Karta atleta

Export do excelu
  • Kaftan Pavel
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: AK VEGA z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.72 Praha - Podvinný Mlýn 9.6.2019
150 m 21.15 Praha - Děkanka 30.5.2019
600 m 2:24.50 Praha - Jeseniova 18.5.2017
60 m překážek 11.66 Praha - Pekařka 25.9.2018
pohár rozhlasu 0852 Stadion Přátelství 9.5.2019
hod kriketovým míčkem 34.84 Praha - Jeseniova 18.5.2017
vrh koulí 3kg 06.87 Praha - Děkanka 30.5.2019
skok daleký 4.05 Stadion Přátelství 9.5.2019
skok vysoký 1.24 Praha - Juliska 13.5.2019
Přespolní běh 5:40 Praha - Vítkov 29.3.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.72 Praha - Podvinný Mlýn 9.6.2019
150 m 21.15 Praha - Děkanka 30.5.2019
60 m překážek 12.15 Praha - Vokovice 18.6.2019
pohár rozhlasu 0852 Stadion Přátelství 9.5.2019
vrh koulí 3kg 06.87 Praha - Děkanka 30.5.2019
skok daleký 4.05 Stadion Přátelství 9.5.2019
skok vysoký 1.24 Praha - Juliska 13.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.09.2017 MPD mladšího žactva - finále C (SK Jeseniova) 60 m/Žcm/B1 3 Praha-Jeseniova 10.04
21.09.2017 MPD mladšího žactva - finále C (SK Jeseniova) 60 m př./Žcm/B1 4 Praha-Jeseniova 13.61
14.09.2017 Semifinále B Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (SK Jeseniova) 60 m/Žcm/B4 4 Praha - Jeseniova 10.04
14.09.2017 Semifinále B Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (SK Jeseniova) kriket/Žcm 18 Praha - Jeseniova 28.95
20.06.2017 IV. kolo (dvojboje) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (SC Radotín Praha) 60 m/Žcm/B3 4 Praha - Radotín 09.57
20.06.2017 IV. kolo (dvojboje) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (SC Radotín Praha) výška/Žcm/F 15= Praha - Radotín 1.10
01.06.2017 3.kolo (dvojboj) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žcm/B4 5 Praha - Podvinný mlýn 13.80
01.06.2017 3.kolo (dvojboj) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) dálka/Žcm/F 14 Praha - Podvinný mlýn 3.81
18.05.2017 2.kolo kvalifikace MPD -1.kolo dvojboje skupina „B“ mladší žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 600 m/Žcm/B3 7 Praha - Jeseniova 2:24.50
18.05.2017 2.kolo kvalifikace MPD -1.kolo dvojboje skupina „B“ mladší žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) kriket/Žcm/F 9 Praha - Jeseniova 34.84
29.03.2017 I. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK ZŠ Jeseniova) Přespolní běh/Žcm/F 70 Praha - Vítkov 5:40