Karta atleta

Export do excelu
  • Povýšil Radek
  • Narozen: 1993
  • Klub / oddíl: AC Slovan Liberec, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 03.09 h Jablonec nad Nisou 27.12.2011
60 m 07.16 Bílina 15.08.2015
60 m 07.02 h Praha-Stromovka 16.02.2013
100 m 10.79 Hradec Králové 02.06.2012
150 m 16.41 Bílina 04.08.2015
150 m 17.37 h Jablonec nad Nisou 15.02.2012
200 m 21.70 Třinec 09.06.2017
200 m 21.85 h Ostrava 27.02.2016
300 m 35.82 Liberec 28.04.2016
300 m 36.03 h Jablonec nad Nisou 13.01.2016
400 m 49.47 Jablonec nad Nisou 31.05.2014
400 m 49.17 h Praha-Stromovka 15.02.2014
1500 m 5:24.08 Stará Boleslav 12.10.2013
110 m překážek 20.24 Stará Boleslav 12.10.2013
sprintérský trojboj 2520 Liberec 08.05.2015
desetiboj 4168 Stará Boleslav 12.10.2013
hod diskem 2kg 19.18 Stará Boleslav 12.10.2013
hod oštěpem 800g 26.16 Stará Boleslav 12.10.2013
vrh koulí 7,26kg 07.72 Stará Boleslav 12.10.2013
skok daleký 6.26 Bílina 04.08.2015
skok daleký 6.14 h Jablonec nad Nisou 20.02.2013
skok o tyči 2.00 Stará Boleslav 12.10.2013
skok vysoký 1.54 Stará Boleslav 12.10.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 100 m/M/R3 3 Jablonec nad Nisou 11.01
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 100 m/M/FA 4 Jablonec nad Nisou 10.99
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 200 m/M/B1 5 Jablonec nad Nisou 22.40
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/M/B1 2 Kolín 22.17
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/FA Kolín 11.05
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/R3 1 Kolín 11.02
09.06.2017 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ TŽ Třinec) 100 m/M/R3 3 Třinec 11.00
09.06.2017 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ TŽ Třinec) 200 m/M/R1 6 Třinec 21.70
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 100 m/M/R3 2 Nové Město nad Metují 11.32
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 100 m/M/FA 4 Nové Město nad Metují 10.96
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 200 m/M/B1 2 Nové Město nad Metují 21.92
23.05.2017 Memoriál Ludvíka Daňka-Turnov 2017 100 m/M/B1 8 Turnov 11.12
21.05.2017 Krajský přebor LKAS mužů a žen (OPEN) (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/M/R1 1 Liberec 11.17
21.05.2017 Krajský přebor LKAS mužů a žen (OPEN) (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/M/FA Liberec 11.01
13.05.2017 1.kolo I. ligy mužů, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/M/R3 2 Hradec Králové 11.09
13.05.2017 1.kolo I. ligy mužů, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/M/FA 5 Hradec Králové 10.87
13.05.2017 1.kolo I. ligy mužů, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/M/B1 4 Hradec Králové 22.33
08.05.2017 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) 60 m/M/B1 7 Liberec 07.27
08.05.2017 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/M/B1 5 Liberec 11.24
08.05.2017 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) 200 m/M/B1 4 Liberec 21.88
08.05.2017 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) sprint. tr/M 5 Liberec 2492