Karta atleta

Export do excelu
  • Pavel Benda
  • Narozen: 1992
  • Klub / oddíl: AK Most
  • Trenér: Šíma Radek
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
1 1 - - - - - - - - - - - - -
- - - 2 - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 10.12 Chomutov 15.08.2017
50 m 06.16 Chomutov 15.08.2017
60 m 06.83 h Praha-Juliska 21.01.2014
60 m 06.93 Ústí nad Labem 17.09.2015
100 m 10.56 Ústí nad Orlicí 31.08.2013
150 m 16.01 h Praha-Strahov 17.01.2014
150 m 16.28 Kadaň 11.05.2016
200 m 21.53 Turnov 29.06.2013
200 m 21.69 h Chemnitz 04.01.2014
300 m 34.19 Bílina 28.04.2012
300 m 34.21 h Praha-Strahov 17.01.2014
400 m 47.62 Ostrava 27.06.2013
400 m 47.68 h Vídeň 08.02.2014
500 m 1:02.57 Praha 04.05.2012
500 m 1:03.22 h Praha-Strahov 16.01.2015
800 m 2:05.07 Ústí nad Labem 17.09.2015
skok daleký 0 Bílina 31.05.2009
sprintérský trojboj 2634 Bílina 15.08.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 yardů 10.12 Chomutov 15.08.2017
50 m 06.16 Chomutov 15.08.2017
100 m 10.76 Hradec Králové 13.05.2017
200 m 21.97 Meziboří 21.05.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.09.2017 Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Sokol Opava) 100 m/M/R1 3 Opava 11.31
09.09.2017 Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Sokol Opava) 100 m/M/FB Opava 11.28
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 100 m/M/R3 4 Jablonec nad Nisou 11.10
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 100 m/M/FA 5 Jablonec nad Nisou 11.14
19.08.2017 Bílinská půlka, 45. ročník (AK Bílina) 60 m/M/B2 2 Bílina 07.08
19.08.2017 Bílinská půlka, 45. ročník (AK Bílina) 100 m/M/B1 5 Bílina 11.31
15.08.2017 Chomutovské úterý (TJ VTŽ Chomutov, z.s.) 100 yardů/M/B1 2 Chomutov 10.12
15.08.2017 Chomutovské úterý (TJ VTŽ Chomutov, z.s.) 50 m/M/B1 2 Chomutov 06.16
27.07.2017 37. ročník Velké ceny města Chebu (SKP Union Cheb - klub atletiky) 300 m/M/F Cheb DNS
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/M/B1 4 Kolín 22.42
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/FA Kolín 11.06
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/R3 2 Kolín 11.12
18.06.2017 Krajský přebor jednotlivců mužů a žen (ASK Děčín) 100 m/M/R3 1 Děčín 11.14
18.06.2017 Krajský přebor jednotlivců mužů a žen (ASK Děčín) 100 m/M/F Děčín 11.02
10.06.2017 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ TŽ Třinec) 100 m/M/R3 6 Třinec 11.08
11.06.2017 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ TŽ Třinec) 200 m/M/R3 6 Třinec 22.13
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 100 m/M/R3 1 Nové Město nad Metují 11.10
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 100 m/M/FA Nové Město nad Metují 10.91
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 200 m/M/B2 2= Nové Město nad Metují 22.36
27.05.2017 Přebor Prahy mužů a žen na dráze (Pražský atletický svaz ve spol) 200 m/M/B3 1 Praha - Přátelství 22.23
21.05.2017 Velká cena měst Litvínova a Meziboří (Atletika Litvínov, z.s.) 100 m/M/R1 2 Meziboří 11.20
21.05.2017 Velká cena měst Litvínova a Meziboří (Atletika Litvínov, z.s.) 100 m/M/F Meziboří 10.96
21.05.2017 Velká cena měst Litvínova a Meziboří (Atletika Litvínov, z.s.) 200 m/M/B1 1 Meziboří 21.97
13.05.2017 1.kolo I. ligy mužů, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/M/R2 2 Hradec Králové 10.98
13.05.2017 1.kolo I. ligy mužů, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/M/FA Hradec Králové 10.76
13.05.2017 1.kolo I. ligy mužů, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/M/B2 1 Hradec Králové 22.24
06.05.2017 3. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 100 m/M/B2 1 Praha - Juliska 11.25
06.05.2017 3. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 200 m/M/B1 4 Praha - Juliska 22.33
01.05.2017 Májové závody 2017 – 50. ročník (USK PROVOD Ústí n/L.) 100 m/M/R1 1 Ústí nad Labem 11.63