Karta atleta

Export do excelu
  • Zuzana Hejnová
  • Narozen: 1986
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér: Jandová Dana
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    400 m př. 4 1370
    akt. 31.03.2020
  • Úspěchy:
    2002: MSJ - 5; 2003: MS17 - 1; 2003: MEJ - 3; 2004: MSJ - 2; 2005: MEJ – 1; 2005: MS - SF, 2006: ME - SF/13, 4x400/10; 2007: ME22 - 3; 2007: MS - SF/13; 2008: HMS 400 - SF/7, 4x400/4, OH - 7; 2009: MS - SF/11; 2010: HMS - 400/R(13), 4x400/3; 2010: ME - 4; 2011: HME - 5boj/7; MS - 7, 4x400/7; 2012: ME - 4, 4x400/3; OH - 3, 4x400/7; 2013: HME - 400/4, 4x400/3; MS - 1, 4x400/R(11); 2015: HME - 800/R(15), 4x400/4; MS - 1, 2016: OH - 4, 2017: HME - 2., MS - 4., 2018: ME - 13., 2019: MS/5.
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
4 9 - 1 - - 1 2 - 1 1 - - - -
5 5 - 1 - - - 1 - - 2 - - - -
5 1 - - - - - - - - - - - - -
Přehled medailí (vrcholné akce)
Olympijské hry
Londýn 2012 400 m př.
Mistrovství světa
Peking 2015 400 m př.
Moskva 2013 400 m př.
Halové mistrovství světa
Dauhá 2010 4x400 m
Mistrovství světa juniorů
Grosseto 2004 400 m př.
Mistrovství světa do 17 let
Sherbrooke 2003 400 m př.
Mistrovství Evropy
Helsinky  2012 4x400 m
Halové mistrovství Evropy
Bělehrad 2017 400 m
Göteborg 2015 4x400 m
Mistrovství Evropy do 22 let
Debrecín 2007 400 m př.
Mistrovství Evropy juniorů
Kaunas 2005 400 m př.
Tampere 2003 400 m př.
Rekordy ČR
Dráha Ženy
400 m překážek 52.83 Moskva 15.08.2013
4 x 400 m - oddíl 3:26.01 Daegu 02.09.2011
Hala Ženy
4 x 400 m - oddíl 3:44.74 Praha 26.02.2006
Dráha Ženy 20-22 let (nejlepší výkony)
400 m překážek 54.96 Ostrava 12.06.2008
Dráha Juniorky
400 m překážek 55.89 Kaunas 23.07.2005
Dráha Dorostenky
400 m překážek 57.54 Sherbrooke 13.07.2003
sedmiboj 5748 Stará Boleslav 13.06.2003

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.98 Liberec 09.09.2008
60 m 07.64 h Chemnitz 07.01.2017
100 m 12.52 Sušice 17.05.2011
150 m 18.14 h Praha-Strahov 18.01.2008
150 m 17.66 Cheb 02.08.2013
200 m 23.71 h Praha-Stromovka 17.02.2013
200 m 23.65 Tábor 16.06.2013
300 m 37.80 h Praha-Stromovka 29.01.2013
400 m 51.27 h Göteborg 02.03.2013
400 m 51.90 Dublin 22.06.2013
600 m 1:28.04 h Praha-Strahov 23.01.2015
800 m 2:03.40 h Glasgow 20.02.2016
50 m překážek (0.76/8.20) 7.27 h Praha - Strahov 15.02.2003
60 m překážek (0.76/8.50) 8.66 h Praha - Strahov 21.02.2003
60 m překážek (0.84) 08.24 h Praha - Stromovka 24.01.2017
100 m překážek (0.84) 13.36 Praha 28.06.2011
200 m překážek (0.76) 26.27 Domažlice 15.09.2017
300 m překážek 38.16 Cheb 02.08.2013
400 m překážek (0.76) 52.83 NR Moskva 15.08.2013
skok vysoký 1.69 Jablonec nad Nisou 23.08.2003
skok vysoký 1.80 h Paříž 04.03.2011
skok daleký 5.76 Praha 05.06.2007
skok daleký 5.96 h Praha-Strahov 16.02.2011
vrh koulí 3kg 12.31 h Jablonec nad Nisou 02.02.2003
vrh koulí 4kg 12.11 h Paříž 04.03.2011
hod oštěpem 600g 36.11 Vila Real de Santo António 29.05.2010
pětiboj hala [Dky] 3988 h Praha - Strahov 21.02.2003
pětiboj hala [Z] 4453 h Paříž 04.03.2011
sedmiboj [Dky] 5748 Stará Boleslav 14.06.2003
sprintérský trojboj 2611 Liberec 09.09.2008

