Karta atleta

Export do excelu
  • Markéta Mrňová
  • Narozen: 1991
  • Klub / oddíl: AK Olymp Brno, spolek
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 05.42 h Otrokovice 01.03.2012
60 m 07.91 h Bratislava 05.02.2011
60 m 08.00 Přerov 01.05.2015
100 m 12.46 Bratislava 08.06.2013
150 m 19.9 Brno-Horníkova 20.07.2010
200 m 25.59 h Praha-Stromovka 17.02.2013
200 m 25.42 Ostrava - Vítkovice 17.06.2017
300 m 43.08 h Bratislava 24.01.2012
400 m 58.58 Ústí nad Orlicí 04.09.2016
400 m 59.32 h Ostrava 04.02.2017
skok vysoký 1.50 h Brno-Horníkova 09.01.2010
skok daleký 4.68 Brno-Horníkova 20.07.2010
skok daleký 4.98 h Otrokovice 07.03.2013
sprintérský trojboj 2455 Přerov 01.05.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.18 Přerov 01.05.2017
100 m 12.99 Přerov 01.05.2017
200 m 26.09 h Vídeň 28.01.2017
200 m 25.42 Ostrava - Vítkovice 17.06.2017
400 m 59.32 h Ostrava 04.02.2017
400 m 58.9 Třinec 03.06.2017
sprintérský trojboj 2344 Přerov 01.05.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.09.2017 Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Sokol Opava) 200 m/Ž/B1 6 Opava 26.73
09.09.2017 Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Sokol Opava) 400 m/Ž/B2 1 Opava 60.04
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Ž/B1 3 Břeclav 26.03
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m/Ž/B2 1 Břeclav 59.60
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 200 m/Ž/B1 2 Uherské Hradiště 25.99
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 400 m/Ž/B1 4 Uherské Hradiště 59.07
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 200 m/Ž/B1 1 Ostrava - Vítkovice 25.42
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 400 m/Ž/B1 1 Ostrava - Vítkovice 59.55
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 200 m/Ž/B1 4 Třinec 26.34
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 400 m/Ž/B1 1 Třinec 58.9
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 200 m/Ž/B1 4 Olomouc 25.47
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 400 m/Ž/B1 3 Olomouc 59.15
01.05.2017 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/Ž/B1 5 Přerov 08.18
01.05.2017 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 100 m/Ž/B1 8 Přerov 12.99
01.05.2017 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 200 m/Ž/B2 1 Přerov 26.21
01.05.2017 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) sprintérský trojboj/Ž 7 Přerov 2344
11.02.2017 Halové M-ZsAZ 200 m/Ž/B2 1 Bratislava 26.15
11.02.2017 Halové M-ZsAZ 400 m/Ž/B2 2 Bratislava 59.93
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 200 m/Ž/B1 4 Ostrava 26.30
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 400 m/Ž/B2 1 Ostrava 59.32
28.01.2017 Mezinárodní mítink, Indoor Track & Field Vienna 200 m/Ž/B13 1 Vídeň 26.09
28.01.2017 Mezinárodní mítink, Indoor Track & Field Vienna 400 m/Ž/B2 3 Vídeň 59.79
21.01.2017 Halová M-SsAz 200 m/Ž/B1 1 Bratislava 26.67
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) 200 m/Ž/F Ostrava 26.55