Karta atleta

Export do excelu
  • D´Ambrosca Clara
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: SK Kotlářka Praha, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.03 Praha - Kotlářka 3.5.2017
60 m 09.46 h Praha - Juliska 24.1.2019
150 m 23.97 Praha - Kotlářka 17.6.2019
600 m 2:12.58 h Praha-Stromovka 21.12.2017
60 m překážek 11.86 Praha - Kotlářka 17.6.2019
60 m překážek 12.86 h Praha - Juliska 24.1.2019
pohár rozhlasu 0399 Praha - Stadion mládeže 7.5.2019
hod kriketovým míčkem 14.36 Stadion mládeže 18.5.2016
vrh koulí 2kg 06.46 Praha-Pekařka 21.6.2018
skok daleký 3.44 Praha - Pekařka 17.5.2018
skok daleký 3.32 h Praha-Stromovka 21.12.2017
skok vysoký 1.31 Praha - Podvinný Mlýn 9.6.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.21 Praha - Hostivař 29.5.2019
60 m 09.46 h Praha - Juliska 24.1.2019
150 m 23.97 Praha - Kotlářka 17.6.2019
60 m překážek 11.86 Praha - Kotlářka 17.6.2019
60 m překážek 12.86 h Praha - Juliska 24.1.2019
pohár rozhlasu 0399 Praha - Stadion mládeže 7.5.2019
skok vysoký 1.31 Praha - Podvinný Mlýn 9.6.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.12.2017 Oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/EleZ/B1 4 Praha-Stromovka 10.05
21.12.2017 Oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/EleZ 8 Praha-Stromovka 3.32
21.12.2017 Oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) 600 m/EleZ 7 Praha-Stromovka 2:12.58
20.06.2017 4. kolo kvalifikace městského přeboru družstev mladšího žactva – skupina C (Spartak Praha 4) 60 m/Žkm/B3 6 Praha - Děkanka 10.20
20.06.2017 4. kolo kvalifikace městského přeboru družstev mladšího žactva – skupina C (Spartak Praha 4) výška/Žkm/F 16 Praha - Děkanka 1.05
01.06.2017 3.kolo kvalifikace MPD-2.kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m př./Žkm/B4 3 Praha - Jeseniova 13.19
01.06.2017 3.kolo kvalifikace MPD-2.kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) dálka/Žkm/F 28 Praha - Jeseniova 3.19
25.05.2017 3. kolo atletického poháru přípravek (DDM hl. m. Prahy, TJ Sokol Stodůlky) 60 m/EleZ/B2 3 Stadion mládeže 10.15
25.05.2017 3. kolo atletického poháru přípravek (DDM hl. m. Prahy, TJ Sokol Stodůlky) dálka/EleZ 43 Stadion mládeže 2.73
18.05.2017 2.kolo kvalifikace Přeboru Prahy - 1. kolo dvojboje skupiny "C" mladšího žactva (SK Kotlářka) 150 m/Žkm/B2 6 Praha - Kotlářka 25.30
18.05.2017 2.kolo kvalifikace Přeboru Prahy - 1. kolo dvojboje skupiny "C" mladšího žactva (SK Kotlářka) koule 2kg/Žkm 19 Praha - Kotlářka 04.69
03.05.2017 2. kolo atletického poháru přípravek (DDM hl. m. Prahy, Sokol Královské Vinohrady, SK Artima) 60 m/EleZ/B1 2 Praha - Kotlářka 10.03
03.05.2017 2. kolo atletického poháru přípravek (DDM hl. m. Prahy, Sokol Královské Vinohrady, SK Artima) dálka/EleZ 21 Praha - Kotlářka 3.09
19.04.2017 1. kolo atletického poháru přípravek (DDM hl. m. Prahy a SK Kotlářka) 60 m/EleZ/B1 2 Praha - Kotlářka 10.25
19.04.2017 1. kolo atletického poháru přípravek (DDM hl. m. Prahy a SK Kotlářka) 150 m/EleZ/B2 3 Praha - Kotlářka 26.05