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.64 h Chemnitz 07.01.2017
200 m 23.95 h Praha - Stromovka 26.02.2017
200 m 23.94 Třinec 11.06.2017
400 m 51.77 h Birmingham 18.02.2017
400 m 53.00 Opava 09.09.2017
60 m překážek (0.84) 08.24 h Praha - Stromovka 24.01.2017
100 m překážek (0.84) 13.50 Opava 09.09.2017
200 m překážek (0.76) 26.27 Domažlice 15.09.2017
300 m překážek 38.98 Cheb 27.07.2017
400 m překážek (0.76) 53.93 Brusel 31.08.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.09.2017 Hvězdné házení na Chodsku a Memoriál Jana Mazance v běhu na 400 m (Mílaři Domažlice) 200 m překážek (0.76)/Ž/B1 1 Domažlice 26.27
09.09.2017 Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Sokol Opava) 400 m/Ž/B1 1 Opava 53.00
09.09.2017 Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Sokol Opava) 100 m překážek (0.84)/Ž/B1 1 Opava 13.50
31.08.2017 Mítink Diamantové ligy IAAF 400 m překážek (0.76)/Ž Brusel 53.93
24.08.2017 Mítink Diamantové ligy IAAF 400 m překážek (0.76)/Ž/B2 1 Curych 54.13
20.08.2017 Mítink Diamantové ligy IAAF 400 m překážek (0.76)/Ž Birmingham 54.18
07.08.2017 MISTROVSTVÍ SVĚTA 400 m překážek (0.76)/Ž/R2 1 Londýn 55.05
08.08.2017 MISTROVSTVÍ SVĚTA 400 m překážek (0.76)/Ž/S2 1 Londýn 54.59
10.08.2017 MISTROVSTVÍ SVĚTA 400 m překážek (0.76)/Ž/F 4 Londýn 54.20
27.07.2017 37. ročník Velké ceny města Chebu (SKP Union Cheb - klub atletiky) 300 m překážek/Ž/B1 1 Cheb 38.98
16.07.2017 Mítink Diamantové ligy IAAF 400 m překážek (0.76)/Ž Rabat 54.22
06.07.2017 Mítink Diamantové ligy IAAF 400 m překážek (0.76)/Ž 5 Lausanne 54.69
11.06.2017 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ TŽ Třinec) 200 m/Ž/R1 3 Třinec 23.98
11.06.2017 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ TŽ Třinec) 200 m/Ž/F 6 Třinec 23.94
08.06.2017 Mítink Diamantové ligy IAAF 400 m překážek (0.76)/Ž 4 Řím 55.27
27.05.2017 Mítink Diamantové ligy IAAF 400 m překážek (0.76)/Ž 4 Eugene 54.50
23.05.2017 Memoriál Ludvíka Daňka-Turnov 2017 200 m/Ž/B1 5 Turnov 24.13
03.03.2017 Mistrovství Evropy (EAA) 400 m/Ž/R2 1 Bělehrad 53.26
03.03.2017 Mistrovství Evropy (EAA) 400 m/Ž/S1 1 Bělehrad 52.74
04.03.2017 Mistrovství Evropy (EAA) 400 m/Ž/F Bělehrad 52.42
26.02.2017 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 200 m/Ž/R1 2 Praha - Stromovka 23.95
26.02.2017 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 200 m/Ž/F Praha - Stromovka 24.06
18.02.2017 Mítink Světové halové tour IAAF 400 m/Ž Birmingham 51.77
14.02.2017 Mítink EA-Czech Indoor Gala 400 m/Ž/B2 1 Ostrava 51.96
28.01.2017 Jablonecká hala 2017 (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m překážek (0.84)/Ž/R 1 Jablonec nad Nisou 08.31
28.01.2017 Jablonecká hala 2017 (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m překážek (0.84)/Ž/F Jablonec nad Nisou 08.29
24.01.2017 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m překážek (0.84)/Ž/B1 1 Praha - Stromovka 08.27
24.01.2017 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m překážek (0.84)/Ž/B4 1 Praha - Stromovka 08.24
24.01.2017 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 200 m/Ž/B1 1 Praha - Stromovka 24.14
17.01.2017 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m překážek (0.84)/Ž/B1 1 Praha - Stromovka 08.25
17.01.2017 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Ž/B1 3 Praha - Stromovka 07.65
07.01.2017 27. Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 60 m/Ž/R5 1 Chemnitz 07.64
07.01.2017 27. Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 60 m/Ž/F Chemnitz 07.71
07.01.2017 27. Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 60 m překážek (0.84)/Ž/R1 2 Chemnitz 08.44
07.01.2017 27. Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 60 m překážek (0.84)/Ž/F Chemnitz 08.33