Karta atleta

Export do excelu
  • Vondrová Anna
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: ATLETIK RUDNÁ
  • Trenér Mgr. Miroslav Donchev
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.63 Rudná 08.05.2019
150 m 26.14 Praha - Eden 14.09.2017
600 m 2:17.47 Praha - Jeseniova 01.06.2017
800 m 3:02.87 Praha - Jeseniova 29.05.2019
60 m překážek 13.1 Rudná 25.04.2018
60 m překážek 12.41 h Praha - Strahov 26.01.2019
pohár rozhlasu 0000 Slaný 21.05.2019
pětiboj 1293 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2018
hod kriketovým míčkem 35.63 Praha - Jeseniova 30.05.2018
vrh koulí 2kg 06.72 Praha - Děkanka 20.06.2017
skok daleký 4.19 Praha - Podvinný Mlýn 09.06.2019
skok vysoký 1.38 Praha - Děkanka 18.09.2019
skok vysoký 1.43 h Dresden 16.11.2019
Přespolní běh 0:05:12 Vítkov -Jeseniova 04.04.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.63 Rudná 08.05.2019
800 m 3:02.87 Praha - Jeseniova 29.05.2019
60 m překážek 13.45 Rudná 08.05.2019
60 m překážek 12.41 h Praha - Strahov 26.01.2019
pohár rozhlasu 0000 Slaný 21.05.2019
hod kriketovým míčkem 33.04 Praha - Jeseniova 29.05.2019
skok daleký 4.19 Praha - Podvinný Mlýn 09.06.2019
skok vysoký 1.38 Praha - Děkanka 18.09.2019
skok vysoký 1.43 h Dresden 16.11.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.12.2017 Předvánoční laťka v Rudné (ATLETIK RUDNÁ) výška/EleZ 5 Rudná 1.15
25.09.2017 Atletický start školního roku v Rudné (ATLETIK RUDNÁ) 60 m/EleZ 7 Rudná 10.0
25.09.2017 Atletický start školního roku v Rudné (ATLETIK RUDNÁ) dálka/EleZ 6 Rudná 3.25
25.09.2017 Atletický start školního roku v Rudné (ATLETIK RUDNÁ) kriket/EleZ Rudná 33.23
21.09.2017 MPD mladšího žactva - finále B (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) 60 m př./Žkm/B6 2 Praha-Mazurská 13.89
21.09.2017 MPD mladšího žactva - finále B (Atletický školní klub Mazurská, z. s.) kriket/Žkm/F 9= Praha-Mazurská 33.10
14.09.2017 Semifinále A Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (ASK Slavia Praha) 150 m/Žkm/B2 6 Praha - Eden 26.14
14.09.2017 Semifinále A Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (ASK Slavia Praha) kriket/Žkm/F 12 Praha - Eden 31.01
20.06.2017 4. kolo kvalifikace městského přeboru družstev mladšího žactva – skupina C (Spartak Praha 4) 150 m/Žkm/B4 3 Praha - Děkanka 26.18
20.06.2017 4. kolo kvalifikace městského přeboru družstev mladšího žactva – skupina C (Spartak Praha 4) koule 2kg/Žkm/F 7 Praha - Děkanka 06.72
01.06.2017 3.kolo kvalifikace MPD-2.kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 600 m/Žkm/B2 MB Praha - Jeseniova 2:17.47
01.06.2017 3.kolo kvalifikace MPD-2.kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) kriket/Žkm/F 4 Praha - Jeseniova 32.97
24.05.2017 Květnová atletická středa (ATLETIK RUDNÁ) 60 m/EleZ 9 Rudná 10.6
24.05.2017 Květnová atletická středa (ATLETIK RUDNÁ) dálka/EleZ 4 Rudná 3.11
24.05.2017 Květnová atletická středa (ATLETIK RUDNÁ) kriket/EleZ Rudná 31.33