Karta atleta

Export do excelu
  • Lampová Barbora
  • Narozen: 1995
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Opava
  • Trenér Augustin Válek
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.62 Opava 11.08.2015
100 m 13.79 Opava 14.07.2015
150 m 20.95 Opava 28.06.2016
200 m 27.71 Praha - Přátelství 26.05.2017
200 m 28.03 h Praha - Stromovka 24.01.2017
300 m 43.38 Praha - Juliska 06.05.2017
300 m 44.58 h Praha-Strahov 15.01.2016
400 m 59.8 Třinec 03.06.2017
400 m 61.77 h Praha-Stromovka 02.02.2016
500 m 1:21.73 Praha - Eden 29.04.2016
500 m 1:23.06 h Praha - Strahov 19.01.2018
600 m 1:41.64 Kolín 01.05.2018
600 m 1:41.33 h Praha-Strahov 15.01.2016
800 m 2:16.07 Praha - Vokovice 21.06.2017
800 m 2:18.07 h Ostrava 06.02.2016
1000 m 2:57.44 Pliezhausen 08.05.2016
1000 m 3:09.62 h Praha-Strahov 22.01.2016
1500 m 4:40.74 Brno 26.07.2019
1500 m 4:39.12 h Ostrava - Vítkovice 07.02.2020
3000 m 10:31.40 Uherské Hradiště 22.06.2019
3000 m 10:14.42 h Ostrava - Vítkovice 22.02.2020
5000 m 19:19.19 Praha - Eden 08.09.2019
400 m překážek 77.20 Třinec 31.05.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
1500 m 4:39.12 h Ostrava - Vítkovice 07.02.2020
3000 m 10:14.42 h Ostrava - Vítkovice 22.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.09.2017 Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Sokol Opava) 800 m/Ž/F 6 Opava 2:20.94
02.09.2017 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha, z.s.) 800 m/U23Z/R2 6 Praha - Eden 2:20.38
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Ž/B3 3 Břeclav 28.22
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m/Ž/B2 4 Břeclav 61.96
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/Ž/F 4 Břeclav 2:19.36
19.08.2017 52.ročník Chodské 1500 – VC na 100m Memoriál Ivana Kitzbergera Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 300 m/Ž/B3 2 Domažlice 44.18
12.08.2017 Velká cena Sokola Opava (TJ Sokol Opava) 400 m/Ž/B2 1 Opava 62.02
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 400 m/Ž/B2 1 Uherské Hradiště 60.13
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 800 m/Ž/F Uherské Hradiště 2:18.52
21.06.2017 16. České akademické hry - atletika (ČVUT v Praze a ČZU v Praze) 800 m/Ž/F Praha - Vokovice 2:16.07
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 400 m/Ž/B1 4 Ostrava - Vítkovice 61.76
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 800 m/Ž/F 4 Ostrava - Vítkovice 2:17.95
09.06.2017 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ TŽ Třinec) 800 m/Ž/R2 7 Třinec 2:17.95
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 400 m/Ž/B1 5 Třinec 59.8
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 800 m/Ž/F 7 Třinec 2:18.20
26.05.2017 Přebor Prahy mužů a žen na dráze (Pražský atletický svaz ve spol) 200 m/Ž/B7 1 Praha - Přátelství 27.71
26.05.2017 Přebor Prahy mužů a žen na dráze (Pražský atletický svaz ve spol) 400 m/Ž/B3 2 Praha - Přátelství 60.01
23.05.2017 Memoriál Ludvíka Daňka-Turnov 2017 800 m/Ž/B1 10 Turnov 2:17.09
14.05.2017 27. Internationales Läufermeeting (LV Pliezhausen 2012) 300 m/Ž/B2 5 Pliezhausen 43.89
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 400 m/Ž/B3 1 Olomouc 60.79
06.05.2017 3. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 200 m/Ž/B2 7 Praha - Juliska 28.17
06.05.2017 3. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 300 m/Ž/B1 4 Praha - Juliska 43.38
18.02.2017 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Ž/B4 3 Praha - Stromovka 62.58
10.02.2017 5. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 800 m/Ž/B1 3 Praha - Strahov 2:22.27
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 1500 m/Ž/F 4 Ostrava 5:04.69
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 800 m/Ž/B1 3 Praha - Strahov 2:24.07
24.01.2017 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 200 m/Ž/B2 5 Praha - Stromovka 28.65
24.01.2017 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 200 m/Ž/B22 2 Praha - Stromovka 28.03
20.01.2017 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 1000 m/Ž/B2 2 Praha - Strahov 3:15.73
13.01.2017 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Ž/B9 1 Praha - Strahov 44.80
13.01.2017 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 600 m/Ž/B2 6 Praha - Strahov 1:43.26