Karta atleta

Export do excelu
  • Stanislav Záleský
  • Narozen: 1987
  • Klub / oddíl: Atletika Havířov 1965
  • Trenér: Polášek Jan
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 m 13.7 Havířov 22.04.2016
400 m 61.02 Třinec 03.06.2017
800 m 2:09.78 Opava 28.06.2008
800 m 2:13.01 h Ostrava - Vítkovice 14.02.2019
1000 m 3:03.5 Havířov 22.04.2016
1500 m 4:30.30 Hranice 09.06.2018
1500 m 4:26.28 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
3000 m 09:36.75 Hranice 09.06.2018
3000 m 09:30.47 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
5000 m 16:31.76 Ostrava - Vítkovice 17.06.2018
10000 m 35:47.97 Hranice 30.06.2018
10 km silnice 36:11 Frýdek-Místek 05.11.2022
3000 m překážek [91,4 cm] 10:38.17 Ostrava 25.08.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
400 m 61.02 Třinec 03.06.2017
1500 m 4:30.48 h Ostrava 23.02.2017
1500 m 4:38.93 Opava 12.08.2017
3000 m 09:50.46 h Ostrava 04.02.2017
3000 m 09:58.28 Břeclav 26.08.2017
5000 m 16:57.33 Ostrava - Vítkovice 17.06.2017
10000 m 38:00.79 Uherské Hradiště 01.07.2017
3000 m překážek [91,4 cm] 10:57.22 Třinec 03.06.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m/M/B3 Břeclav DNS
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 1500 m/M/F 12 Břeclav 4:47.19
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 3000 m/M/F 9 Břeclav 09:58.28
12.08.2017 Velká cena Sokola Opava (TJ Sokol Opava) 1500 m/M/F 14 Opava 4:38.93
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 400 m/M/B2 Uherské Hradiště DNF
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 1500 m/M/F 13 Uherské Hradiště 5:05.89
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 10000 m/M/F 10 Uherské Hradiště 38:00.79
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 5000 m/M/F Ostrava - Vítkovice 16:57.33
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 1500 m/M/F 10 Třinec 4:42.79
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 3000 m překážek [91,4 cm]/M/F 5 Třinec 10:57.22
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 400 m/M/B2 5 Třinec 61.02
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 1500 m/M/F 11 Olomouc 4:39.92
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 5000 m/M/F 10 Olomouc 16:58.04
23.02.2017 Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice) 1500 m/M/F Ostrava 4:30.48
08.02.2017 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) 1500 m/M/B2 11 Ostrava 4:30.56
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 1500 m/M/F 10 Ostrava 4:35.80
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 3000 m/M/F 8 Ostrava 09:50.46
15.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 1500 m/M/F 5 Ostrava 4:35.47