Karta atleta

Export do excelu
  • Viktorie Vítová
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.98 h České Budějovice 13.03.2016
50 m 08.59 Tábor 27.05.2017
60 m 10.67 h České Budějovice 13.03.2016
60 m 09.84 Nová Včelnice 04.05.2019
300 m 71.99 h České Budějovice 13.03.2016
400 m 82.85 Jindřichův Hradec 01.05.2017
600 m 2:18.44 Tábor 10.05.2015
800 m 3:17.40 Nová Včelnice 04.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.76 Nová Včelnice 04.05.2019
skok vysoký 1.17 Nová Včelnice 10.06.2018
skok daleký 2.82 h Nová Včelnice 16.01.2016
skok daleký 3.35 Nová Včelnice 05.05.2018
vrh koulí 2kg 09.50 h Praha - Strahov 26.01.2019
vrh koulí 2kg 10.87 Kladno 29.09.2019
vrh koulí 3kg 09.41 h Praha - Strahov 18.01.2020
vrh koulí 3kg 09.46 České Budějovice 20.06.2020
hod diskem 0,75kg 21.91 České Budějovice 06.06.2020
hod kladivem 3kg 25.52 České Budějovice 20.06.2020
hod oštěpem 400g 17.27 Nová Včelnice 19.05.2019
hod oštěpem 500g 17.61 České Budějovice 05.09.2020
hod kriketovým míčkem 23.15 Nová Včelnice 04.05.2019
hod plným míčem 1kg 08.47 h Nová Včelnice 16.01.2016
hod plným míčem 1kg 10.81 Tábor 27.05.2017
pětiboj 1191 Nová Včelnice 04.05.2019
čtyřboj 0732 Veselí nad Lužnicí 23.09.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.59 Tábor 27.05.2017
400 m 82.85 Jindřichův Hradec 01.05.2017
600 m 2:19.99 České Budějovice 08.10.2017
skok vysoký 1.10 Tábor 10.06.2017
skok daleký 3.18 Veselí nad Lužnicí 23.09.2017
vrh koulí 2kg 06.77 Veselí nad Lužnicí 21.05.2017
hod oštěpem 400g 11.42 Veselí nad Lužnicí 21.05.2017
hod kriketovým míčkem 21.45 České Budějovice 08.10.2017
hod plným míčem 1kg 10.81 Tábor 27.05.2017
čtyřboj 0732 Veselí nad Lužnicí 23.09.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.10.2017 Pohár předsedy Jč KAS ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 50 m/EleZ/B3 4 České Budějovice 08.93
08.10.2017 Pohár předsedy Jč KAS ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 600 m/EleZ/B1 4 České Budějovice 2:19.99
08.10.2017 Pohár předsedy Jč KAS ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) skok daleký/EleZ/F1 5= České Budějovice 3.14
08.10.2017 Pohár předsedy Jč KAS ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) hod kriketovým míčkem/EleZ 11 České Budějovice 21.45
08.10.2017 Pohár předsedy Jč KAS ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) hod plným míčem 1kg/EleZ České Budějovice 10.06
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 50 m/EleZ/B7 4 Veselí nad Lužnicí 08.91
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 600 m/EleZ/B2 11 Veselí nad Lužnicí 2:23.56
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) čtyřboj/EleZ 29 Veselí nad Lužnicí 0732
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) skok daleký/EleZ 28 Veselí nad Lužnicí 3.18
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) hod kriketovým míčkem/EleZ 30 Veselí nad Lužnicí 20.17
10.09.2017 KPD staršího žactva a přípravky – III. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) skok vysoký/EleZ/F 8= České Budějovice (Čtyři Dvory) 1.10
10.09.2017 KPD staršího žactva a přípravky – III. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) hod plným míčem 1kg/EleZ/F České Budějovice (Čtyři Dvory) 10.39
10.06.2017 KPD staršího žactva a přípravky (TJ VS Tábor, z. s.) hod kriketovým míčkem/EleZ/F 21 Tábor 17.07
10.06.2017 KPD staršího žactva a přípravky (TJ VS Tábor, z. s.) hod plným míčem 1kg/EleZ/F Tábor 09.92
10.06.2017 KPD staršího žactva a přípravky (TJ VS Tábor, z. s.) hod plným míčem 1kg/EleZ/F Tábor DNS
10.06.2017 KPD staršího žactva a přípravky (TJ VS Tábor, z. s.) skok vysoký/EleZ/F 8 Tábor 1.10
27.05.2017 KPJ staršího žactva a přípravky (TJ Vodní stavby Tábor) 50 m/EleZ/R1 3 Tábor 08.59
27.05.2017 KPJ staršího žactva a přípravky (TJ Vodní stavby Tábor) hod kriketovým míčkem/EleZ/F 22 Tábor 17.11
27.05.2017 KPJ staršího žactva a přípravky (TJ Vodní stavby Tábor) hod plným míčem 1kg/EleZ/F Tábor 10.81
21.05.2017 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) vrh koulí 2kg/Žkm/F 19 Veselí nad Lužnicí 06.77
21.05.2017 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) hod oštěpem 400g/Žkm/F 11 Veselí nad Lužnicí 11.42
07.05.2017 1. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) skok vysoký/EleZ/F 11 České Budějovice 1.05
07.05.2017 1. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) hod kriketovým míčkem/EleZ/F 17 České Budějovice 18.68
07.05.2017 1. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) hod plným míčem 1kg/EleZ/F České Budějovice 09.58
01.05.2017 Jarní atletický Jindřicháč (SKOK J. Hradec, z.s.) 400 m/EleZ 11 Jindřichův Hradec 82.85
01.05.2017 Jarní atletický Jindřicháč (SKOK J. Hradec, z.s.) 50 m/EleZ 7 Jindřichův Hradec 08.67
01.05.2017 Jarní atletický Jindřicháč (SKOK J. Hradec, z.s.) skok daleký/EleZ 8 Jindřichův Hradec 3.30
01.05.2017 Jarní atletický Jindřicháč (SKOK J. Hradec, z.s.) hod kriketovým míčkem/EleZ 8 Jindřichův Hradec 19.20