Karta atleta

Export do excelu
  • Švábíková Apolena
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér Marek Čepelák
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.69 Praha - Kotlářka 23.05.2019
60 m 08.53 h Praha - Stromovka 08.01.2020
150 m 21.71 Praha - Pekařka 30.05.2019
150 m 20.88 h Praha - Strahov 13.02.2020
300 m 46.78 h Praha - Stromovka 15.01.2020
800 m 2:54.43 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
800 m 2:59.82 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
60 m překážek 10.08 Praha - Podvinný Mlýn 09.06.2019
60 m překážek 09.41 h Praha - Strahov 31.01.2020
pohár rozhlasu 1825 Praha - Kotlářka 23.05.2019
pětiboj 2443 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
pětiboj hala 2610 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
hod kriketovým míčkem 40.57 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
vrh koulí 2kg 11.33 Jablonec nad Nisou 29.09.2019
vrh koulí 3kg 09.84 h Praha - Strahov 13.02.2020
skok daleký 3.84 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
skok daleký 4.40 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
skok o tyči 2.91 h Praha - Stromovka 20.02.2020
skok vysoký 1.49 Praha - Podvinný Mlýn 09.06.2019
skok vysoký 1.48 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.53 h Praha - Stromovka 08.01.2020
150 m 20.88 h Praha - Strahov 13.02.2020
300 m 46.78 h Praha - Stromovka 15.01.2020
800 m 2:59.82 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
60 m překážek 09.41 h Praha - Strahov 31.01.2020
pětiboj hala 2610 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
vrh koulí 3kg 09.84 h Praha - Strahov 13.02.2020
skok daleký 4.40 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
skok o tyči 2.91 h Praha - Stromovka 20.02.2020
skok vysoký 1.48 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.09.2017 Semifinále C Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 800 m/Žkm/B1 9 Praha - Přátelství 3:16.06
14.09.2017 Semifinále C Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) výška/Žkm 5 Praha - Přátelství 1.24
19.06.2017 4. kolo atletického poháru přípravek (DDM hl. m. Prahy, ASK Slavia Praha) 60 m/EleZ/B8 1 Praha - Kotlářka 09.54
19.06.2017 4. kolo atletického poháru přípravek (DDM hl. m. Prahy, ASK Slavia Praha) dálka/EleZ Praha - Kotlářka 3.76
01.06.2017 3.kolo (dvojboj) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B7 MS Praha - Podvinný mlýn 09.63
01.06.2017 3.kolo (dvojboj) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žkm/B6 MS Praha - Podvinný mlýn 12.38
18.05.2017 2.kolo kvalifikace MPD -1.kolo dvojboje skupina „B“ mladší žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m/Žkm/B7 1 Praha - Jeseniova 09.33
18.05.2017 2.kolo kvalifikace MPD -1.kolo dvojboje skupina „B“ mladší žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) výška/Žkm/F 10= Praha - Jeseniova 1.24