Karta atleta

Export do excelu
  • Doleček František
  • Narozen: 1943
  • Klub / oddíl: Atletika Stará Boleslav, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 17.10 Praha 08.05.2012
50 m 11.12 Praha-Pekařka 23.04.2016
50 m 09.3 h Český Brod 28.01.2012
60 m 11.92 Bílina 16.08.2014
60 m 10.9 h Český Brod 17.03.2012
100 m 18.80 Kolín 01.05.2014
100 m 18.24 h Jablonec nad Nisou 29.02.2012
150 m 30.79 Bílina 06.08.2013
150 m 28.46 h Jablonec nad Nisou 01.02.2012
200 m 40.99 Stará Boleslav 28.08.2013
200 m 38.81 h Praha-Strahov 27.01.2012
300 m 63.28 Stará Boleslav 24.08.2011
300 m 63.12 h Jablonec nad Nisou 18.01.2012
400 m 94.58 Týniště nad Orlicí 12.08.2012
400 m 92.87 h Jablonec nad Nisou 08.02.2012
500 m 2:25.60 Stará Boleslav 06.09.2017
500 m 1:59.87 h Praha-Strahov 20.01.2012
600 m 2:33.62 Stará Boleslav 07.09.2011
600 m 2:38.70 h Jablonec nad Nisou 15.02.2012
800 m 3:37.51 Stará Boleslav 28.08.2013
800 m 3:33.46 h Praha-Strahov 14.01.2012
1000 m 4:49.07 Bílina 05.08.2014
1000 m 4:39.74 h Jablonec nad Nisou 11.01.2012
1500 m 7:41.10 Pacov 16.09.2012
1500 m 7:18.34 h Praha-Stromovka 24.01.2012
1 anglická míle 7:43.54 Praha - Kotlářka 05.10.2011
1 anglická míle 8:34.82 h Jablonec nad Nisou 04.02.2015
3000 m 16:56.00 Pardubice 15.10.2014
3000 m 15:24.64 h Jablonec nad Nisou 18.02.2012
5000 m 27:13.98 Pardubice 21.09.2011
5000 m 28:10.68 h Praha-Stromovka 28.02.2012
10000 m 61:48.07 Praha-Stromovka 20.07.2012
hodinovka běh 10424 Praha 14.09.2011
sprintérský trojboj 0000 Bílina 16.08.2014
hod diskem 1kg 13.79 Stará Boleslav 15.04.2018
hod oštěpem 500g 10.56 Stará Boleslav 15.04.2018
vrh koulí 4kg 05.90 Stará Boleslav 15.04.2018
Přespolní běh 0:08:39 Stará Boleslav 13.04.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 12.05 h Český Brod 18.01.2020
60 m 14.94 h Český Brod 18.01.2020
150 m 39.28 h Jablonec nad Nisou 29.01.2020
200 m 54.26 h Praha - Stromovka 28.01.2020
300 m 88.26 h Jablonec nad Nisou 12.02.2020
500 m 2:48.81 h Praha - Strahov 17.01.2020
600 m 3:21.87 h Praha - Strahov 10.01.2020
800 m 4:56.19 h Jablonec nad Nisou 22.01.2020
3000 m 22:19.06 h Jablonec nad Nisou 15.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/M 9 Český Brod 13.0
16.12.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 50 m/V 6 Český Brod 11.2
25.11.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/M 8 Český Brod 13.2
25.11.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 50 m/M 4 Český Brod 10.7
04.10.2017 8. veřejné závody PAS - Kotlářská míle a desítka (SK Kotlářka Praha) 1 míle/M/B1 2 Praha - Kotlářka 9:37.30
13.09.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 300 m/M/B4 5 Stará Boleslav 72.66
09.09.2017 Velká cena Čelákovic v běhu hodinovém hodinovka/M 20 Stará Boleslav, stadion Houštka 08225
06.09.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 500 m/M/F 8 Stará Boleslav 2:25.60
30.08.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/M/B3 3 Stará Boleslav 21.96
30.08.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/M/B2 4 Stará Boleslav 48.17
27.08.2017 4.kolo OP družstev mužů a žen skupina B Středočeský kraj (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/M 22 Stará Boleslav 13.16
27.08.2017 4.kolo OP družstev mužů a žen skupina B Středočeský kraj (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 100 y/M Stará Boleslav 20.16
