Karta atleta

Export do excelu
  • Woller David
  • Narozen: 1993
  • Klub / oddíl: TJ Stodůlky Praha, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.71 Praha - Eden 04.05.2018
100 m 12.58 Praha - Děkanka 30.06.2016
150 m 19.30 Praha - Děkanka 02.05.2017
150 m 19.56 h Praha - Strahov 10.01.2020
200 m 25.28 Praha - Děkanka 30.06.2016
300 m 39.05 Praha - Eden 04.05.2018
300 m 40.87 h Praha - Strahov 19.01.2018
400 m 54.60 Praha - Vokovice 21.06.2017
400 m 55.19 h Praha-Stromovka 03.02.2018
500 m 1:11.00 Praha-Juliska 01.05.2018
500 m 1:13.30 h Praha - Strahov 19.01.2018
600 m 1:35.94 h Praha - Strahov 12.01.2018
800 m 2:03.10 Stará Boleslav 11.06.2016
800 m 2:06.21 h Praha-Stromovka 03.02.2018
1000 m 2:58.61 Praha 03.05.2013
1500 m 4:39.49 Sušice 25.08.2018
3000 m 10:10.50 Bílina 23.08.2015
3000 m 11:05.93 h Praha - Stromovka 01.02.2020
5000 m 18:28.08 Jablonec nad Nisou 07.09.2019
3000 m překážek 11:42.35 Kladno 30.05.2015
sprintérský trojboj 1722 Praha - Děkanka 30.06.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
150 m 19.56 h Praha - Strahov 10.01.2020
300 m 41.69 h Praha - Strahov 10.01.2020
3000 m 11:05.93 h Praha - Stromovka 01.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.09.2017 6. veřejné závody PAS - Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha) 60 m/M/B6 2 Praha - Kotlářka 07.96
14.09.2017 6. veřejné závody PAS - Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha) 100 m/M/B4 4 Praha - Kotlářka 12.59
14.09.2017 6. veřejné závody PAS - Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha) 200 m/M/B4 1 Praha - Kotlářka 25.45
14.09.2017 6. veřejné závody PAS - Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha) sprint. tr/M 17 Praha - Kotlářka 1680
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/M/B2 6 Jablonec nad Nisou 2:09.98
21.06.2017 16. České akademické hry - atletika (ČVUT v Praze a ČZU v Praze) 400 m/M/B2 3 Praha - Vokovice 54.60
21.06.2017 16. České akademické hry - atletika (ČVUT v Praze a ČZU v Praze) 800 m/M/F Praha - Vokovice DNS
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/M/B1 13 Stará Boleslav 2:05.68
26.05.2017 Přebor Prahy mužů a žen na dráze (Pražský atletický svaz ve spol) 400 m/M/B5 Praha - Přátelství DNS
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 400 m/M/B2 6 České Budějovice 56.72
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 800 m/M/B2 8 České Budějovice 2:06.11
02.05.2017 2. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 150 m/M/B5 6 Praha - Děkanka 19.30
02.05.2017 2. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 300 m/M/B4 6 Praha - Děkanka 39.93