Karta atleta

Export do excelu
  • Hillermannová Nela
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Dvůr Králové n/L.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.74 h Jablonec nad Nisou 3.12.2017
60 m 09.77 Dvůr Králové nad Labem 28.4.2018
60 m 09.60 h Jablonec nad Nisou 1.12.2018
150 m 22.62 Hradec Králové 20.6.2019
300 m 52.2 Jaroměř 16.9.2018
300 m 52.44 h Jablonec nad Nisou 1.12.2018
600 m 2:01.02 Nové Město nad Metují 23.5.2018
60 m překážek 12.06 Trutnov 2.5.2019
pohár rozhlasu 0714 Dvůr Králové nad Labem 9.5.2019
čtyřboj 0996 Trutnov 15.6.2017
čtyřboj 1666 h Jablonec nad Nisou 18.3.2017
trojboj 1388 h Jablonec nad Nisou 3.12.2017
hod kriketovým míčkem 24.59 Trutnov 15.6.2017
hod plným míčem 1kg 06.65 h Jablonec nad Nisou 3.12.2017
skok daleký 3.95 Dvůr Králové nad Labem 9.5.2019
skok daleký 3.31 h Jablonec nad Nisou 18.3.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
150 m 22.62 Hradec Králové 20.6.2019
300 m 53.61 Trutnov 2.5.2019
600 m 2:06.41 Dvůr Králové nad Labem 9.5.2019
60 m překážek 12.06 Trutnov 2.5.2019
pohár rozhlasu 0714 Dvůr Králové nad Labem 9.5.2019
skok daleký 3.95 Dvůr Králové nad Labem 9.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.12.2017 Pomerančový mítink (nejmladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/EleZ/B4 4 Jablonec nad Nisou 57.94
03.12.2017 Pomerančový mítink (nejmladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 50 m/EleZ/B3 6 Jablonec nad Nisou 08.74
03.12.2017 Pomerančový mítink (nejmladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) plný míč 1kg/EleZ/F 45 Jablonec nad Nisou 06.65
03.12.2017 Pomerančový mítink (nejmladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) trojboj/EleZ 58 Jablonec nad Nisou 1388
13.09.2017 4. kolo KPD Královéhradeckého kraje přípravek, skupina C (TJ Dvůr Králové n/L.) 60 m/EleZ/B5 2 Dvůr Králové nad Labem 10.1
13.09.2017 4. kolo KPD Královéhradeckého kraje přípravek, skupina C (TJ Dvůr Králové n/L.) 600 m/EleZ/B2 Dvůr Králové nad Labem DNS
13.09.2017 4. kolo KPD Královéhradeckého kraje přípravek, skupina C (TJ Dvůr Králové n/L.) dálka/EleZ Dvůr Králové nad Labem DNS
13.09.2017 4. kolo KPD Královéhradeckého kraje přípravek, skupina C (TJ Dvůr Králové n/L.) kriket/EleZ 23 Dvůr Králové nad Labem 18.74
13.09.2017 4. kolo KPD Královéhradeckého kraje přípravek, skupina C (TJ Dvůr Králové n/L.) čtyřboj/EleZ Dvůr Králové nad Labem DNF
28.06.2017 I. kolo Krajského přeboru družstev přípravky (TJ Dvůr Králové n/L.) 60 m/EleZ/B3 3 Dvůr Králové nad Labem 10.0
28.06.2017 I. kolo Krajského přeboru družstev přípravky (TJ Dvůr Králové n/L.) 600 m/EleZ/B2 3 Dvůr Králové nad Labem 2:18.0
28.06.2017 I. kolo Krajského přeboru družstev přípravky (TJ Dvůr Králové n/L.) dálka/EleZ 6 Dvůr Králové nad Labem 3.71
28.06.2017 I. kolo Krajského přeboru družstev přípravky (TJ Dvůr Králové n/L.) kriket/EleZ 22 Dvůr Králové nad Labem 22.42
28.06.2017 I. kolo Krajského přeboru družstev přípravky (TJ Dvůr Králové n/L.) čtyřboj/EleZ 13 Dvůr Králové nad Labem 0957
15.06.2017 Krajská soutěž družstev přípravky žáků a žákyň (TJ Lokomotiva Trutnov) 60 m/EleZ/B2 5 Trutnov 10.1
15.06.2017 Krajská soutěž družstev přípravky žáků a žákyň (TJ Lokomotiva Trutnov) 600 m/EleZ/B1 9 Trutnov 2:15.9
15.06.2017 Krajská soutěž družstev přípravky žáků a žákyň (TJ Lokomotiva Trutnov) dálka/EleZ 6 Trutnov 3.70
15.06.2017 Krajská soutěž družstev přípravky žáků a žákyň (TJ Lokomotiva Trutnov) kriket/EleZ 10 Trutnov 24.59
15.06.2017 Krajská soutěž družstev přípravky žáků a žákyň (TJ Lokomotiva Trutnov) čtyřboj/EleZ 11 Trutnov 0996
01.06.2017 2.kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva (Tělocvičná jednota Sokol Nová ) 60 m/Žkm/R7 5 Nová Paka 10.28
01.06.2017 2.kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva (Tělocvičná jednota Sokol Nová ) 150 m/Žkm/B5 5 Nová Paka 25.59
25.05.2017 II. kolo krajského přeboru družstev přípravky žáků a žákyň (TJ SOKOL Nová Paka) 60 m/EleZ 13 Nová Paka 09.9
25.05.2017 II. kolo krajského přeboru družstev přípravky žáků a žákyň (TJ SOKOL Nová Paka) 600 m/EleZ 19 Nová Paka 2:24.5
25.05.2017 II. kolo krajského přeboru družstev přípravky žáků a žákyň (TJ SOKOL Nová Paka) dálka/EleZ 10 Nová Paka 3.41
25.05.2017 II. kolo krajského přeboru družstev přípravky žáků a žákyň (TJ SOKOL Nová Paka) kriket/EleZ 24 Nová Paka 21.43
25.05.2017 II. kolo krajského přeboru družstev přípravky žáků a žákyň (TJ SOKOL Nová Paka) čtyřboj/EleZ 14 Nová Paka 0835
11.05.2017 1.kolo KP družstev a jednotlivců mladšího žactva Královehradeckého kraje (TJ Dvůr Králové n/L.) 300 m/Žkm/B3 4 Dvůr Králové nad Labem 58.78
18.03.2017 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 50 m/EleZ/B2 3 Jablonec nad Nisou 08.84
18.03.2017 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 300 m/EleZ/B2 5 Jablonec nad Nisou 60.64
18.03.2017 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec n/N.) dálka/EleZ/FB 11 Jablonec nad Nisou 3.31
18.03.2017 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec n/N.) plný míč 1kg/EleZ/FB 17 Jablonec nad Nisou 05.20
18.03.2017 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec n/N.) čtyřboj/EleZ/F 32 Jablonec nad Nisou 1666