Karta atleta

Export do excelu
  • Kramešová Eliška
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletika Jižní Město z.s.
  • Trenér Teplý Lukáš
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.32 Jablonec nad Nisou 29.09.2019
60 m 08.29 h Český Brod 23.11.2019
150 m 20.28 Praha - Eden 17.09.2019
150 m 20.39 h Praha - Strahov 26.01.2020
300 m 44.28 Praha - Podvinný Mlýn 09.06.2019
300 m 41.66 h Praha - Stromovka 29.02.2020
600 m 2:00.41 Praha - Radotín 20.06.2017
800 m 2:44.68 Praha - Juliska 31.05.2018
800 m 2:37.10 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
60 m překážek 10.47 Praha - Jeseniova 04.09.2019
60 m překážek 10.13 h Český Brod 23.11.2019
pětiboj 2159 Praha - Jižní Město 23.10.2019
pětiboj hala 2473 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
hod kriketovým míčkem 33.34 Praha - Jižní Město 23.10.2019
vrh koulí 2kg 07.43 Praha - Děkanka 30.05.2019
vrh koulí 3kg 07.48 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
skok daleký 4.50 Praha - Děkanka 09.05.2019
skok daleký 4.39 h Český Brod 19.01.2019
skok vysoký 1.26 Praha - Juliska 13.05.2019
skok vysoký 1.36 h Český Brod 23.11.2019
Přespolní běh 0:05:12 Praha - ZŠ Pošepného 17.11.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.33 h Praha - Stromovka 20.02.2020
150 m 20.39 h Praha - Strahov 26.01.2020
300 m 41.66 h Praha - Stromovka 29.02.2020
800 m 2:37.10 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
60 m překážek 10.19 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
pětiboj hala 2473 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
vrh koulí 3kg 07.48 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
skok daleký 4.32 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
skok vysoký 1.33 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.09.2017 Semifinále C Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/Žkm/B4 4 Praha - Přátelství 09.42
14.09.2017 Semifinále C Přeboru Prahy družstev mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 800 m/Žkm/B2 2 Praha - Přátelství 2:57.38
09.09.2017 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) 60 m/EleZ/F Vlašim 09.27
09.09.2017 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) 300 m/EleZ/F Vlašim 51.54
09.09.2017 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) dálka/EleZ/F Vlašim 3.54
09.09.2017 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) kriket/EleZ/F Vlašim 22.20
20.06.2017 IV. kolo (dvojboje) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (SC Radotín Praha) 600 m/Žkm/B3 1 Praha - Radotín 2:00.41
20.06.2017 IV. kolo (dvojboje) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (SC Radotín Praha) kriket/Žkm/F 15 Praha - Radotín 22.06
01.06.2017 3.kolo (dvojboj) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B1 3 Praha - Podvinný mlýn 09.48
01.06.2017 3.kolo (dvojboj) pražského městského přeboru družstev mladšího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) výška/Žkm/F 10 Praha - Podvinný mlýn 1.20