Karta atleta

Export do excelu
  • Jakub Hlas
  • Narozen: 1989
  • Klub / oddíl: PSK Olymp Praha, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 27.11.2019
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.23 Praha-Kotlářka 10.09.2009
100 m 13.13 Praha-Kotlářka 21.09.2010
200 m 26.50 Stará Boleslav 29.08.2009
300 m 40.65 h Praha-Stromovka 19.01.2010
400 m 58.24 Praha-Stromovka 24.06.2014
500 m 1:13.33 Praha-Eden 14.05.2010
600 m 1:30.42 h Praha-Strahov 15.01.2010
600 m 1:30.76 Praha-Děkanka 04.05.2010
800 m 2:04.13 České Budějovice 28.09.2009
800 m 2:04.43 h Praha-Stromovka 16.02.2010
1000 m 2:43.27 h Praha-Strahov 22.01.2010
1000 m 2:44.72 Praha-Stromovka 08.06.2010
1500 m 4:17.15 h Praha 12.02.2012
1500 m 4:17.75 Praha 21.06.2012
1 anglická míle 4:46.05 Praha-Kotlářka 06.10.2010
2000 m 6:10.88 Praha 03.05.2011
2000 m 5:56.47 h Praha-Strahov 13.01.2012
3000 m 09:26.63 Neustadt 03.08.2012
3000 m 09:17.81 h Praha-Stromovka 22.01.2013
5000 m 16:47.05 Beroun 19.09.2015
10000 m 37:21.58 Jičín 01.07.2017
10 km silnice 36:30 Běchovice-Praha 27.09.2015
sprintérský trojboj 1451 Praha-Kotlářka 10.09.2009

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
1500 m 4:29.52 Pardubice 03.06.2017
3000 m 09:51.30 Domažlice 15.09.2017
5000 m 16:54.95 Praha - Přátelství 26.05.2017
10000 m 37:21.58 Jičín 01.07.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.11.2017 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletický klub TJ Dlouhoňovice, z.s.) Přespolní běh mílaři/M 45 Dlouhoňovice 15:05
15.09.2017 Hvězdné házení na Chodsku a Memoriál Jana Mazance v běhu na 400 m (Mílaři Domažlice) 3000 m/M/F 6 Domažlice 09:51.30
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů, skupina C (AC Čáslav) 1500 m/M/F 13 Čáslav 4:39.63
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů, skupina C (AC Čáslav) 3000 m/M/F Čáslav DNS
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) 10000 m/M/F 10 Jičín 37:21.58
19.06.2017 Pardubický atletický mítink 2017 (Hvězda Pardubice z.s.) 5000 m/M/F 4 Pardubice 17:35.69
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 1500 m/M/B2 5 Pardubice 4:29.52
26.05.2017 Přebor Prahy mužů a žen na dráze (Pražský atletický svaz ve spol) 5000 m/M/F 12 Praha - Přátelství 16:54.95
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů, skupina C (Jiskra Ústí nad Orlicí) 5000 m/M/B 12 Ústí nad Orlicí 17:06.77