Karta atleta

Export do excelu
  • Grim Ondřej
  • Narozen: 1995
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.58 Praha 29.6.2016
60 m 07.57 h Praha-Stromovka 1.2.2014
100 m 11.78 Praha - Děkanka 12.6.2016
150 m 17.58 Praha 29.6.2016
150 m 17.92 h Praha - Strahov 20.1.2017
200 m 23.76 Praha-Juliska 14.6.2014
200 m 23.85 h Praha-Stromovka 27.1.2015
300 m 37.59 Praha 29.6.2016
300 m 38.20 h Praha-Strahov 18.1.2019
400 m 52.64 Třinec 28.6.2014
400 m 53.19 h Praha - Stromovka 2.2.2019
500 m 1:11.01 Praha - Eden 7.5.2019
500 m 1:12.76 h Praha-Strahov 18.1.2019
600 m 1:33.37 h Praha-Strahov 11.1.2019
800 m 2:12.01 Bílina 18.8.2018
800 m 2:12.95 h Praha-Stromovka 1.2.2014
1000 m 3:00.07 h Jablonec nad Nisou 10.1.2015
1500 m 4:58.92 Praha 16.8.2014
3000 m 10:52.73 h Praha-Stromovka 3.2.2018
5000 m 21:31.0 Čáslav 12.6.2011
60 m překážek 11.17 h Jablonec nad Nisou 10.1.2015
110 m překážek 19.38 Praha 11.10.2014
sprintérský trojboj 1960 Stadion mládeže, Kotlářka 10.9.2014
sedmiboj hala 2989 h Jablonec nad Nisou 10.1.2015
desetiboj 4070 Praha 11.10.2014
vrhačský trojboj 0699 Praha-Juliska 17.9.2015
hod diskem 1,75kg 19.09 Praha 11.10.2014
hod diskem 2kg 15.11 Praha-Juliska 17.9.2015
hod oštěpem 800g 26.02 Praha 11.10.2014
vrh koulí 6kg 08.03 Praha 11.10.2014
vrh koulí 7,26kg 06.91 Praha-Juliska 17.9.2015
vrh koulí 7,26kg 06.80 h Jablonec nad Nisou 10.1.2015
skok daleký 5.52 Praha 11.10.2014
skok daleký 5.60 h Jablonec nad Nisou 10.1.2015
skok o tyči 2.25 Praha 11.10.2014
skok o tyči 2.30 h Jablonec nad Nisou 10.1.2015
skok vysoký 1.50 Praha 16.8.2014
skok vysoký 1.41 h Jablonec nad Nisou 10.1.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
300 m 38.19 Praha - Eden 3.5.2019
300 m 38.20 h Praha-Strahov 18.1.2019
400 m 53.19 h Praha - Stromovka 2.2.2019
500 m 1:11.01 Praha - Eden 7.5.2019
500 m 1:12.76 h Praha-Strahov 18.1.2019
600 m 1:33.37 h Praha-Strahov 11.1.2019
800 m 2:14.37 h Praha - Stromovka 2.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.08.2017 Mladá Evropa 2017 (do 22 let) (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 100 m/M/R1 5 Jablonec nad Nisou 12.14
22.08.2017 Mladá Evropa 2017 (do 22 let) (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 200 m/M/B2 7 Jablonec nad Nisou 24.87
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/M/R4 5 Pacov 11.96
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 200 m/M/B3 Pacov DNS
17.06.2017 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 100 m/M/B3 4 Praha - Eden 11.90
17.06.2017 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B5 3 Praha - Eden 24.19
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s. , oddíl atleti) 200 m/M/B3 2 Sušice 23.92
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s. , oddíl atleti) 400 m/M/B2 2 Sušice 54.33
26.05.2017 Přebor Prahy mužů a žen na dráze (Pražský atletický svaz ve spol) 100 m/M/R5 6 Praha - Přátelství 12.31
26.05.2017 Přebor Prahy mužů a žen na dráze (Pražský atletický svaz ve spol) 200 m/M/B8 3 Praha - Přátelství 24.07
20.05.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/M/B1 6 Stará Boleslav 11.96
20.05.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/M/B1 6 Stará Boleslav 24.13
14.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 100 m/M/R2 4 Praha - Děkanka 11.94
14.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 200 m/M/B3 1 Praha - Děkanka 24.17
06.05.2017 3. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 100 m/M/B2 7 Praha - Juliska 12.24
06.05.2017 3. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 200 m/M/B3 7 Praha - Juliska 24.41
28.04.2017 1. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 60 m/M/B1 8 Praha - Juliska 07.95
28.04.2017 1. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 300 m/M/B1 6 Praha - Juliska 43.44
28.04.2017 1. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 150 m/M/B1 6 Praha - Juliska 18.60
18.02.2017 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B3 6 Praha - Stromovka 07.69
18.02.2017 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/M/B8 3 Praha - Stromovka 24.05
18.02.2017 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/M/B13 4 Praha - Stromovka 24.09
10.02.2017 5. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 400 m/M/B6 3 Praha - Strahov 55.30
10.02.2017 5. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m/M/B8 2 Praha - Strahov 07.63
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/M/R3 5 Praha - Stromovka 07.62
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) 200 m/M/B6 4 Praha - Stromovka 23.94
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) 400 m/M/B5 4 Praha - Stromovka 54.60
24.01.2017 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/M/B6 5 Praha - Stromovka 07.66
24.01.2017 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 200 m/M/B1 5 Praha - Stromovka 24.23
24.01.2017 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 200 m/M/B20 2 Praha - Stromovka 23.89
20.01.2017 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/M/B19 3 Praha - Strahov 17.92
20.01.2017 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/M/B9 3 Praha - Strahov 38.46
17.01.2017 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/M/B4 5 Praha - Stromovka 07.71
17.01.2017 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/M/B15 1 Praha - Stromovka 07.65
13.01.2017 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/M/B10 2 Praha - Strahov 18.00
13.01.2017 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/M/B13 3 Praha - Strahov 38.72