Karta atleta

Export do excelu
  • Martin Růžička
  • Narozen: 1995
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér: Jandová Dana
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    400 m 786 986
    110 m př. 945 919
    400 m př. 291 1042
    akt. 31.03.2020

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.39 Vlašim 03.09.2016
60 m 07.36 h Jablonec nad Nisou 05.02.2020
100 m 11.35 Turnov 28.05.2019
150 m 17.28 Praha 08.05.2015
150 m 17.18 h Praha-Strahov 15.01.2016
200 m 22.46 h Praha - Stromovka 02.02.2020
200 m 22.21 Praha - Eden 31.07.2020
300 m 36.07 h Praha - Strahov 20.01.2017
300 m 34.52 Ústí nad Orlicí 17.08.2019
400 m 48.18 Stará Boleslav 23.06.2019
400 m 48.23 h Ostrava - Vítkovice 22.02.2020
500 m 1:06.41 h Praha - Strahov 20.01.2017
500 m 1:05.35 Praha - Eden 28.05.2020
800 m 2:26.70 Praha 31.08.2011
1000 m 3:38.57 Praha - Děkanka 27.04.2009
1000 m 2:39.72 h Praha - Stromovka 10.02.2019
1500 m 5:22.07 h Praha-Stromovka 05.12.2009
1500 m 4:29.19 Kladno 18.06.2017
3000 m 11:26.92 Kladno 24.09.2011
60 m překážek (0.91) 09.48 h Praha-Stromovka 21.02.2012
60 m překážek (0.99) 08.83 h Praha-Stromovka 01.02.2014
60 m překážek (1.06) 08.53 h Jablonec nad Nisou 05.02.2020
100 m překážek (0.84) 17.66 Praha-Eden 06.09.2010
110 m překážek (0.99) 15.59 Praha-Juliska 14.06.2014
110 m překážek (1.06) 14.75 Praha - Juliska 24.08.2019
200 m překážek (0.76) 25.04 Domažlice 01.09.2019
300 m překážek (0.84) 42.62 Praha 23.06.2012
300 m překážek 38.10 Praha - Eden 19.06.2020
400 m překážek (0.91) 50.97 Brno 27.07.2019
1500 m překážek 5:24.05 Praha-Eden 06.09.2010
2000 m překážek 7:05.66 Pardubice 22.09.2012
skok vysoký 1.73 Praha-Juliska 01.10.2016
skok vysoký 1.78 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
skok o tyči 3.80 Kladno 18.06.2017
skok o tyči 3.75 h Praha - Stromovka 02.02.2019
skok daleký 6.33 Praha-Eden 21.05.2016
skok daleký 6.65 h Praha - Stromovka 11.02.2017
trojskok 13.94 Třinec 29.06.2014
trojskok 14.19 h Praha-Stromovka 22.02.2015
vrh koulí 4kg 07.25 Praha 14.06.2009
vrh koulí 4kg 08.07 h Praha-Stromovka 01.03.2010
vrh koulí 5kg 08.80 h Jablonec nad Nisou 21.01.2012
vrh koulí 5kg 09.28 Třinec 07.07.2012
vrh koulí 6kg 10.06 h Jablonec nad Nisou 11.01.2014
vrh koulí 6kg 10.26 Praha 24.05.2014
vrh koulí 7,26kg 10.74 h Jablonec nad Nisou 09.01.2016
vrh koulí 7,26kg 11.21 Praha - Radotín 07.10.2017
hod diskem 1,5kg 20.51 Praha - Strahov 14.10.2012
hod diskem 1,75kg 22.27 Praha 25.05.2014
hod diskem 2kg 26.96 Praha-Juliska 02.10.2016
hod oštěpem 700g 19.68 Praha - Strahov 14.10.2012
hod oštěpem 800g 33.71 Praha-Eden 22.05.2016
sedmiboj hala [Dci] 3192 h Jablonec nad Nisou 22.01.2012
sedmiboj hala [J] 4314 h Praha-Stromovka 09.02.2014
sedmiboj hala [M] 4804 h Praha - Stromovka 10.02.2019
desetiboj [Dci] 4593 Praha - Strahov 14.10.2012
desetiboj [J] 5618 Praha 25.05.2014
desetiboj [M] 6113 Praha-Juliska 02.10.2016
sprintérský trojboj 2308 Vlašim 03.09.2016
vrhačský trojboj 1205 Praha-Juliska 15.09.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.43 h Praha - Stromovka 11.02.2017
60 m 07.49 Hradec Králové 06.09.2017
100 m 11.53 Kladno 17.06.2017
200 m 23.05 h Praha - Stromovka 24.01.2017
200 m 22.90 Praha - Přátelství 27.05.2017
300 m 36.07 h Praha - Strahov 20.01.2017
400 m 50.24 h Praha - Stromovka 18.02.2017
400 m 49.55 Kladno 17.06.2017
500 m 1:06.41 h Praha - Strahov 20.01.2017
1000 m 2:41.32 h Praha - Stromovka 12.02.2017
1500 m 4:29.19 Kladno 18.06.2017
60 m překážek (1.06) 08.62 h Praha - Stromovka 25.02.2017
110 m překážek (1.06) 15.14 Třinec 11.06.2017
200 m překážek (0.76) 25.44 Domažlice 15.09.2017
400 m překážek (0.91) 54.59 Praha - Eden 03.09.2017
skok vysoký 1.72 h Praha - Stromovka 11.02.2017
skok vysoký 1.70 Bílina 06.05.2017
skok o tyči 3.70 h Praha - Stromovka 12.02.2017
skok o tyči 3.80 Kladno 18.06.2017
skok daleký 6.65 h Praha - Stromovka 11.02.2017