27.08.2017 4.kolo OP družstev mužů a žen skupina B Středočeský kraj (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 100 m/M 6 Stará Boleslav 21.81
27.08.2017 4.kolo OP družstev mužů a žen skupina B Středočeský kraj (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 150 m/M 15 Stará Boleslav 34.33
23.08.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 300 m/M/B1 4 Stará Boleslav 81.35
02.07.2017 Pardubická pětka na dráze (Hvězda Pardubice z.s.) 5000 m/M 23 Pardubice 35:09.75
10.06.2017 51. Mistrovství ČR veteránů na dráze (SK Hranice, z.s.) 5000 m/V/F Hranice DNS
08.06.2017 38. ročník Chomutovské hodinovky (TJ VTŽ Chomutov, z.s.) hodinovka/M 21 Chomutov 08420
20.05.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/M Stará Boleslav 4:28.94
17.05.2017 3. běžecká středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/M/F 6 Stará Boleslav 4:29.11
14.05.2017 III. kolo oblastního přeboru družstev mužů a žen skupina B, Středočeský kraj (TJ Neratovice) 150 m/M 17 Neratovice 37.29
14.05.2017 III. kolo oblastního přeboru družstev mužů a žen skupina B, Středočeský kraj (TJ Neratovice) 100 m/M MS Neratovice 22.42
14.05.2017 III. kolo oblastního přeboru družstev mužů a žen skupina B, Středočeský kraj (TJ Neratovice) 300 m/M 6 Neratovice 83.88
10.05.2017 2.běžecká středa v Houštce (Atletický oddíl Atletika Stará Boleslav z. s.) 600 m/M 9 Stará Boleslav 3:20.69
26.04.2017 1. běžecká středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/M 4 Stará Boleslav 4:26.68
23.04.2017 2. kolo Středočeského oblastního přeboru B družstev mužů a žen (Sokol Roztoky u Prahy) 100 m/M 12 Stará Boleslav 23.03
23.04.2017 2. kolo Středočeského oblastního přeboru B družstev mužů a žen (Sokol Roztoky u Prahy) 200 m/M 4 Stará Boleslav 49.18
16.04.2017 1. kolo Středočeského oblastního přeboru B družstev mužů a žen (TJ Čelákovice) 150 m/M 25 Stará Boleslav 21.54
12.03.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/M/B4 4 Český Brod 12.8
25.02.2017 Halové mistrovství ČR v atletice veteránů (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 1500 m/M 12 Jablonec nad Nisou 8:44.68
19.02.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 50 m/M/B1 3 Český Brod 11.1
19.02.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/M/B2 3 Český Brod 13.6
18.02.2017 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha, z.s.) 1000 m/M/B3 7 Praha - Stromovka 5:31.58
15.02.2017 7. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 1500 m/M/F 14 Jablonec nad Nisou 8:40.66
11.02.2017 Přebor Libereckého kraje v běhu na 3000 m, 30. ročník Memoriálu Karla Líbala (Sdružení přátel atletiky) 3000 m/M/B1 9 Jablonec nad Nisou 17:50.73
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) 200 m/M/B8 5 Praha - Stromovka 46.10
04.02.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C.TEPO Kladno, TJ Lokomotiva) 800 m/M/F 4 Praha - Strahov 4:04.94
25.01.2017 4. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 500 m/M/B3 5 Jablonec nad Nisou 2:26.66
24.01.2017 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 200 m/M/B23 4 Praha - Stromovka 49.12
20.01.2017 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 500 m/M/B6 4 Praha - Strahov 2:30.64
15.01.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/M/B2 3 Český Brod 16.18
13.01.2017 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 600 m/M/B7 8 Praha - Strahov 3:12.82
11.01.2017 2. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 600 m/M/F 9 Jablonec nad Nisou 3:11.45