Karta atleta

Export do excelu
  • Jindřich Večeřa
  • Narozen: 1995
  • Klub / oddíl: Atletický klub Olomouc z.s.
  • Trenér: Pokorný Martin
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
1 - - 1 - - - 1 - - - - - - -
- - - 1 - - 1 - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.32 Olomouc 29.04.2015
60 m 07.38 h Ostrava 14.01.2017
100 m 11.54 Olomouc 21.06.2014
200 m 23.30 Přerov 01.05.2017
300 m 39.33 Olomouc 02.05.2012
400 m 52.30 Stará Boleslav 23.05.2015
1000 m 2:56.12 h Ostrava 15.01.2017
1500 m 4:58.63 Přerov 01.05.2014
60 m překážek (0.84) 09.32 h Olomouc 17.12.2010
60 m překážek (0.91) 08.42 h Bratislava 04.02.2012
60 m překážek (0.99) 08.17 h Praha-Stromovka 22.02.2014
60 m překážek (1.06) 08.14 h Ostrava 27.02.2016
100 m překážek (0.84) 15.06 Kladno 02.10.2010
110 m překážek (0.91) 14.71 Jablonec nad Nisou 28.09.2012
110 m překážek (0.99) 14.50 Olomouc 14.06.2014
110 m překážek (1.06) 14.49 Dijon 22.05.2016
200 m překážek (0.76) 25.75 Olomouc 24.08.2016
300 m překážek (0.84) 40.52 Jablonec nad Nisou 28.09.2012
400 m překážek (0.91) 56.80 Plzeň 14.05.2016
skok vysoký 1.91 Olomouc 28.08.2013
skok vysoký 1.83 h Ostrava 14.01.2017
skok o tyči 3.70 Praha 25.05.2014
skok o tyči 3.80 h Olomouc 10.01.2015
skok daleký 7.08 h Olomouc 11.02.2017
skok daleký 6.96 Sarreguemines 07.05.2017
vrh koulí 5kg 13.46 Olomouc 12.10.2012
vrh koulí 5kg 12.15 h Olomouc 21.12.2012
vrh koulí 6kg 13.40 h Praha-Stromovka 08.02.2014
vrh koulí 6kg 12.95 Praha 24.05.2014
vrh koulí 7,26kg 12.51 h Ostrava 23.01.2016
vrh koulí 7,26kg 12.33 Brno 24.09.2017
hod diskem 1,5kg 32.53 Olomouc 13.10.2012
hod diskem 1,75kg 41.57 Olomouc 23.04.2014
hod diskem 2kg 40.76 Olomouc 29.04.2015
hod oštěpem 600g 33.39 Olomouc 13.10.2012
hod oštěpem 800g 49.02 Olomouc 21.06.2014
sedmiboj hala [J] 4778 h Praha-Stromovka 09.02.2014
sedmiboj hala [M] 4939 h Ostrava 15.01.2017
desetiboj [Dci] 5412 Olomouc 13.10.2012
desetiboj [J] 6514 Praha 25.05.2014
desetiboj [M] 6467 Stará Boleslav 24.05.2015
klasický pětiboj 3212 Přerov 01.05.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.38 h Ostrava 14.01.2017
100 m 11.61 Brno 24.09.2017
200 m 23.30 Přerov 01.05.2017
400 m 56.51 Brno 24.09.2017
1000 m 2:56.12 h Ostrava 15.01.2017
1500 m 5:08.21 Přerov 01.05.2017
60 m překážek (1.06) 08.23 h Metz 29.01.2017
110 m překážek (1.06) 14.49 Třinec 11.06.2017
200 m překážek (0.76) 26.70 Olomouc 23.08.2017
400 m překážek (0.91) 62.54 Opava 09.09.2017
skok vysoký 1.83 h Ostrava 14.01.2017
skok vysoký 1.80 Brno 24.09.2017
skok o tyči 3.63 h Ostrava 15.01.2017
skok o tyči 3.20 Brno 24.09.2017
skok daleký 7.08 h Olomouc 11.02.2017
skok daleký 6.96 Sarreguemines 07.05.2017
vrh koulí 7,26kg 12.13 h Ostrava 14.01.2017
vrh koulí 7,26kg 12.33 Brno 24.09.2017
hod diskem 2kg 37.23 Přerov 01.05.2017
hod oštěpem 800g 48.67 Brno 24.09.2017
sedmiboj hala [M] 4939 h Ostrava 15.01.2017
desetiboj [M] 5883 Brno 24.09.2017
klasický pětiboj 3212 Přerov 01.05.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2017 Vánoční vrhačský mítink (AK Olomouc) vrh koulí 7,26kg/M 7 Olomouc 11.95
24.09.2017 Stominutový desetiboj (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) desetiboj [M]/M Brno 5883
24.09.2017 Stominutový desetiboj (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) 100 m/M 5 Brno 11.61
24.09.2017 Stominutový desetiboj (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) 400 m/M Brno 56.51
24.09.2017 Stominutový desetiboj (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) 1500 m/M 6 Brno 6:00.67
24.09.2017 Stominutový desetiboj (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) 110 m překážek (1.06)/M Brno 15.46
24.09.2017 Stominutový desetiboj (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) skok daleký/M Brno 6.72
24.09.2017 Stominutový desetiboj (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) hod diskem 2kg/M Brno 35.86
24.09.2017 Stominutový desetiboj (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) vrh koulí 7,26kg/M Brno 12.33
24.09.2017 Stominutový desetiboj (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) hod oštěpem 800g/M Brno 48.67
24.09.2017 Stominutový desetiboj (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) skok o tyči/M 5 Brno 3.20
24.09.2017 Stominutový desetiboj (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) skok vysoký/M 4 Brno 1.80
09.09.2017 Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Sokol Opava) 110 m překážek (1.06)/M/B1 4 Opava 14.81
09.09.2017 Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Sokol Opava) 400 m překážek (0.91)/M/B1 7 Opava 62.54
09.09.2017 Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Sokol Opava) skok daleký/M 5 Opava 7.05
02.09.2017 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha, z.s.) 110 m překážek (1.06)/U23M/R3 1 Praha - Eden 15.00
