Karta atleta

Export do excelu
  • Vítová Viktorie
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.59 Tábor 27.05.2017
50 m 08.98 h České Budějovice 13.03.2016
60 m 09.84 Nová Včelnice 04.05.2019
60 m 10.67 h České Budějovice 13.03.2016
300 m 71.99 h České Budějovice 13.03.2016
400 m 82.85 Jindřichův Hradec 01.05.2017
600 m 2:18.44 Tábor 10.05.2015
800 m 3:17.40 Nová Včelnice 04.05.2019
50 m překážek 11.49 Tábor 10.05.2015
60 m překážek 12.76 Nová Včelnice 04.05.2019
pětiboj 1191 Nová Včelnice 04.05.2019
čtyřboj 0732 Veselí nad Lužnicí 23.09.2017
hod diskem 0,75kg 18.69 České Budějovice - Čtyři Dvory 15.06.2019
hod kladivem 3kg 22.59 České Budějovice 08.09.2019
hod oštěpem 400g 17.27 Nová Včelnice 19.05.2019
hod oštěpem 500g 15.69 České Budějovice - Čtyři Dvory 15.06.2019
hod kriketovým míčkem 23.15 Nová Včelnice 04.05.2019
hod plným míčem 1kg 10.81 Tábor 27.05.2017
hod plným míčem 1kg 08.47 h Nová Včelnice 16.01.2016
vrh koulí 2kg 10.87 Kladno 29.09.2019
vrh koulí 2kg 09.50 h Praha - Strahov 26.01.2019
vrh koulí 3kg 08.85 České Budějovice 08.09.2019
vrh koulí 3kg 09.41 h Praha - Strahov 18.01.2020
skok daleký 3.35 Nová Včelnice 05.05.2018
skok daleký 2.82 h Nová Včelnice 16.01.2016
skok vysoký 1.17 Nová Včelnice 10.06.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
vrh koulí 3kg 09.41 h Praha - Strahov 18.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.10.2017 Pohár předsedy Jč KAS ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 50 m/EleZ/B3 4 České Budějovice 08.93
08.10.2017 Pohár předsedy Jč KAS ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 600 m/EleZ/B1 4 České Budějovice 2:19.99
08.10.2017 Pohár předsedy Jč KAS ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) dálka/EleZ/F1 5= České Budějovice 3.14
08.10.2017 Pohár předsedy Jč KAS ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) kriket/EleZ 11 České Budějovice 21.45
08.10.2017 Pohár předsedy Jč KAS ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) plný míč 1kg/EleZ České Budějovice 10.06
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 50 m/EleZ/B7 4 Veselí nad Lužnicí 08.91
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 600 m/EleZ/B2 11 Veselí nad Lužnicí 2:23.56
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) čtyřboj/EleZ 29 Veselí nad Lužnicí 0732
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) dálka/EleZ 28 Veselí nad Lužnicí 3.18
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) kriket/EleZ 30 Veselí nad Lužnicí 20.17
10.09.2017 KPD staršího žactva a přípravky – III. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) výška/EleZ/F 8= České Budějovice (Čtyři Dvory) 1.10
10.09.2017 KPD staršího žactva a přípravky – III. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) plný míč 1kg/EleZ/F České Budějovice (Čtyři Dvory) 10.39
10.06.2017 KPD staršího žactva a přípravky (TJ VS Tábor, z. s.) kriket/EleZ/F 21 Tábor 17.07
10.06.2017 KPD staršího žactva a přípravky (TJ VS Tábor, z. s.) plný míč 1kg/EleZ/F Tábor 09.92
10.06.2017 KPD staršího žactva a přípravky (TJ VS Tábor, z. s.) plný míč 1kg/EleZ/F Tábor DNS
10.06.2017 KPD staršího žactva a přípravky (TJ VS Tábor, z. s.) výška/EleZ/F 8 Tábor 1.10
27.05.2017 KPJ staršího žactva a přípravky (TJ Vodní stavby Tábor) 50 m/EleZ/R1 3 Tábor 08.59
27.05.2017 KPJ staršího žactva a přípravky (TJ Vodní stavby Tábor) kriket/EleZ/F 22 Tábor 17.11
27.05.2017 KPJ staršího žactva a přípravky (TJ Vodní stavby Tábor) plný míč 1kg/EleZ/F Tábor 10.81
21.05.2017 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) koule 2kg/Žkm/F 19 Veselí nad Lužnicí 06.77
21.05.2017 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) oštěp 400g/Žkm/F 11 Veselí nad Lužnicí 11.42
07.05.2017 1. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) výška/EleZ/F 11 České Budějovice 1.05
07.05.2017 1. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) kriket/EleZ/F 17 České Budějovice 18.68
07.05.2017 1. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) plný míč 1kg/EleZ/F České Budějovice 09.58
01.05.2017 Jarní atletický Jindřicháč (SKOK J. Hradec, z.s.) 400 m/EleZ 11 Jindřichův Hradec 82.85
01.05.2017 Jarní atletický Jindřicháč (SKOK J. Hradec, z.s.) 50 m/EleZ 7 Jindřichův Hradec 08.67
01.05.2017 Jarní atletický Jindřicháč (SKOK J. Hradec, z.s.) dálka/EleZ 8 Jindřichův Hradec 3.30
01.05.2017 Jarní atletický Jindřicháč (SKOK J. Hradec, z.s.) kriket/EleZ 8 Jindřichův Hradec 19.20