Karta atleta

Export do excelu
  • Šroubek Vlastimil
  • Narozen: 1992
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.57 Plzeň 25.08.2015
100 m 12.52 Plzeň 10.06.2018
150 m 19.78 Plzeň 25.08.2015
200 m 24.29 Plzeň 09.06.2018
300 m 39.97 Domažlice 18.08.2018
400 m 52.78 Plzeň 10.06.2018
400 m 53.71 h Praha - Strahov 20.01.2018
600 m 1:29.11 h Praha-Strahov 09.01.2015
800 m 1:57.55 Plzeň 02.06.2018
800 m 1:57.10 h Praha-Stromovka 03.02.2018
1000 m 2:33.98 Sušice 15.05.2018
1500 m 4:02.71 Domažlice 19.08.2017
1500 m 4:04.19 h Praha-Stromovka 03.02.2018
1 anglická míle 4:31.29 Bělá nad Radbuzou 12.09.2019
2000 m 5:56.42 h Praha-Strahov 09.01.2015
3000 m 08:59.52 Beroun 24.08.2019
3000 m 09:06.11 h Praha-Stromovka 10.02.2015
5000 m 15:47.71 Plzeň 10.06.2015
5000 m 16:42.65 h Praha-Stromovka 25.02.2008
10000 m 33:27.29 Stará Boleslav 21.06.2014
10 km silnice 34:31 Běchovice-Praha 27.09.2009
15 km silnice 59:40 Nasavrky 05.04.2009
půlmaratón 1:15:29 Altötting 30.08.2009
hodinovka běh 17030 Pardubice 11.11.2009
110 m překážek 22.75 Praha 6 03.09.2013
3000 m překážek 10:05.97 Stará Boleslav 16.05.2015
desetiboj 3732 Praha 6 03.09.2013
hod diskem 2kg 21.38 Praha 6 03.09.2013
hod oštěpem 800g 29.16 Praha 6 03.09.2013
vrh koulí 7,26kg 08.39 Praha 6 03.09.2013
vrh koulí 7,26kg 08.39 h Praha-Strahov 25.01.2014
skok daleký 4.73 Praha 6 03.09.2013
skok o tyči 2.20 Praha 6 03.09.2013
skok vysoký 1.40 Praha 6 03.09.2013
Přespolní běh 00:13:40 Kdyně-Hluboká 21.03.2009
Přespolní běh mílaři 12:28 Dříteč 23.11.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.11.2017 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletický klub TJ Dlouhoňovice, z.s.) PBěh mílaři/M 12 Dlouhoňovice 13:51
15.09.2017 Hvězdné házení na Chodsku a Memoriál Jana Mazance v běhu na 400 m (Mílaři Domažlice) 1000 m/M/F Domažlice 2:34.09
09.09.2017 Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Sokol Opava) 800 m/M/B2 2 Opava 2:00.01
09.09.2017 Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Sokol Opava) 1500 m/M/F 13 Opava 4:21.61
09.09.2017 Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Sokol Opava) 5000 m/M/F 6 Opava 16:46.26
27.08.2017 4. kolo krajského mistrovství Plzeňského kraje mužů (AK ŠKODA Plzeň) 200 m/M/B2 MB Plzeň-Skvrňany 25.15
27.08.2017 4. kolo krajského mistrovství Plzeňského kraje mužů (AK ŠKODA Plzeň) 400 m/M/B1 MB Plzeň-Skvrňany 53.11
27.08.2017 4. kolo krajského mistrovství Plzeňského kraje mužů (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/M/B1 MB Plzeň-Skvrňany 1:57.70
19.08.2017 52.ročník Chodské 1500 – VC na 100m Memoriál Ivana Kitzbergera Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 1500 m/M/B1 11 Domažlice 4:02.71
05.08.2017 Veřejné závody (AK ŠKODA Plzeň) 3000 m/M/F Plzeň-Skvrňany DNF
20.07.2017 Zátopkův zlatý týden - 10.000 m (SC MARATHON PLZEŇ,z.s.) 10000 m/M/B2 1 Praha-Stromovka 33:50.18
02.07.2017 2. kolo Česká spořitelna extraligy mužů a žen (AK SSK Vítkovice) 1500 m/M/B2 4 Ostrava - Vítkovice 4:02.80
02.07.2017 2. kolo Česká spořitelna extraligy mužů a žen (AK SSK Vítkovice) 3000 m př./M/F 10 Ostrava - Vítkovice 10:23.84
17.06.2017 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, staršího žactva a mladšího žactva ve vícebojích - otevřený závod (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/M/F MS Plzeň 1:58.36
27.05.2017 2.kolo KMD mužů Plzeňského a Karlovarského kraje (Plzeňská sportovní o.p.s.) 400 m/M/B1 2 Nýřany 53.64
27.05.2017 2.kolo KMD mužů Plzeňského a Karlovarského kraje (Plzeňská sportovní o.p.s.) 800 m/M/F Nýřany 2:00.02
20.05.2017 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek /open/ (T. J. Sokol České Budějovice) 800 m/M/F 7 České Budějovice 2:02.50
20.05.2017 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek /open/ (T. J. Sokol České Budějovice) 1500 m/M/F 7 České Budějovice 4:12.63
14.05.2017 1.kolo Krajského mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje družstev mužů (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 800 m/M/F Plzeň 2:04.33
14.05.2017 1.kolo Krajského mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje družstev mužů (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 1500 m/M/F Plzeň 4:27.24