Karta atleta

Export do excelu
  • Ondřej Jakub
  • Narozen: 1989
  • Klub / oddíl: SK Aritma Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.5 h Český Brod 16.12.2017
60 m 07.60 Praha - Děkanka 19.6.2017
60 m 07.5 h Český Brod 13.1.2018
100 m 11.54 Praha 28.5.2006
150 m 18.75 Bílina 25.9.2004
150 m 18.25 h Praha-Strahov 20.1.2005
200 m 24.48 Praha-Eden 16.5.2006
200 m 24.58 h Praha-Strahov 21.1.2006
300 m 41.43 Stará Boleslav 22.8.2018
300 m 41.00 h Praha-Stromovka 18.1.2005
1500 m 5:56.99 Praha - Kotlářka 13.10.2018
sprintérský trojboj 1923 Praha - Děkanka 19.6.2017
klasický pětiboj 2010 Praha - Kotlářka 13.10.2018
hod diskem 2kg 24.76 Praha - Kotlářka 13.10.2018
hod oštěpem 800g 37.19 Praha - Stadion mládeže 28.5.2018
skok daleký 5.76 Praha - Kotlářka 17.5.2019
skok daleký 5.53 h Český Brod 15.12.2018
trojskok 10.57 h Český Brod 17.2.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
hod oštěpem 800g 34.34 Praha - Kotlářka 17.5.2019
skok daleký 5.76 Praha - Kotlářka 17.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/M 2= Český Brod 07.6
16.12.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 50 m/V Český Brod 06.5
05.09.2017 4. kolo MPD mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 100 m/M/R4 4 Praha-Podvinný mlýn 12.38
05.09.2017 4. kolo MPD mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 200 m/M/B4 2 Praha-Podvinný mlýn 25.73
05.09.2017 4. kolo MPD mužů a žen (A. C. Sparta Praha) dálka/M/F 12 Praha-Podvinný mlýn 5.44
30.08.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/M/B1 1 Stará Boleslav 12.40
30.08.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/M/B2 3 Stará Boleslav 18.68
29.06.2017 3. kolo MPD mužů a žen (Spartak Praha 4) 100 m/M/R2 5 Praha - Děkanka 12.38
29.06.2017 3. kolo MPD mužů a žen (Spartak Praha 4) 200 m/M/B3 4 Praha - Děkanka 25.64
19.06.2017 4. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 60 m/M/B2 4 Praha - Děkanka 07.60
19.06.2017 4. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 100 m/M/B2 5 Praha - Děkanka 12.01
19.06.2017 4. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 200 m/M/B2 6 Praha - Děkanka 25.16
19.06.2017 4. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) sprint. tr/M 13 Praha - Děkanka 1923
06.06.2017 2. kolo MPD mužů a žen (USK Praha a SC Radotín) 100 m/M/R3 3 Praha - Přátelství 12.22
06.05.2017 3. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 100 m/M/B3 6 Praha - Juliska 12.26
06.05.2017 3. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 200 m/M/B4 7 Praha - Juliska 25.51
02.05.2017 2. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 60 m/M/B4 5 Praha - Děkanka 07.76
02.05.2017 2. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 150 m/M/B7 2 Praha - Děkanka 18.85
28.04.2017 1. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 60 m/M/B2 2 Praha - Juliska 07.71
12.03.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/M/B2 1 Český Brod 07.5
18.02.2017 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B2 6 Praha - Stromovka 07.71
18.02.2017 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B9 3 Praha - Stromovka 07.70
17.01.2017 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/M/B5 5 Praha - Stromovka 07.74
17.01.2017 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/M/B15 5 Praha - Stromovka 07.81
15.01.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/M/B1 2 Český Brod 07.94