Karta atleta

Export do excelu
  • Pužman Vít
  • Narozen: 1993
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.55 Stará Boleslav - Houštka 06.06.2008
60 m 07.38 h Praha-Strahov 08.02.2015
100 m 11.62 Stará Boleslav 20.05.2017
150 m 21.47 Kladno 26.04.2007
200 m 23.92 Stará Boleslav 03.09.2011
200 m 24.15 h Praha-Stromovka 04.02.2012
300 m 47.74 Kladno 12.09.2007
400 m 55.75 Kladno 10.10.2015
800 m 2:43.02 Kladno 06.05.2006
1000 m 3:27.00 Kladno 11.10.2008
1500 m 5:09.59 Kladno 10.10.2015
60 m překážek 11.30 Kladno 06.10.2006
60 m překážek 09.14 h Praha-Stromovka 19.01.2016
100 m překážek 17.72 Kladno 11.10.2008
110 m překážek 17.34 Kladno 10.10.2015
200 m překážek 26.59 Domažlice 15.09.2017
300 m překážek 42.02 Praha 14.05.2013
pětiboj 1531 Kladno 06.05.2006
devítiboj 3001 Kladno 11.10.2008
desetiboj 5441 Kladno 10.10.2015
hod diskem 1kg 22.25 Kladno 11.10.2008
hod diskem 1,5kg 24.71 Kladno 12.10.2010
hod diskem 2kg 25.62 Kladno - Sletiště 04.10.2014
hod kladivem 5kg 19.50 Kladno 12.10.2010
hod oštěpem 600g 36.63 Kladno 13.06.2009
hod oštěpem 700g 41.34 Mladá Boleslav 08.05.2010
hod oštěpem 800g 51.00 Kladno 10.10.2015
hod kriketovým míčkem 49.22 Kladno 06.05.2006
vrh koulí 4kg 07.81 Kladno 11.10.2008
vrh koulí 5kg 10.28 Kladno 12.10.2010
vrh koulí 7,26kg 10.85 Kladno 10.10.2015
skok daleký 7.11 Stará Boleslav 03.06.2017
skok daleký 7.07 h Praha-Strahov 09.01.2016
trojskok 14.61 Opava 09.09.2017
trojskok 14.25 h Praha-Strahov 10.01.2015
skok o tyči 2.60 Kladno - Sletiště 04.10.2014
skok vysoký 1.90 Praha - Vokovice 21.06.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.09.2017 Hvězdné házení na Chodsku a Memoriál Jana Mazance v běhu na 400 m (Mílaři Domažlice) 200 m př./M/B1 4 Domažlice 26.59
09.09.2017 Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Sokol Opava) výška/M Opava NM
09.09.2017 Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Sokol Opava) dálka/M Opava 7.31
09.09.2017 Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Sokol Opava) trojskok/M Opava 14.61
27.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) výška/M 9 Praha - Eden 1.85
27.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) dálka/M Praha - Eden 6.93
27.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) trojskok/M Praha - Eden 14.20
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) výška/M 5 Kladno 1.88
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) dálka/M Kladno 7.18
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) trojskok/M Kladno 14.00
21.06.2017 16. České akademické hry - atletika (ČVUT v Praze a ČZU v Praze) výška/M 5 Praha - Vokovice 1.90
21.06.2017 16. České akademické hry - atletika (ČVUT v Praze a ČZU v Praze) dálka/M Praha - Vokovice 7.04
09.06.2017 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ TŽ Třinec) dálka/M/F Třinec DNS
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) dálka/M/F Stará Boleslav 7.11
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) trojskok/M/F Stará Boleslav 13.96
20.05.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/M/B2 4 Stará Boleslav 11.62
20.05.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) dálka/M Stará Boleslav 6.75
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) dálka/M/F České Budějovice 6.55
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) trojskok/M/F České Budějovice 13.18
04.02.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C.TEPO Kladno, TJ Lokomotiva) 60 m př./M/F 5 Praha - Strahov 09.35
04.02.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C.TEPO Kladno, TJ Lokomotiva) dálka/M/F Praha - Strahov 6.84
24.01.2017 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/M/B5 5 Praha - Stromovka 07.51
24.01.2017 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/M/B8 3 Praha - Stromovka 07.57
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m/M/R4 4 Praha - Strahov 07.56
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) dálka/M/F Praha - Strahov 6.55
09.01.2017 Akademické mistrovství ČR (Katedra atletiky UK FTVS ve sp) dálka/M 6 Praha - Strahov 6.54