Karta atleta

Export do excelu
  • Růžičková Šárka
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: A. C. Sparta Praha
  • Trenér Martina Bejdová
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.35 Praha - Kotlářka 23.5.2019
60 m 08.54 h Nehvizdy 6.1.2019
150 m 20.82 Praha - Podvinný Mlýn 9.6.2019
150 m 20.87 h Praha - Stromovka 13.2.2019
300 m 47.43 h Praha - Stromovka 16.1.2019
600 m 2:02.98 Praha - Radotín 20.6.2017
800 m 2:56.89 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2018
60 m překážek 10.76 Praha - Pekařka 30.5.2019
60 m překážek 11.36 h Nehvizdy 10.3.2019
pohár rozhlasu 1608 Praha - ZŠ Burešova 3.5.2018
pětiboj 2274 Praha - Podvinný mlýn 8.5.2019
čtyřboj 1127 Praha-Kotlářka 4.10.2017
hod kriketovým míčkem 32.38 Praha - Podvinný mlýn 8.5.2019
vrh koulí 2kg 08.21 Praha - Juliska 31.5.2018
skok daleký 4.39 Praha - Podvinný mlýn 5.6.2018
skok daleký 4.30 h Nehvizdy 24.2.2019
skok vysoký 1.29 Praha - Jeseniova 18.5.2017
skok vysoký 1.25 h Nehvizdy 21.1.2018
Přespolní běh 5:11.1 Praha - Vítkov 29.3.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.35 Praha - Kotlářka 23.5.2019
60 m 08.54 h Nehvizdy 6.1.2019
150 m 20.82 Praha - Podvinný Mlýn 9.6.2019
150 m 20.87 h Praha - Stromovka 13.2.2019
300 m 47.43 h Praha - Stromovka 16.1.2019
800 m 3:06.79 Praha - Podvinný mlýn 8.5.2019
60 m překážek 10.76 Praha - Pekařka 30.5.2019
60 m překážek 11.36 h Nehvizdy 10.3.2019
pohár rozhlasu 1125 Praha - Kotlářka 23.5.2019
pětiboj 2274 Praha - Podvinný mlýn 8.5.2019
hod kriketovým míčkem 32.38 Praha - Podvinný mlýn 8.5.2019
vrh koulí 2kg 07.87 Praha - Podvinný Mlýn 18.6.2019
skok daleký 4.55 Praha - Podvinný mlýn 8.5.2019
skok daleký 4.30 h Nehvizdy 6.1.2019
skok vysoký 1.23 Praha - Vokovice 13.5.2019
skok vysoký 1.25 h Nehvizdy 10.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.10.2017 Atletický čtyřboj ZŠ - krajské finále (DDM hl. m. Prahy, SK Kotlářka ) 60 m/Žkm/B2 1 Praha-Kotlářka 09.41
04.10.2017 Atletický čtyřboj ZŠ - krajské finále (DDM hl. m. Prahy, SK Kotlářka ) 600 m/Žkm/B2 5 Praha-Kotlářka 2:15.17
04.10.2017 Atletický čtyřboj ZŠ - krajské finále (DDM hl. m. Prahy, SK Kotlářka ) dálka/Žkm 8 Praha-Kotlářka 3.44
04.10.2017 Atletický čtyřboj ZŠ - krajské finále (DDM hl. m. Prahy, SK Kotlářka ) kriket/Žkm 22 Praha-Kotlářka 24.04
04.10.2017 Atletický čtyřboj ZŠ - krajské finále (DDM hl. m. Prahy, SK Kotlářka ) čtyřboj/Žkm 15 Praha-Kotlářka 1127
14.09.2017 Semifinále A Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (ASK Slavia Praha) 800 m/Žkm/B1 Praha - Eden DNS
20.06.2017 IV. kolo (dvojboje) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (SC Radotín Praha) 600 m/Žkm/B1 4 Praha - Radotín 2:02.98
20.06.2017 IV. kolo (dvojboje) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (SC Radotín Praha) kriket/Žkm/F 14 Praha - Radotín 22.30
01.06.2017 3.kolo (dvojboj) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žkm/B4 1 Praha - Podvinný mlýn 22.62
01.06.2017 3.kolo (dvojboj) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) koule 2kg/Žkm/F 27 Praha - Podvinný mlýn 05.46
18.05.2017 2.kolo kvalifikace MPD -1.kolo dvojboje skupina „B“ mladší žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m/Žkm/B3 1 Praha - Jeseniova 08.99
18.05.2017 2.kolo kvalifikace MPD -1.kolo dvojboje skupina „B“ mladší žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) výška/Žkm/F 7 Praha - Jeseniova 1.29
01.05.2017 Prvomájový sparťanský víceboj mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B6 1 Praha - Podvinný Mlýn 09.49
01.05.2017 Prvomájový sparťanský víceboj mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm/B1 10 Praha - Podvinný Mlýn 3:14.22
01.05.2017 Prvomájový sparťanský víceboj mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žkm/B6 1 Praha - Podvinný Mlýn 12.23
01.05.2017 Prvomájový sparťanský víceboj mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) dálka/Žkm 16 Praha - Podvinný Mlýn 3.31
01.05.2017 Prvomájový sparťanský víceboj mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) kriket/Žkm 8 Praha - Podvinný Mlýn 27.02
01.05.2017 Prvomájový sparťanský víceboj mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žkm 7 Praha - Podvinný Mlýn 1406
29.03.2017 I. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK ZŠ Jeseniova) Přespolní běh/Žkm/F 58 Praha - Vítkov 5:11.1