Karta atleta

Export do excelu
  • Symerská Alena
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: AK Kroměříž
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 05.49 h Otrokovice 22.01.2015
60 m 07.89 Kolín 21.08.2016
60 m 07.72 h Ostrava 03.02.2018
100 m 12.20 Kolín 21.08.2016
150 m 18.04 Olomouc 24.08.2016
150 m 18.17 h Ostrava - Vítkovice 06.01.2018
200 m 24.19 Ostrava - Vítkovice 01.07.2018
200 m 23.81 h Praha - Stromovka 17.02.2018
300 m 38.18 Přerov 22.08.2018
300 m 38.58 h Ostrava - Vítkovice 06.01.2018
400 m 53.02 Kladno 28.07.2018
400 m 54.33 h Praha - Stromovka 25.02.2017
600 m 1:34.51 Cheb 27.07.2017
800 m 2:17.85 Tábor 25.07.2017
800 m 2:13.16 h Ostrava 06.02.2016
sprintérský trojboj 2777 Přerov 01.05.2018
hod oštěpem 500g 31.02 Olomouc 04.05.2013
hod oštěpem 600g 31.68 Vyškov 29.06.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.09.2017 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (AK Škoda Plzeň) 200 m/Ž/B2 1 Plzeň 24.73
10.09.2017 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (AK Škoda Plzeň) 400 m/Ž/B1 3 Plzeň 54.59
06.09.2017 Hradecké memoriály 2017 (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Ž/B1 1 Hradec Králové 07.95
06.09.2017 Hradecké memoriály 2017 (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/Ž/B1 1 Hradec Králové 12.36
06.09.2017 Hradecké memoriály 2017 (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/Ž/B1 1 Hradec Králové 24.98
06.09.2017 Hradecké memoriály 2017 (TJ Sokol Hradec Králové) sprint. tr/Ž Hradec Králové 2637
02.09.2017 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha, z.s.) 400 m/U23Z/R2 1 Praha - Eden 56.55
02.09.2017 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha, z.s.) 400 m/U23Z/F Praha - Eden 55.27
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Ž/B1 MB Břeclav 12.40
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Ž/B4 MB Břeclav 24.59
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Ž/R3 MB Břeclav 12.45
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Ž/B4 MB Břeclav 24.65
23.08.2017 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 150 m/Ž/B1 2 Olomouc 18.18
23.08.2017 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 300 m/Ž/B1 1 Olomouc 39.22
29.07.2017 Velká cena Nového Města nad Metují 400 m/Ž/B1 3 Nové Město nad Metují 55.61
27.07.2017 37. ročník Velké ceny města Chebu (SKP Union Cheb - klub atletiky) 600 m/Ž/F Cheb 1:34.51
25.07.2017 Velká cena Tábora - Memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor, z. s.) 800 m/Ž/F 6 Tábor 2:17.85
13.05.2017 1. kolo Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 200 m/Ž/B3 2 Praha - Juliska 24.88
25.02.2017 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 400 m/Ž/R4 1 Praha - Stromovka 54.99
25.02.2017 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 400 m/Ž/F Praha - Stromovka 54.33
08.02.2017 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) 400 m/Ž/B1 1 Ostrava 55.17
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m/Ž/R2 2 Ostrava 07.93
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m/Ž/F 4 Ostrava 07.83
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 200 m/Ž/B1 2 Ostrava 24.34
28.01.2017 Mezinárodní mítink, Indoor Track & Field Vienna 60 m/Ž/R3 1 Vídeň 07.89
28.01.2017 Mezinárodní mítink, Indoor Track & Field Vienna 200 m/Ž/B4 1 Vídeň 24.62
21.01.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) 60 m/Ž/R3 MS Praha - Stromovka DNS
21.01.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) 200 m/Ž/B1 MS Praha - Stromovka 24.97
20.01.2017 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Ž/B1 2 Praha - Strahov 40.33
09.01.2017 Akademické mistrovství ČR (Katedra atletiky UK FTVS ve sp) 800 m/Ž/B1 2 Praha - Strahov 2:13.64
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) 200 m/Ž/F Ostrava 24.89