Karta atleta

Export do excelu
  • Kvasnička Adam
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.55 Tábor 27.05.2017
50 m 07.81 h České Budějovice 07.12.2019
60 m 09.53 Brno 09.09.2019
60 m 09.15 h Praha - Strahov 22.02.2020
150 m 23.72 Písek 03.06.2018
150 m 23.34 h Praha - Strahov 18.01.2020
200 m 40.88 h České Budějovice 13.03.2016
300 m 49.00 Nová Včelnice 19.05.2019
300 m 65.50 h České Budějovice 12.11.2016
400 m 74.99 Jindřichův Hradec 01.05.2017
600 m 1:56.95 Písek 03.06.2018
600 m 2:00.39 h Praha - Strahov 17.02.2018
800 m 2:42.29 Nová Včelnice 19.05.2019
800 m 2:46.60 h Praha - Strahov 26.01.2019
1500 m 5:43.43 Tábor 01.05.2019
50 m překážek 11.84 h Nová Včelnice 16.01.2016
60 m překážek 13.98 Veselí nad Lužnicí 21.09.2019
60 m překážek 13.64 h Praha - Strahov 16.02.2019
200 m překážek 41.77 České Budějovice - Čtyři Dvory 15.06.2019
pětiboj 0716 Veselí nad Lužnicí 21.09.2019
pětiboj hala 0903 h Praha - Strahov 16.02.2019
čtyřboj 0712 Veselí nad Lužnicí 22.09.2018
čtyřboj 1030 h Praha - Strahov 17.02.2018
hod kriketovým míčkem 27.30 Veselí nad Lužnicí 21.09.2019
hod plným míčem 1kg 05.95 h Praha - Strahov 17.02.2018
vrh koulí 3kg 05.23 h Praha - Strahov 22.02.2020
skok daleký 3.53 Veselí nad Lužnicí 21.09.2019
skok daleký 4.16 h Praha - Strahov 22.02.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.15 h Praha - Strahov 22.02.2020
150 m 23.34 h Praha - Strahov 18.01.2020
800 m 2:53.19 h Praha - Strahov 22.02.2020
60 m překážek 13.75 h Praha - Strahov 22.02.2020
vrh koulí 3kg 05.23 h Praha - Strahov 22.02.2020
skok daleký 4.16 h Praha - Strahov 22.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.12.2017 13. ročník Mikulášské haly pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č.Budějovice) 50 m/EleH 15 České Budějovice 08.40
03.12.2017 13. ročník Mikulášské haly pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č.Budějovice) 60 m/EleH 15 České Budějovice 09.94
11.11.2017 7. ročník Velké ceny SK Čéčova pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.) 50 m/EleH 13 České Budějovice 08.37
11.11.2017 7. ročník Velké ceny SK Čéčova pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.) 60 m/EleH 13 České Budějovice 10.02
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 50 m/EleH/B4 5 Veselí nad Lužnicí 08.66
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 600 m/EleH/B2 2 Veselí nad Lužnicí 2:08.27
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) čtyřboj/EleH 18 Veselí nad Lužnicí 0657
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) dálka/EleH 25 Veselí nad Lužnicí 3.06
23.09.2017 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) kriket/EleH 35 Veselí nad Lužnicí 20.21
10.09.2017 KPD staršího žactva a přípravky – III. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) 600 m/EleH/F 4 České Budějovice (Čtyři Dvory) 2:01.95
10.09.2017 KPD staršího žactva a přípravky – III. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) dálka/EleH/F 12 České Budějovice (Čtyři Dvory) 3.27
10.06.2017 KPD staršího žactva a přípravky (TJ VS Tábor, z. s.) 600 m/EleH/B1 6 Tábor 2:03.74
10.06.2017 KPD staršího žactva a přípravky (TJ VS Tábor, z. s.) dálka/EleH/F 8 Tábor 3.67
27.05.2017 KPJ staršího žactva a přípravky (TJ Vodní stavby Tábor) 150 m/EleH/B2 6 Tábor 24.66
27.05.2017 KPJ staršího žactva a přípravky (TJ Vodní stavby Tábor) 50 m/EleH/R1 3 Tábor 08.55
27.05.2017 KPJ staršího žactva a přípravky (TJ Vodní stavby Tábor) 600 m/EleH/F 6 Tábor 1:59.71
01.05.2017 Jarní atletický Jindřicháč (SKOK J. Hradec, z.s.) 400 m/EleH Jindřichův Hradec 74.99
01.05.2017 Jarní atletický Jindřicháč (SKOK J. Hradec, z.s.) 50 m/EleH 5 Jindřichův Hradec 08.42
01.05.2017 Jarní atletický Jindřicháč (SKOK J. Hradec, z.s.) dálka/EleH 4 Jindřichův Hradec 3.45
01.05.2017 Jarní atletický Jindřicháč (SKOK J. Hradec, z.s.) kriket/EleH 15 Jindřichův Hradec 18.96
18.03.2017 Jarní mítink SK Čéčova pro přípravku, ml. a st. žactvo a dorost (TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.) 50 m/EleH 13 České Budějovice 08.63
18.03.2017 Jarní mítink SK Čéčova pro přípravku, ml. a st. žactvo a dorost (TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.) 60 m/EleH 11 České Budějovice 10.12
18.02.2017 Přebor Jihočeského kraje přípravek (TJ Nová Včelnice, z.s.) 50 m/EleH/R5 3 Nová Včelnice 08.78
18.02.2017 Přebor Jihočeského kraje přípravek (TJ Nová Včelnice, z.s.) 600 m/EleH/B1 2 Nová Včelnice 2:13.18
18.02.2017 Přebor Jihočeského kraje přípravek (TJ Nová Včelnice, z.s.) 50 m př./EleH/R6 3 Nová Včelnice 12.94