Karta atleta

Export do excelu
  • Hrochová Tereza
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér Bartůněk Vladimír
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    5000 m 501 980
    3000 m př. 188 1051
    Silniční běh 615 998
    akt. 31.03.2020

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
400 m 62.92 Jablonec nad Nisou 24.05.2014
400 m 64.33 h Jablonec nad Nisou 01.02.2014
500 m 1:24.99 h Jablonec nad Nisou 30.01.2013
800 m 2:15.86 Kolín 28.05.2016
800 m 2:15.64 h Vídeň 28.01.2017
1000 m 2:55.49 Sušice 16.05.2017
1000 m 2:54.30 h Praha - Strahov 19.01.2018
1500 m 4:31.07 Ostrava 01.09.2018
1500 m 4:36.83 h Praha - Stromovka 25.02.2017
1 anglická míle 5:17.80 Bělá nad Radbuzou 14.09.2017
2000 m 7:20.84 Kamenz 28.08.2010
3000 m 09:48.40 Ostrava - Vítkovice 01.07.2018
3000 m 09:43.45 h Ostrava 16.02.2019
5000 m 16:34.65 Ostrava 01.09.2018
10 km silnice 35:56 Běchovice - Praha 29.09.2019
půlmaratón 1:16:12 Pardubice 13.04.2019
hodinovka běh 3240 h Jablonec nad Nisou 27.12.2011
2000 m překážek 7:06.07 Pliezhausen 13.05.2018
3000 m překážek 10:22.08 Hodonín 07.09.2019
Přespolní běh 28:18 Dříteč 23.11.2019
Běh do vrchu 57:30.4 Bělá pod Pradědem-Šerák 20.05.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.09.2017 Hvězdné házení na Chodsku a Memoriál Jana Mazance v běhu na 400 m (Mílaři Domažlice) 1000 m/Ž/F Domažlice 3:01.78
14.09.2017 Bělská míle a rámcové atletické závody (Město Bělá nad Radbuzou, TJ St) 1 míle/Ž/F Bělá nad Radbuzou 5:17.80
12.09.2017 XXXII. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, IX. ročník memoriálu Jarise Alexy (Athletic club Mariánské Lázně) 800 m/Ž/B 3 Mariánské Lázně 2:19.54
10.09.2017 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (AK Škoda Plzeň) 1500 m/Ž 12 Plzeň 4:48.25
10.09.2017 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (AK Škoda Plzeň) 3000 m/Ž 5 Plzeň 10:03.46
02.09.2017 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha, z.s.) 1500 m/U23Z Praha - Eden 4:40.71
02.09.2017 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha, z.s.) 5000 m/U23Z Praha - Eden 17:13.64
19.08.2017 52.ročník Chodské 1500 – VC na 100m Memoriál Ivana Kitzbergera Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 1500 m/Ž/F 4 Domažlice 4:39.57
30.07.2017 Meeting International du C.A.Schifflange 1500 m/Ž 9 Schifflange 4:44.49
02.07.2017 2. kolo Česká spořitelna extraligy mužů a žen (AK SSK Vítkovice) 1500 m/Ž/F 5 Ostrava - Vítkovice 4:38.91
02.07.2017 2. kolo Česká spořitelna extraligy mužů a žen (AK SSK Vítkovice) 3000 m/Ž/F Ostrava - Vítkovice 10:11.40
27.06.2017 Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava (TK Prostějov) 1500 m/Ž Ostrava 4:39.41
21.06.2017 16. České akademické hry - atletika (ČVUT v Praze a ČZU v Praze) 1500 m/Ž/F Praha - Vokovice 4:38.01
21.06.2017 16. České akademické hry - atletika (ČVUT v Praze a ČZU v Praze) 3000 m/Ž/F Praha - Vokovice 10:34.79
09.06.2017 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ TŽ Třinec) 5000 m/Ž/F 6 Třinec 17:42.52
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 1500 m/Ž/F MB Nové Město nad Metují 4:39.47
20.05.2017 Mistrovství ČR v běhu do vrchu mužů, žen, juniorů a juniorek (TJ Šumperk, z.s.) Vrch/Ž/F 7 Bělá pod Pradědem-Šerák 57:30.4
16.05.2017 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta, 42. ročník VC města Sušice (TJ Sušice) 1000 m/Ž/F Sušice 2:55.49
13.05.2017 1. kolo Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 1500 m/Ž/F 12 Praha - Juliska 4:46.42
13.05.2017 1. kolo Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 5000 m/Ž/F 4 Praha - Juliska 17:42.70
25.02.2017 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 1500 m/Ž/F 6 Praha - Stromovka 4:36.83
25.02.2017 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 3000 m/Ž/F 8 Praha - Stromovka 09:53.51
10.02.2017 VECTIS Indoor Meeting 800 m/Ž 9 Luxembourg 2:20.49
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) 3000 m/Ž/F Praha - Stromovka 10:02.89
28.01.2017 Mezinárodní mítink, Indoor Track & Field Vienna 800 m/Ž/B2 7 Vídeň 2:15.64
20.01.2017 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 1000 m/Ž/B1 7 Praha - Strahov 2:55.27
09.01.2017 Akademické mistrovství ČR (Katedra atletiky UK FTVS ve sp) 1500 m/Ž/B1 2 Praha - Strahov 4:41.22