Karta atleta

Export do excelu
  • Jiří Burda
  • Narozen: 1967
  • Klub / oddíl: TJ Slavoj BANES Pacov
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.27 Břeclav 27.07.2016
60 m 07.98 h Praha - Strahov 21.01.2017
100 m 12.58 Pacov 13.07.2013
200 m 26.64 Břeclav 27.07.2016
400 m 65.27 h Praha-Stromovka 02.03.2013
400 m 58.2 České Lípa 02.08.2014
1000 m 3:53.58 h Ostrava 15.01.2017
1500 m 4:30.0 Břeclav 11.10.2011
60 m překážek (1.06) 10.75 h Ostrava 15.01.2017
110 m překážek (1.06) 19.29 Pacov 15.07.2007
skok vysoký 1.60 h Jablonec nad Nisou 08.03.2014
skok vysoký 1.72 České Lípa 03.08.2014
skok o tyči 4.13 České Lípa 02.08.2014
skok o tyči 4.00 h Ried 11.03.2017
skok daleký 6.02 h Praha - Strahov 01.02.2003
skok daleký 5.90 České Budějovice 10.06.2006
trojskok 12.05 Tábor 16.06.2007
trojskok 09.68 h Jablonec nad Nisou 14.03.2015
vrh koulí 5kg 11.82 České Lípa 03.08.2014
vrh koulí 7,26kg 10.40 Pacov 16.07.2005
vrh koulí 7,26kg 09.55 h Jablonec nad Nisou 14.03.2015
hod diskem 1kg 33.43 České Lípa 02.08.2014
hod diskem 2kg 32.12 Brno 22.10.2016
hod kladivem 7,26kg 20.07 Pacov 07.10.2017
hod oštěpem 600g 37.15 České Lípa 02.08.2014
hod oštěpem 800g 41.78 Pacov 17.07.2005
hod břemenem 16kg 07.63 Pacov 07.10.2017
sedmiboj hala [M] 3041 h Ostrava 15.01.2017
desetiboj [M] 4813 Pacov 17.07.2004
vrhačský trojboj 1135 Pacov 07.10.2017
vrhačský čtyřboj 1329 Pacov 07.10.2017
vrhačský pětiboj 1650 Pacov 07.10.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.98 h Praha - Strahov 21.01.2017
100 m 12.79 Hranice 10.06.2017
1000 m 3:53.58 h Ostrava 15.01.2017
60 m překážek (1.06) 10.75 h Ostrava 15.01.2017
110 m překážek (1.06) 19.31 Praha - Děkanka 14.05.2017
skok vysoký 1.55 h Ostrava 14.01.2017
skok o tyči 4.00 h Ried 11.03.2017
skok o tyči 3.85 Sušice 03.06.2017
skok daleký 5.15 h Ostrava 14.01.2017
skok daleký 5.29 Hranice 10.06.2017
vrh koulí 7,26kg 09.45 h Ostrava 14.01.2017
vrh koulí 7,26kg 09.51 Pacov 07.10.2017
hod diskem 2kg 26.60 Pacov 07.10.2017
hod kladivem 7,26kg 20.07 Pacov 07.10.2017
hod oštěpem 800g 28.71 Pacov 07.10.2017
hod břemenem 16kg 07.63 Pacov 07.10.2017
sedmiboj hala [M] 3041 h Ostrava 15.01.2017
vrhačský trojboj 1135 Pacov 07.10.2017
vrhačský čtyřboj 1329 Pacov 07.10.2017
vrhačský pětiboj 1650 Pacov 07.10.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.10.2017 Rozloučení se sezonou na dráze (TJ Slavoj BANES Pacov) vrh koulí 7,26kg/M 4 Pacov 09.51
07.10.2017 Rozloučení se sezonou na dráze (TJ Slavoj BANES Pacov) hod diskem 2kg/M 4 Pacov 26.60
07.10.2017 Rozloučení se sezonou na dráze (TJ Slavoj BANES Pacov) hod kladivem 7,26kg/M 4 Pacov 20.07
07.10.2017 Rozloučení se sezonou na dráze (TJ Slavoj BANES Pacov) hod oštěpem 800g/M M Pacov 28.71
07.10.2017 Rozloučení se sezonou na dráze (TJ Slavoj BANES Pacov) hod břemenem 16kg/M 5 Pacov 07.63
07.10.2017 Rozloučení se sezonou na dráze (TJ Slavoj BANES Pacov) vrhačský trojboj/M 4 Pacov 1135
07.10.2017 Rozloučení se sezonou na dráze (TJ Slavoj BANES Pacov) vrhačský čtyřboj/M 4 Pacov 1329
07.10.2017 Rozloučení se sezonou na dráze (TJ Slavoj BANES Pacov) vrhačský pětiboj/M 4 Pacov 1650
23.09.2017 Baráž o postup do II. ligy mužů v Čechách (Atletika Jihlava, z.s.) skok o tyči/M MB Jihlava 3.50
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim, oddíl atletiky) 110 m překážek (1.06)/M/B2 Vlašim DNS
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim, oddíl atletiky) skok o tyči/M/F 4= Vlašim 3.63