skok daleký 6.30 Praha - Eden 30.09.2017
trojskok 13.79 Praha - Přátelství 27.05.2017
vrh koulí 7,26kg 10.71 h Praha - Stromovka 11.02.2017
vrh koulí 7,26kg 11.21 Praha - Radotín 07.10.2017
hod diskem 2kg 26.93 Bílina 07.05.2017
hod oštěpem 800g 30.93 Kladno 18.06.2017
sedmiboj hala [M] 4756 h Praha - Stromovka 12.02.2017
desetiboj [M] 6103 Kladno 18.06.2017
sprintérský trojboj 2206 Hradec Králové 06.09.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.10.2017 Radotínský trojboj (Atletika SC Radotín) 100 m/M/B3 1 Praha - Radotín 11.95
07.10.2017 Radotínský trojboj (Atletika SC Radotín) skok daleký/M Praha - Radotín 6.03
07.10.2017 Radotínský trojboj (Atletika SC Radotín) vrh koulí 7,26kg/M Praha - Radotín 11.21
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 100 m/M/F Praha - Eden 11.63
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 400 m/M/F Praha - Eden 50.45
01.10.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 1500 m/M/F Praha - Eden 4:36.45
01.10.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 110 m překážek (1.06)/M/F Praha - Eden 15.48
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok vysoký/M Praha - Eden 1.66
01.10.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok o tyči/M Praha - Eden 3.70
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok daleký/M Praha - Eden 6.30
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) vrh koulí 7,26kg/M Praha - Eden 10.70
01.10.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) hod diskem 2kg/M 4 Praha - Eden 23.52
01.10.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 800g/M 4 Praha - Eden 29.16
01.10.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) desetiboj [M]/M Praha - Eden 5867
15.09.2017 Hvězdné házení na Chodsku a Memoriál Jana Mazance v běhu na 400 m (Mílaři Domažlice) 400 m/M/B1 3 Domažlice 50.44
15.09.2017 Hvězdné házení na Chodsku a Memoriál Jana Mazance v běhu na 400 m (Mílaři Domažlice) 200 m překážek (0.76)/M/B1 2 Domažlice 25.44
06.09.2017 Hradecké memoriály 2017 (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/M/B2 5 Hradec Králové 07.49
06.09.2017 Hradecké memoriály 2017 (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/M/B3 3 Hradec Králové 11.68
06.09.2017 Hradecké memoriály 2017 (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/M/B2 1 Hradec Králové 23.11
06.09.2017 Hradecké memoriály 2017 (TJ Sokol Hradec Králové) sprintérský trojboj/M 9 Hradec Králové 2206
02.09.2017 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha, z.s.) 110 m překážek (1.06)/U23M/R2 3 Praha - Eden 15.26
02.09.2017 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha, z.s.) 400 m překážek (0.91)/U23M/R1 3 Praha - Eden 54.69
02.09.2017 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha, z.s.) 110 m překážek (1.06)/U23M/F 7 Praha - Eden 15.19
03.09.2017 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha, z.s.) 400 m překážek (0.91)/U23M/F 6 Praha - Eden 54.59
27.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 110 m překážek (1.06)/M/B1 3 Praha - Eden 15.43
27.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 400 m překážek (0.91)/M/B1 3 Praha - Eden 55.15
27.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) trojskok/M 5 Praha - Eden 13.59
22.08.2017 Mladá Evropa 2017 (do 22 let) (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 200 m/M/B1 7 Jablonec nad Nisou 23.09
22.08.2017 Mladá Evropa 2017 (do 22 let) (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 110 m překážek (1.06)/M/F Jablonec nad Nisou 15.51
12.08.2017 T.Kop Cup 2017 (ASK Slavia Praha) 100 m/M/B1 3 Praha - Eden 11.71
12.08.2017 T.Kop Cup 2017 (ASK Slavia Praha) 400 m/M/B2 2 Praha - Eden 50.20
13.08.2017 T.Kop Cup 2017 (ASK Slavia Praha) 1500 m/M/B1 1 Praha - Eden 4:33.13
13.08.2017 T.Kop Cup 2017 (ASK Slavia Praha) 110 m překážek (1.06)/M/B1 2 Praha - Eden 15.94
12.08.2017 T.Kop Cup 2017 (ASK Slavia Praha) skok vysoký/M 4 Praha - Eden 1.68