03.09.2017 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha, z.s.) skok daleký/U23M 13 Praha - Eden 6.27
02.09.2017 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha, z.s.) 110 m překážek (1.06)/U23M/F 5 Praha - Eden 14.90
23.08.2017 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 110 m překážek (1.06)/M/B1 2 Olomouc 15.40
23.08.2017 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 200 m překážek (0.76)/M/B1 2 Olomouc 26.70
02.07.2017 2. kolo Česká spořitelna extraligy mužů a žen (AK SSK Vítkovice) 110 m překážek (1.06)/M/B2 2 Ostrava - Vítkovice 14.93
02.07.2017 2. kolo Česká spořitelna extraligy mužů a žen (AK SSK Vítkovice) skok daleký/M/F 16 Ostrava - Vítkovice 6.47
21.06.2017 16. České akademické hry - atletika (ČVUT v Praze a ČZU v Praze) 110 m překážek (1.06)/M/F Praha - Vokovice 15.56
21.06.2017 16. České akademické hry - atletika (ČVUT v Praze a ČZU v Praze) 400 m překážek (0.91)/M/F Praha - Vokovice DNS
21.06.2017 16. České akademické hry - atletika (ČVUT v Praze a ČZU v Praze) skok daleký/M Praha - Vokovice 6.99
11.06.2017 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ TŽ Třinec) 110 m překážek (1.06)/M/R1 2 Třinec 14.49
11.06.2017 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ TŽ Třinec) 110 m překážek (1.06)/M/F 5 Třinec 14.60
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 110 m překážek (1.06)/M/B1 6 Třinec 14.65
21.05.2017 Championnat de France des Clubs N1A Poule B 110 m překážek (1.06)/M/B1 1 Pontoise 14.73
21.05.2017 Championnat de France des Clubs N1A Poule B skok daleký/M 8 Pontoise 6.80
13.05.2017 1. kolo Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 110 m překážek (1.06)/M/B1 5 Praha - Juliska 14.75
13.05.2017 1. kolo Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) skok daleký/M 14 Praha - Juliska 6.87
07.05.2017 Interclubs Grand Est 1er tour National 110 m překážek (1.06)/M/B1 2 Sarreguemines 14.98
07.05.2017 Interclubs Grand Est 1er tour National skok daleký/M Sarreguemines 6.96
01.05.2017 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 1500 m/M/B1 4 Přerov 5:08.21
01.05.2017 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) skok daleký/M Přerov 6.90
01.05.2017 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod diskem 2kg/M Přerov 37.23
01.05.2017 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod oštěpem 800g/M 4 Přerov 47.00
01.05.2017 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) klasický pětiboj/M Přerov 3212
01.05.2017 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 200 m/M/B11 1 Přerov 23.30
26.04.2017 Přebor Univerzity Palackého (AK Olomouc) 110 m překážek (1.06)/M/F Olomouc 14.85
26.04.2017 Přebor Univerzity Palackého (AK Olomouc) hod diskem 2kg/M Olomouc DNS
25.02.2017 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (1.06)/M/R3 3 Praha - Stromovka 08.28
26.02.2017 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) skok daleký/M/F 7 Praha - Stromovka 6.99
11.02.2017 Krajský přebor dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m/M/R1 4 Olomouc 07.39
11.02.2017 Krajský přebor dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m překážek (1.06)/M/R 2 Olomouc 08.34
11.02.2017 Krajský přebor dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m překážek (1.06)/M/F Olomouc 08.29
11.02.2017 Krajský přebor dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) skok daleký/M Olomouc 7.08
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m překážek (1.06)/M/R1 2 Ostrava 08.25
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m překážek (1.06)/M/F Ostrava 08.30
29.01.2017 Meeting Zone ALS-LOR 60 m překážek (1.06)/M/R2 2 Metz 08.33
29.01.2017 Meeting Zone ALS-LOR 60 m překážek (1.06)/M/FA Metz 08.23
29.01.2017 Meeting Zone ALS-LOR skok daleký/M 5 Metz 6.58
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 60 m/M/B1 2 Ostrava 07.38
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) skok daleký/M/F Ostrava 6.96
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) vrh koulí 7,26kg/M/F Ostrava 12.13
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) skok vysoký/M/F 5 Ostrava 1.83
15.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 60 m překážek (1.06)/M/B1 1 Ostrava 08.35
15.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) skok o tyči/M/F 5 Ostrava 3.63
15.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 1000 m/M/F Ostrava 2:56.12
15.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) sedmiboj hala [M]/M/F Ostrava 4939
09.01.2017 Akademické mistrovství ČR (Katedra atletiky UK FTVS ve sp) 60 m/M/B4 3 Praha - Strahov 07.49
09.01.2017 Akademické mistrovství ČR (Katedra atletiky UK FTVS ve sp) 60 m překážek (1.06)/M/B1 5 Praha - Strahov 08.26
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) 60 m překážek (1.06)/M/R1 2 Ostrava 08.46
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) 60 m překážek (1.06)/M/F Ostrava 08.83