Karta atleta

Export do excelu
  • Tereza Hájková
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: SK Aktis Praha z.s.
  • Trenér: Bártl Radek
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.30 h Jablonec nad Nisou 19.02.2020
60 m 08.00 Vlašim 29.05.2021
100 m 12.57 Mladá Boleslav 06.06.2021
150 m 20.31 h Praha - Strahov 17.01.2020
150 m 19.50 Stará Boleslav 16.09.2020
200 m 27.32 h Jablonec nad Nisou 19.02.2020
200 m 25.59 Zlín 27.06.2021
300 m 43.13 Kolín 26.08.2020
400 m 62.62 Jičín 23.08.2020
800 m 3:00.61 Praha - Eden 01.10.2017
60 m překážek (0.84) 09.74 h Praha - Strahov 09.02.2020
100 m překážek (0.84) 15.37 Ústí nad Orlicí 12.06.2021
400 m překážek (0.76) 67.34 Čáslav 04.07.2021
skok vysoký 1.16 Praha - Eden 30.09.2017
skok o tyči 2.90 h Praha - Stromovka 27.01.2019
skok o tyči 3.00 Ústí nad Orlicí 18.05.2019
skok daleký 4.46 h Praha - Strahov 17.01.2020
skok daleký 4.83 Praha - ZŠ Janského 03.06.2021
vrh koulí 4kg 07.49 h Praha - Strahov 20.01.2019
vrh koulí 4kg 08.76 Jičín 21.08.2021
hod diskem 1kg 25.11 Jičín 21.08.2021
hod oštěpem 600g 28.84 Praha - Juliska 20.08.2019
sedmiboj [Z] 2560 Praha - Eden 01.10.2017
sprintérský trojboj 2450 Vlašim 29.05.2021
vrhačský trojboj 1159 Praha - Juliska 19.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 29.02 Praha - Eden 30.09.2017
800 m 3:00.61 Praha - Eden 01.10.2017
100 m překážek (0.84) 19.71 Praha - Eden 30.09.2017
skok vysoký 1.16 Praha - Eden 30.09.2017
skok o tyči 2.56 Jičín 17.09.2017
skok daleký 3.94 Praha - Eden 01.10.2017
vrh koulí 4kg 07.76 Praha - Eden 30.09.2017
hod diskem 1kg 20.26 Praha - Děkanka 14.05.2017
hod oštěpem 600g 27.45 Jičín 17.09.2017
sedmiboj [Z] 2560 Praha - Eden 01.10.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 200 m/Ž/F Praha - Eden 29.02
01.10.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 800 m/Ž/F Praha - Eden 3:00.61
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.84)/Ž/F 4 Praha - Eden 19.71
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Ž 4 Praha - Eden 1.16
01.10.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok daleký/Ž 4 Praha - Eden 3.94
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) vrh koulí 4kg/Ž Praha - Eden 07.76
01.10.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 600g/Ž Praha - Eden 24.20
01.10.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) sedmiboj [Z]/Ž 4 Praha - Eden 2560
17.09.2017 Jičínské memoriály (AC TJ Jičín) skok o tyči/Ž Jičín 2.56
17.09.2017 Jičínské memoriály (AC TJ Jičín) hod oštěpem 600g/Ž Jičín 27.45
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok o tyči/Ž/F MB Jablonec nad Nisou 2.40
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim, oddíl atletiky) skok o tyči/Ž/F Vlašim 2.30
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim, oddíl atletiky) vrh koulí 4kg/Ž/F 18 Vlašim 07.49
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim, oddíl atletiky) hod oštěpem 600g/Ž/F 15 Vlašim 26.95
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) skok o tyči/Ž/F 5 Pacov 2.25
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) hod diskem 1kg/Ž/F 16 Pacov 18.47
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) hod oštěpem 600g/Ž/F 11 Pacov 25.08
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s. , oddíl atleti) vrh koulí 4kg/Ž/F 13 Sušice 06.96
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s. , oddíl atleti) hod diskem 1kg/Ž/F 21 Sušice 18.60
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s. , oddíl atleti) hod oštěpem 600g/Ž/F 10 Sušice 27.40
14.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) hod diskem 1kg/Ž 20 Praha - Děkanka 20.26
14.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) hod oštěpem 600g/Ž 10 Praha - Děkanka 25.94