Karta atleta

Export do excelu
  • Matouš Valenta
  • Narozen: 1994
  • Klub / oddíl: TJ Jiskra Litomyšl
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.85 h Ostrava 14.01.2017
60 m 08.18 Litomyšl 31.07.2021
100 m 12.43 Praha-Eden 21.05.2016
200 m 24.73 Přerov 01.05.2016
400 m 52.40 Praha-Eden 21.05.2016
1000 m 3:15.39 Litomyšl 11.10.2008
1000 m 2:45.36 h Ostrava 24.01.2016
1500 m 4:23.44 Přerov 01.05.2016
60 m překážek (1.06) 09.31 h Ostrava 15.01.2017
100 m překážek (0.84) 19.38 Litomyšl 11.10.2008
110 m překážek (1.06) 16.80 Praha-Eden 22.05.2016
skok vysoký 1.81 h Ostrava 23.01.2016
skok vysoký 1.85 Litomyšl 23.07.2016
skok o tyči 4.20 h Praha-Stromovka 14.02.2016
skok o tyči 4.22 Litomyšl 06.08.2016
skok daleký 6.16 h Ostrava 14.01.2017
skok daleký 6.08 Přerov 01.05.2017
vrh koulí 4kg 08.46 Litomyšl 11.10.2008
vrh koulí 6kg 10.12 Litomyšl 28.07.2012
vrh koulí 7,26kg 12.02 h Ostrava 14.01.2017
vrh koulí 7,26kg 11.84 Litomyšl 29.07.2017
hod diskem 1kg 28.12 Litomyšl 14.06.2009
hod diskem 1,75kg 32.28 Litomyšl 28.07.2012
hod diskem 2kg 38.06 Pardubice 03.06.2017
hod oštěpem 600g 37.04 Litomyšl 14.06.2009
hod oštěpem 800g 55.01 Jičín 01.07.2017
sedmiboj hala [M] 4464 h Ostrava 23.01.2016
devítiboj 2752 Litomyšl 11.10.2008
desetiboj [M] 6204 Praha-Eden 22.05.2016
klasický pětiboj 3142 Přerov 01.05.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.85 h Ostrava 14.01.2017
60 m 07.92 Litomyšl 29.07.2017
100 m 12.47 Litomyšl 29.07.2017
200 m 24.90 Přerov 01.05.2017
1500 m 4:43.00 Přerov 01.05.2017
60 m překážek (1.06) 09.31 h Ostrava 15.01.2017
110 m překážek (1.06) 17.32 Ústí nad Orlicí 20.05.2017
skok vysoký 1.80 h Ostrava 14.01.2017
skok vysoký 1.81 Litomyšl 29.07.2017
skok o tyči 4.13 h Ostrava 15.01.2017
skok o tyči 4.03 Jičín 01.07.2017
skok daleký 6.16 h Ostrava 14.01.2017
skok daleký 6.08 Přerov 01.05.2017
vrh koulí 7,26kg 12.02 h Ostrava 14.01.2017
vrh koulí 7,26kg 11.84 Litomyšl 29.07.2017
hod diskem 2kg 38.06 Pardubice 03.06.2017
hod oštěpem 800g 55.01 Jičín 01.07.2017
klasický pětiboj 3117 Přerov 01.05.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů, skupina C (AC Čáslav) skok o tyči/M Čáslav DNS
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů, skupina C (AC Čáslav) skok daleký/M Čáslav DNS
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů, skupina C (AC Čáslav) hod oštěpem 800g/M Čáslav DNS
29.07.2017 Jandíkův šestiboj (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/M 9 Litomyšl 07.92
29.07.2017 Jandíkův šestiboj (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/M 9 Litomyšl 12.47
29.07.2017 Jandíkův šestiboj (TJ Jiskra Litomyšl) skok vysoký/M 4 Litomyšl 1.81
29.07.2017 Jandíkův šestiboj (TJ Jiskra Litomyšl) skok daleký/M 6 Litomyšl 6.22
29.07.2017 Jandíkův šestiboj (TJ Jiskra Litomyšl) vrh koulí 7,26kg/M 4 Litomyšl 11.84
29.07.2017 Jandíkův šestiboj (TJ Jiskra Litomyšl) hod diskem 2kg/M Litomyšl NM
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) skok o tyči/M 4 Jičín 4.03
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) skok daleký/M 14 Jičín 5.61
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) hod oštěpem 800g/M Jičín 55.01
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) vrh koulí 7,26kg/M/F 10 Pardubice 11.67
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) hod diskem 2kg/M/F 7 Pardubice 38.06
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) hod oštěpem 800g/M/F Pardubice 52.53
20.05.2017 Krajský přebor Pardubického a Královéhradeckého kraje mužů a žen (OPEN) (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 110 m překážek (1.06)/M/F Ústí nad Orlicí 17.32
20.05.2017 Krajský přebor Pardubického a Královéhradeckého kraje mužů a žen (OPEN) (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) skok vysoký/M Ústí nad Orlicí NM
20.05.2017 Krajský přebor Pardubického a Královéhradeckého kraje mužů a žen (OPEN) (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) skok daleký/M 5 Ústí nad Orlicí 6.07
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů, skupina C (Jiskra Ústí nad Orlicí) 110 m překážek (1.06)/M/B2 3 Ústí nad Orlicí 17.43
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů, skupina C (Jiskra Ústí nad Orlicí) skok o tyči/M Ústí nad Orlicí NM
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů, skupina C (Jiskra Ústí nad Orlicí) hod oštěpem 800g/M Ústí nad Orlicí 52.74
01.05.2017 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 1500 m/M/B1 1 Přerov 4:43.00
01.05.2017 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) skok daleký/M 6 Přerov 6.08
01.05.2017 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod diskem 2kg/M Přerov 37.69
01.05.2017 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod oštěpem 800g/M Přerov 52.08
01.05.2017 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) klasický pětiboj/M Přerov 3117
01.05.2017 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 200 m/M/B11 6 Přerov 24.90
11.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B2 8 Praha - Stromovka 07.99
11.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok daleký/M/F Praha - Stromovka DNS
12.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) sedmiboj hala [M]/M Praha - Stromovka DNF
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 60 m/M/B2 4 Ostrava 07.85
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) skok daleký/M/F 8 Ostrava 6.16
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) vrh koulí 7,26kg/M/F 4 Ostrava 12.02
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) skok vysoký/M/F 7 Ostrava 1.80
15.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 60 m překážek (1.06)/M/B2 3 Ostrava 09.31
15.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) skok o tyči/M/F Ostrava 4.13
15.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 1000 m/M/F Ostrava DNS
15.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) sedmiboj hala [M]/M/F Ostrava DNF