13.08.2017 T.Kop Cup 2017 (ASK Slavia Praha) skok o tyči/M Praha - Eden 3.60
12.08.2017 T.Kop Cup 2017 (ASK Slavia Praha) skok daleký/M Praha - Eden 6.17
12.08.2017 T.Kop Cup 2017 (ASK Slavia Praha) vrh koulí 7,26kg/M Praha - Eden 10.67
13.08.2017 T.Kop Cup 2017 (ASK Slavia Praha) hod diskem 2kg/M 6 Praha - Eden 24.31
13.08.2017 T.Kop Cup 2017 (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 800g/M 6 Praha - Eden 30.51
13.08.2017 T.Kop Cup 2017 (ASK Slavia Praha) desetiboj [M]/M Praha - Eden 5825
29.07.2017 Velká cena Nového Města nad Metují 110 m překážek (1.06)/M/B2 2 Nové Město nad Metují 15.50
29.07.2017 Velká cena Nového Města nad Metují 200 m/M/B3 1 Nové Město nad Metují 23.11
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 110 m překážek (1.06)/M/B1 Kladno DNF
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 400 m překážek (0.91)/M/B1 1 Kladno 54.91
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) trojskok/M 4 Kladno 13.59
17.06.2017 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT Express Meeting 100 m/M/B1 2 Kladno 11.53
17.06.2017 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT Express Meeting 400 m/M/B2 1 Kladno 49.55
18.06.2017 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT Express Meeting 1500 m/M Kladno 4:29.19
18.06.2017 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT Express Meeting 110 m překážek (1.06)/M/B1 2 Kladno 15.39
17.06.2017 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT Express Meeting skok vysoký/M 9 Kladno 1.66
18.06.2017 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT Express Meeting skok o tyči/M 14 Kladno 3.80
17.06.2017 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT Express Meeting skok daleký/M 17 Kladno 6.34
18.06.2017 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT Express Meeting hod diskem 2kg/M 14 Kladno 26.89
18.06.2017 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT Express Meeting desetiboj [M]/M 14 Kladno 6103
17.06.2017 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT Express Meeting vrh koulí 7,26kg/M 9 Kladno 10.54
18.06.2017 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT Express Meeting hod oštěpem 800g/M 6 Kladno 30.93
13.06.2017 2. kolo Pražského poháru družstev mládeže (ASK Slavia Praha) skok o tyči/J MB Praha - Eden 3.40
11.06.2017 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ TŽ Třinec) 110 m překážek (1.06)/M/R1 4 Třinec 15.14
10.06.2017 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ TŽ Třinec) 400 m překážek (0.91)/M/R2 4 Třinec 54.78
05.06.2017 Dukla mítink 110 m překážek (1.06)/M 4 Praha - Juliska 15.44
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 400 m/M/B1 4 Stará Boleslav 50.01
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 110 m překážek (1.06)/M/B1 2 Stará Boleslav 15.38
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) trojskok/M/F 4 Stará Boleslav 13.71
30.05.2017 Praga Academica 2017 (USK Praha – oddíl atletiky, Su) 110 m překážek (1.06)/M 4 Praha - Přátelství 15.27
27.05.2017 Přebor Prahy mužů a žen na dráze (Pražský atletický svaz ve spol) 200 m/M/B5 3 Praha - Přátelství 22.90
26.05.2017 Přebor Prahy mužů a žen na dráze (Pražský atletický svaz ve spol) 110 m překážek (1.06)/M/R1 4 Praha - Přátelství 16.01
26.05.2017 Přebor Prahy mužů a žen na dráze (Pražský atletický svaz ve spol) 110 m překážek (1.06)/M/F 6 Praha - Přátelství 15.67
27.05.2017 Přebor Prahy mužů a žen na dráze (Pražský atletický svaz ve spol) trojskok/M/F Praha - Přátelství 13.79
20.05.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/M/B3 2 Stará Boleslav 23.10
20.05.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 400 m/M/B2 1 Stará Boleslav 50.25
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 400 m/M/B1 5 České Budějovice 50.23
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 110 m překážek (1.06)/M/B1 2 České Budějovice 15.50
