Karta atleta

Export do excelu
  • Adéla Balůsková
  • Narozen: 1991
  • Klub / oddíl: Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 06.11.2017
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.63 h Olomouc 31.01.2015
60 m 08.38 Přerov 21.04.2016
100 m 13.76 Přerov 01.05.2016
200 m 27.91 Pacov 02.07.2016
300 m 44.71 Přerov 01.05.2016
400 m 64.47 Olomouc 27.04.2016
800 m 2:35.39 h Praha-Stromovka 13.02.2016
800 m 2:33.93 Pacov 03.07.2016
1500 m 6:18.01 Sokolov 11.08.2013
2000 m 9:32.1 Přerov 16.04.2014
60 m překážek (0.76/8.50) 10.06 h Praha-Stromovka 16.02.2008
60 m překážek (0.84) 09.32 h Praha-Stromovka 13.02.2016
100 m překážek (0.76/8.50) 16.44 Olomouc 10.10.2008
100 m překážek (0.84) 15.17 Pardubice 28.06.2016
200 m překážek (0.76) 30.14 Olomouc 24.08.2016
300 m překážek (0.76) 49.66 Olomouc 07.09.2008
400 m překážek (0.76) 66.89 Hodonín 11.06.2016
skok vysoký 1.66 h Olomouc 25.01.2014
skok vysoký 1.63 Stará Boleslav 23.05.2015
skok o tyči 2.30 Sokolov 03.07.2009
skok o tyči 2.20 h Olomouc 15.02.2014
skok daleký 5.20 Břeclav 06.09.2014
skok daleký 5.04 h Praha-Stromovka 07.02.2015
trojskok 10.87 Olomouc 01.06.2008
trojskok 10.45 h Olomouc 31.01.2009
vrh koulí 3kg 07.65 h Olomouc 08.03.2008
vrh koulí 3kg 08.13 Přerov 19.06.2013
vrh koulí 4kg 08.36 h Ostrava 23.01.2016
vrh koulí 4kg 08.70 Přerov 06.04.2016
hod diskem 1kg 27.38 Přerov 28.09.2015
hod kladivem 4kg 14.05 Přerov 31.08.2012
hod oštěpem 600g 29.17 Stará Boleslav 24.05.2015
pětiboj hala [Dky] 2377 h Olomouc 08.03.2008
pětiboj hala [Z] 3172 h Praha-Stromovka 07.02.2015
sedmiboj [Dky] 3531 Olomouc 11.10.2008
sedmiboj [Z] 4222 Stará Boleslav 24.05.2015
desetiboj 4465 Sokolov 11.08.2013
sprintérský trojboj 1985 Přerov 01.05.2016
vrhačský trojboj 1186 Přerov 26.05.2016
vrhačský čtyřboj 1140 Přerov 31.08.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m překážek (0.84) 15.85 Třinec 03.06.2017
400 m překážek (0.76) 68.42 Uherské Hradiště 01.07.2017
skok vysoký 1.57 Ostrava - Vítkovice 17.06.2017
skok daleký 5.06 Olomouc 13.05.2017
vrh koulí 4kg 08.08 Olomouc 26.04.2017
hod diskem 1kg 26.97 Přerov 26.02.2017
hod oštěpem 600g 26.67 Olomouc 26.04.2017
vrhačský trojboj 1182 Přerov 26.02.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m překážek (0.84)/Ž/B1 7 Uherské Hradiště 16.23
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 400 m překážek (0.76)/Ž/B2 2 Uherské Hradiště 68.42
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok vysoký/Ž/F 6 Uherské Hradiště 1.55
21.06.2017 16. České akademické hry - atletika (ČVUT v Praze a ČZU v Praze) skok vysoký/Ž 5 Praha - Vokovice 1.50
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 100 m překážek (0.84)/Ž/F 4 Ostrava - Vítkovice 16.41
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) skok vysoký/Dky Ostrava - Vítkovice DNS
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) skok vysoký/Ž Ostrava - Vítkovice 1.57
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) skok daleký/Ž 5 Ostrava - Vítkovice 4.91
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) trojskok/Dky Ostrava - Vítkovice DNS
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 100 m překážek (0.84)/Ž/B2 2 Třinec 15.85
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 400 m překážek (0.76)/Ž/B2 3 Třinec 69.39
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) skok vysoký/Ž/F 9 Třinec 1.51
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 100 m překážek (0.84)/Ž/B2 5 Olomouc 16.30
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) skok vysoký/Ž 9= Olomouc 1.54
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) skok daleký/Ž 8 Olomouc 5.06
26.04.2017 Přebor Univerzity Palackého (AK Olomouc) 100 m/Ž/F 5 Olomouc 14.19
26.04.2017 Přebor Univerzity Palackého (AK Olomouc) skok vysoký/Ž Olomouc 1.50
26.04.2017 Přebor Univerzity Palackého (AK Olomouc) skok daleký/Ž Olomouc 4.83
26.04.2017 Přebor Univerzity Palackého (AK Olomouc) vrh koulí 4kg/Ž 7 Olomouc 08.08
26.04.2017 Přebor Univerzity Palackého (AK Olomouc) hod oštěpem 600g/Ž Olomouc 26.67
26.02.2017 1.zimní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrh koulí 4kg/Ž Přerov 07.94
26.02.2017 1.zimní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod diskem 1kg/Ž Přerov 26.97
26.02.2017 1.zimní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod oštěpem 600g/Ž Přerov 24.93
26.02.2017 1.zimní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrhačský trojboj/Ž Přerov 1182