Karta atleta

Export do excelu
  • Kateřina Ulrichová
  • Narozen: 1987
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér: Novotný Petr
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    400 m 1428 922
    400 m př. 298 1022
    akt. 31.03.2020
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - 1 - - 2 - - - - - - - -
1 - - - - - 1 - - - - - - - -
1 - - 1 - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 7.0 h Pardubice 22.01.2005
60 m 08.32 h Praha-Stromovka 01.02.2005
60 m 08.10 Bílina 18.08.2018
100 m 12.66 Bílina 18.08.2018
150 m 20.11 h Praha-Strahov 23.01.2009
150 m 19.04 Praha - Eden 27.06.2019
200 m 26.00 h Praha - Stromovka 05.02.2017
200 m 25.51 Praha - Eden 21.08.2018
300 m 41.00 h Praha - Strahov 20.01.2017
300 m 40.26 Praha - Eden 31.05.2018
400 m 56.94 Praha 04.06.2018
400 m 57.15 h Praha - Stromovka 02.02.2019
500 m 1:15.43 h Praha - Strahov 20.01.2017
500 m 1:15.2 Praha - Eden 04.05.2018
600 m 1:33.13 Cheb 04.09.2018
600 m 1:34.67 h Praha-Strahov 11.01.2019
800 m 2:10.87 Ústí nad Labem 16.09.2018
800 m 2:09.91 h Ostrava 16.02.2019
1000 m 2:56.18 Praha - Eden 04.05.2018
1000 m 2:54.50 h Praha-Strahov 18.01.2019
60 m překážek (0.84) 09.2 h Pardubice 09.02.2008
100 m překážek (0.84) 16.39 Litomyšl 07.10.2006
200 m překážek (0.76) 29.23 Domažlice 01.09.2019
400 m překážek (0.76) 58.93 Kladno 29.07.2018
skok vysoký 1.35 Litomyšl 07.10.2006
skok daleký 4.72 Litomyšl 08.10.2006
skok daleký 4.89 h Pardubice 10.02.2007
trojskok 9.60 Kladno 25.09.2004
vrh koulí 4kg 07.13 Litomyšl 07.10.2006
hod oštěpem 600g 28.07 Litomyšl 08.10.2006
sedmiboj [Z] 3866 Litomyšl 08.10.2006
sprintérský trojboj 2442 Bílina 18.08.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.20 Kolín 23.08.2017
100 m 12.73 Kolín 23.08.2017
150 m 19.48 Stará Boleslav 30.08.2017
200 m 26.00 h Praha - Stromovka 05.02.2017
200 m 26.03 Praha - Eden 27.08.2017
300 m 41.00 h Praha - Strahov 20.01.2017
300 m 41.39 Praha - Juliska 06.05.2017
400 m 57.36 h Praha - Stromovka 29.01.2017
400 m 57.12 Stará Boleslav 03.06.2017
500 m 1:15.43 h Praha - Strahov 20.01.2017
500 m 1:15.45 Praha - Juliska 06.05.2017
600 m 1:35.18 h Praha - Strahov 13.01.2017
600 m 1:37.18 Praha - Děkanka 02.05.2017
800 m 2:11.11 h Praha - Stromovka 26.02.2017
800 m 2:14.42 Opava 09.09.2017
1000 m 3:02.11 Chomutov 15.08.2017
400 m překážek (0.76) 59.30 Třinec 11.06.2017
sprintérský trojboj 2393 Kolín 23.08.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.09.2017 Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Sokol Opava) 800 m/Ž/F Opava 2:14.42
09.09.2017 Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Sokol Opava) 400 m překážek (0.76)/Ž/B1 2 Opava 61.78
30.08.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/Ž/B1 2 Stará Boleslav 19.48
30.08.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/Ž/B1 1 Stará Boleslav 25.67
27.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 200 m/Ž/B2 1 Praha - Eden 26.03
27.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 400 m překážek (0.76)/Ž/B1 1 Praha - Eden 61.73
23.08.2017 81. ročník Velké ceny města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Ž/B2 3 Kolín 08.20
23.08.2017 81. ročník Velké ceny města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/B2 2 Kolín 12.73
23.08.2017 81. ročník Velké ceny města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Ž/B2 2 Kolín 26.10
23.08.2017 81. ročník Velké ceny města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) sprintérský trojboj/Ž 8 Kolín 2393
20.08.2017 46.ročník ceny města Pacova hodu diskem a BANES mítink s memoriály (TJ Slavoj BANES Pacov) 400 m/Ž/B1 4 Pacov 58.97
15.08.2017 Chomutovské úterý (TJ VTŽ Chomutov, z.s.) 500 m/Ž/B1 1 Chomutov 1:17.81
15.08.2017 Chomutovské úterý (TJ VTŽ Chomutov, z.s.) 1000 m/Ž/F Chomutov 3:02.11