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim, oddíl atletiky) hod diskem 2kg/M/F 17 Vlašim 25.29
13.08.2017 Týnišťské memoriály a veřejné závody (Sportovní klub Týniště nad Orl) skok o tyči/M 5 Týniště nad Orlicí 3.60
16.07.2017 43.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) skok o tyči/M/F Pacov 3.54
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 110 m překážek (1.06)/M/B2 4 Pacov 20.02
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) skok o tyči/M/F Pacov 3.72
17.06.2017 Niederösterreichischen Meisterschaften (Union St.Pölten) skok o tyči/M/F2 St.Pölten 3.80
10.06.2017 51. Mistrovství ČR veteránů na dráze (SK Hranice, z.s.) 100 m/V/B1 1 Hranice 12.79
10.06.2017 51. Mistrovství ČR veteránů na dráze (SK Hranice, z.s.) skok o tyči/V/F2 Hranice 3.76
10.06.2017 51. Mistrovství ČR veteránů na dráze (SK Hranice, z.s.) skok daleký/V 5 Hranice 5.30
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s. , oddíl atleti) 110 m překážek (1.06)/M/B2 2 Sušice 19.90
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s. , oddíl atleti) skok o tyči/M/F Sušice 3.85
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s. , oddíl atleti) skok daleký/M/F Sušice DNS
27.05.2017 TOUCH THE CLOUDS Festival 2017 (TSV Gräfelfing) skok o tyči/M Gräfelfing 3.85
14.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 110 m překážek (1.06)/M/B2 2 Praha - Děkanka 19.31
14.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) skok o tyči/M Praha - Děkanka 3.80
14.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) hod diskem 2kg/M Praha - Děkanka DNS
10.05.2017 Mini-Meeting II (SU Kärcher Leibnitz) skok o tyči/M 5 Liebnitz 3.80
11.03.2017 ERIMA-Indoor Stabhochsprung skok o tyči/M 7 Ried 4.00
05.03.2017 Halové M-SR juniorov a veteránov skok o tyči/M Bratislava 3.60
25.02.2017 Halové mistrovství ČR v atletice veteránů (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/M 5= Jablonec nad Nisou 08.01
25.02.2017 Halové mistrovství ČR v atletice veteránů (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok o tyči/M Jablonec nad Nisou 3.65
11.02.2017 Krajský přebor dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) skok o tyči/M Olomouc 3.03
10.02.2017 5. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) skok o tyči/M 6 Praha - Strahov 3.52
04.02.2017 Halové M-AZB 60 m/M/R1 6 Bratislava 08.18
04.02.2017 Halové M-AZB skok o tyči/M Bratislava 3.80
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m/M/R2 3 Praha - Strahov 07.98
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) skok o tyči/M/F Praha - Strahov 3.70
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 60 m/M/B2 5 Ostrava 07.99
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) skok daleký/M/F 11 Ostrava 5.15
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) vrh koulí 7,26kg/M/F 10 Ostrava 09.45
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) skok vysoký/M/F 13 Ostrava 1.55
15.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 60 m překážek (1.06)/M/B2 4 Ostrava 10.75
15.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) skok o tyči/M/F 4 Ostrava 3.73
15.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 1000 m/M/F 8 Ostrava 3:53.58
15.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) sedmiboj hala [M]/M/F 7 Ostrava 3041
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) skok o tyči/M/F 6 Ostrava 3.65
02.01.2017 Župní přebor-tyč+koule (TJ Sokol Opava ) skok o tyči/M Opava 3.63