (SK Nové Město nad Metují) kriket/EleH 4 Nové Město nad Metují 31.68
27.04.2017 1. kolo KPD Královehradeckého kraje přípravek, skupina B (SK Nové Město nad Metují) čtyřboj/EleH 5 Nové Město nad Metují 0592