13.08.2017 Týnišťské memoriály a veřejné závody (Sportovní klub Týniště nad Orl) 400 m/Ž/B1 2 Týniště nad Orlicí 58.99
13.08.2017 Týnišťské memoriály a veřejné závody (Sportovní klub Týniště nad Orl) 800 m/Ž/F Týniště nad Orlicí 2:23.78
15.07.2017 Kladno hází (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Ž/B2 1 Kladno 26.33
15.07.2017 Kladno hází (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Ž/F 4 Kladno 2:19.56
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 400 m/Ž/B1 1 Kladno 57.90
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Ž/F Kladno 2:16.65
17.06.2017 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 400 m/Ž/B1 3 Praha - Eden 57.89
17.06.2017 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 800 m/Ž/B1 1 Praha - Eden 2:14.90
10.06.2017 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ TŽ Třinec) 400 m překážek (0.76)/Ž/R3 2 Třinec 62.23
11.06.2017 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ TŽ Třinec) 400 m překážek (0.76)/Ž/F Třinec 59.30
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 400 m/Ž/B1 1 Stará Boleslav 57.12
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/Ž/B1 1 Stará Boleslav 2:17.19
30.05.2017 Praga Academica 2017 (USK Praha – oddíl atletiky, Su) 400 m překážek (0.76)/Ž/B2 1 Praha - Přátelství 59.67
27.05.2017 Přebor Prahy mužů a žen na dráze (Pražský atletický svaz ve spol) 400 m překážek (0.76)/Ž/B1 1 Praha - Přátelství 60.36
20.05.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 400 m překážek (0.76)/Ž Stará Boleslav 63.05
20.05.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/Ž Stará Boleslav 2:19.17
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 400 m překážek (0.76)/Ž/B1 1 České Budějovice 60.62
06.05.2017 3. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 300 m/Ž/B1 1 Praha - Juliska 41.39
06.05.2017 3. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 500 m/Ž/B1 1 Praha - Juliska 1:15.45
06.05.2017 3. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 300 m překážek/Ž/B1 2 Praha - Juliska 44.31
02.05.2017 2. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 300 m/Ž/B1 5 Praha - Děkanka 41.91
02.05.2017 2. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 600 m/Ž/B1 1 Praha - Děkanka 1:37.18
25.02.2017 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 400 m/Ž/R4 Praha - Stromovka DNF
25.02.2017 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 800 m/Ž/R2 3 Praha - Stromovka 2:12.82
26.02.2017 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 800 m/Ž/F 5 Praha - Stromovka 2:11.11
14.02.2017 Mítink EA-Czech Indoor Gala 800 m/Ž 5 Ostrava 2:14.99
10.02.2017 5. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 400 m/Ž/B1 2 Praha - Strahov 58.19
10.02.2017 5. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 800 m/Ž/B1 Praha - Strahov DNF
05.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) 200 m/Ž/B4 2 Praha - Stromovka 26.00
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) 400 m/Ž/B2 1 Praha - Stromovka 57.76
29.01.2017 Vložené sprinterské závody (PSK Olymp Praha) 200 m/Ž/B1 2 Praha - Stromovka 26.10
29.01.2017 Vložené sprinterské závody (PSK Olymp Praha) 400 m/Ž/B2 2 Praha - Stromovka 57.36
24.01.2017 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 200 m/Ž/B3 3 Praha - Stromovka 26.32
24.01.2017 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 200 m/Ž/B20 1 Praha - Stromovka 26.24
20.01.2017 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Ž/B2 1 Praha - Strahov 41.00
20.01.2017 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 500 m/Ž/B1 2 Praha - Strahov 1:15.43
13.01.2017 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Ž/B4 1 Praha - Strahov 41.53
13.01.2017 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 600 m/Ž/B1 4 Praha - Strahov 1:35.18