Karta atleta

Export do excelu
  • Václav Šilhavý
  • Narozen: 1995
  • Klub / oddíl: Atletika Klatovy
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 m 12.23 Klatovy 08.10.2016
150 m 19.29 Klatovy 05.09.2010
200 m 25.79 Domažlice 11.06.2011
300 m 40.64 Klatovy 13.05.2014
400 m 58.59 Klatovy 06.10.2012
800 m 2:32.37 h Praha 12.02.2011
1500 m 5:26.29 Plzeň 18.06.2017
60 m překážek (0.99) 08.59 h Praha-Stromovka 22.02.2014
60 m překážek (1.06) 08.69 h Praha - Stromovka 27.01.2018
110 m překážek (0.91) 16.34 Pardubice 22.09.2012
110 m překážek (0.99) 15.34 Jablonec nad Nisou 22.06.2013
110 m překážek (1.06) 15.33 Sušice 15.05.2018
300 m překážek (0.84) 42.30 Praha 23.06.2012
300 m překážek (0.91) 43.09 Sušice 15.05.2018
400 m překážek (0.91) 60.93 Domažlice 08.06.2013
skok vysoký 1.74 Klatovy 08.10.2016
skok o tyči 2.60 h Praha-Strahov 04.02.2012
skok o tyči 3.40 Jablonec nad Nisou 09.09.2017
skok daleký 5.79 Plzeň 17.06.2017
vrh koulí 4kg 11.02 Domažlice 15.05.2010
vrh koulí 5kg 11.13 h Praha-Strahov 04.02.2012
vrh koulí 5kg 11.53 Klatovy 16.06.2012
vrh koulí 6kg 11.20 Plzeň 08.09.2013
vrh koulí 6kg 11.30 h Praha-Strahov 25.01.2014
vrh koulí 7,26kg 09.98 h Praha-Strahov 31.01.2015
vrh koulí 7,26kg 10.31 Plzeň 17.06.2017
hod diskem 1,5kg 32.86 Klatovy 07.10.2012
hod diskem 1,75kg 33.02 Domažlice 08.06.2013
hod diskem 2kg 32.61 Plzeň 18.06.2017
hod kladivem 5kg 20.65 Stříbro 12.05.2012
hod oštěpem 600g 31.64 Klatovy 03.07.2011
hod oštěpem 700g 26.72 Klatovy 06.05.2012
hod oštěpem 800g 45.28 Plzeň 18.06.2017
desetiboj [Dci] 4778 Klatovy 07.10.2012
desetiboj [J] 4322 Klatovy 05.05.2013
desetiboj [M] 5215 Plzeň 18.06.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 12.28 Plzeň 17.06.2017
400 m 59.88 Plzeň 17.06.2017
1500 m 5:26.29 Plzeň 18.06.2017
110 m překážek (1.06) 15.58 Praha - Eden 02.09.2017
400 m překážek (0.91) 61.81 Sušice 16.05.2017
skok vysoký 1.69 Plzeň 17.06.2017
skok o tyči 3.40 Jablonec nad Nisou 09.09.2017
skok daleký 5.79 Plzeň 17.06.2017
vrh koulí 7,26kg 10.31 Plzeň 17.06.2017
hod diskem 2kg 32.61 Plzeň 18.06.2017
hod oštěpem 800g 45.28 Plzeň 18.06.2017
desetiboj [M] 5215 Plzeň 18.06.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 110 m překážek (1.06)/M/B1 1 Jablonec nad Nisou 15.97
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m překážek (0.91)/M/B2 Jablonec nad Nisou DNS
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok o tyči/M/F 10 Jablonec nad Nisou 3.40
02.09.2017 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha, z.s.) 110 m překážek (1.06)/U23M/R2 4 Praha - Eden 15.58
27.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 110 m překážek (1.06)/M/B1 4 Praha - Eden 15.68
27.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 400 m překážek (0.91)/M/B2 5 Praha - Eden 65.39
27.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) skok o tyči/M 7= Praha - Eden 3.00
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 110 m překážek (1.06)/M/B1 3 Kladno 15.70
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 400 m překážek (0.91)/M/B2 4 Kladno 66.39
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) hod oštěpem 800g/M 10 Kladno 41.73
17.06.2017 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, staršího žactva a mladšího žactva ve vícebojích - otevřený závod (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/M Plzeň 5.79
18.06.2017 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, staršího žactva a mladšího žactva ve vícebojích - otevřený závod (AK ŠKODA Plzeň) desetiboj [M]/M Plzeň 5215
17.06.2017 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, staršího žactva a mladšího žactva ve vícebojích - otevřený závod (AK ŠKODA Plzeň) skok vysoký/M Plzeň 1.69
17.06.2017 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, staršího žactva a mladšího žactva ve vícebojích - otevřený závod (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/M/B1 4 Plzeň 12.28
17.06.2017 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, staršího žactva a mladšího žactva ve vícebojích - otevřený závod (AK ŠKODA Plzeň) 400 m/M/B1 3 Plzeň 59.88
18.06.2017 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, staršího žactva a mladšího žactva ve vícebojích - otevřený závod (AK ŠKODA Plzeň) 1500 m/M/B1 3 Plzeň 5:26.29
18.06.2017 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, staršího žactva a mladšího žactva ve vícebojích - otevřený závod (AK ŠKODA Plzeň) 110 m překážek (1.06)/M/B1 2 Plzeň 15.98
18.06.2017 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, staršího žactva a mladšího žactva ve vícebojích - otevřený závod (AK ŠKODA Plzeň) hod diskem 2kg/M Plzeň 32.61
17.06.2017 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, staršího žactva a mladšího žactva ve vícebojích - otevřený závod (AK ŠKODA Plzeň) vrh koulí 7,26kg/M Plzeň 10.31
18.06.2017 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, staršího žactva a mladšího žactva ve vícebojích - otevřený závod (AK ŠKODA Plzeň) hod oštěpem 800g/M Plzeň 45.28
18.06.2017 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, staršího žactva a mladšího žactva ve vícebojích - otevřený závod (AK ŠKODA Plzeň) skok o tyči/M Plzeň 3.30
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 110 m překážek (1.06)/M/B1 4 Stará Boleslav 15.76
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 400 m překážek (0.91)/M/B3 3 Stará Boleslav 63.61
16.05.2017 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta, 42. ročník VC města Sušice (TJ Sušice) 110 m překážek (1.06)/M/F Sušice 15.60
16.05.2017 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta, 42. ročník VC města Sušice (TJ Sušice) 400 m překážek (0.91)/M/F Sušice 61.81
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 110 m překážek (1.06)/M/B2 2 České Budějovice 16.06
09.05.2017 Velká cena města Klatov ve skoku dalekém, trojskoku a hodu oštěpem (Atletika Klatovy) 110 m překážek (1.06)/M Klatovy 15.83