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 400 m překážek (0.91)/M/B1 4 České Budějovice 55.94
06.05.2017 Bílinské víceboje (AK Bílina) 100 m/M/F Bílina 11.66
06.05.2017 Bílinské víceboje (AK Bílina) 400 m/M/F Bílina 49.79
07.05.2017 Bílinské víceboje (AK Bílina) 1500 m/M/F Bílina 4:30.63
07.05.2017 Bílinské víceboje (AK Bílina) 110 m překážek (1.06)/M/F Bílina 16.16
06.05.2017 Bílinské víceboje (AK Bílina) skok vysoký/M/F Bílina 1.70
07.05.2017 Bílinské víceboje (AK Bílina) skok o tyči/M/F Bílina 3.40
06.05.2017 Bílinské víceboje (AK Bílina) skok daleký/M/F Bílina 6.28
06.05.2017 Bílinské víceboje (AK Bílina) vrh koulí 7,26kg/M/F Bílina 10.70
07.05.2017 Bílinské víceboje (AK Bílina) hod diskem 2kg/M/F Bílina 26.93
07.05.2017 Bílinské víceboje (AK Bílina) hod oštěpem 800g/M/F Bílina 29.80
07.05.2017 Bílinské víceboje (AK Bílina) desetiboj [M]/M Bílina 5875
25.02.2017 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 400 m/M/R3 5 Praha - Stromovka 50.41
25.02.2017 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (1.06)/M/R1 5 Praha - Stromovka 08.62
18.02.2017 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (1.06)/M/B1 Praha - Stromovka DNF
18.02.2017 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (1.06)/M/B2 4 Praha - Stromovka 08.81
18.02.2017 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/M/B3 2 Praha - Stromovka 50.24
11.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B2 1 Praha - Stromovka 07.43
12.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 1000 m/M/F Praha - Stromovka 2:41.32
12.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (1.06)/M/B1 6 Praha - Stromovka 08.73
11.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok vysoký/M/FB Praha - Stromovka 1.72
12.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok o tyči/M 5 Praha - Stromovka 3.70
11.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok daleký/M/F 7 Praha - Stromovka 6.65
11.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) vrh koulí 7,26kg/M/F 12 Praha - Stromovka 10.71
12.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) sedmiboj hala [M]/M 6 Praha - Stromovka 4756
24.01.2017 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m překážek (1.06)/M/B2 2 Praha - Stromovka 08.82
24.01.2017 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 200 m/M/B6 2 Praha - Stromovka 23.05
24.01.2017 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 200 m/M/B20 Praha - Stromovka DNF
20.01.2017 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/M/B7 1 Praha - Strahov 36.07
20.01.2017 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 500 m/M/B3 1 Praha - Strahov 1:06.41
20.01.2017 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) skok o tyči/M 9 Praha - Strahov 3.52
17.01.2017 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) vrh koulí 7,26kg/M 8 Praha - Stromovka 10.60
17.01.2017 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m překážek (1.06)/M/B1 6 Praha - Stromovka 08.90
17.01.2017 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m překážek (1.06)/M/B3 4 Praha - Stromovka 08.95
14.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m/M/B1 5 Jablonec nad Nisou 07.53
15.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 1000 m/M/B4 1 Jablonec nad Nisou 2:42.68
15.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m překážek (1.06)/M/B1 3 Jablonec nad Nisou 08.72
14.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) skok vysoký/M/F1 8 Jablonec nad Nisou 1.60
15.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) skok o tyči/M/F2 Jablonec nad Nisou 3.00
14.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) skok daleký/M/F 6 Jablonec nad Nisou 6.26
14.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) vrh koulí 7,26kg/M/F 6 Jablonec nad Nisou 10.04
15.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) sedmiboj hala [M]/M/F 5 Jablonec nad Nisou 4309